Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kompletną zagadką? Najlepszy pomocnik, dyrygent jednego z topowych zespołów w Serie A jest dla Ciebie zagadką? Niewiadomą to mogą być transfery z ligi brazylijskiej, argentyńskiej czy chińskiej.
2
Podobno City rezygnuje z Jorginho, tak więc nasuwa się pytanie - dlaczego Barcelona o niego nie walczy? Tak wiem była beka z awereness itp, ale tak patrząc obiektywnie to jest zawodnik jakiego potrzebujemy. Głęboko cofnięty rozgrywający, najwięcej celnych podań w całej Serie A, regulujący tempo gry. Zawodnik w wieku Thiago, w podobnej cenie ok 60-70mln, ale nie mający problemów z kontuzjami co jest wielkim plusem. Skoro stara się o niego Guardiola to znaczy, że Jorginho na pewno będzie pasował do stylu Barcelony.
0
26 letni zawodnicy(Koke i Isco) to młode wilczki? No chyba nie.
0
I co będą grali na dwóch lewo skrzydłowych? Bo już zaklepali sobie Viniciusa. Jeśli naprawdę go ściągną to tylko po to żeby zrobić na złość Barcy, chyba dalej ich piecze przegrana o Neymara w 2013.
0
Trzeba mieć chłopaka na oku, ale obawiam się Santosu. Wątpię, że uda się z nimi dogadać, a póki co 50mln zarząd na pewno nie da. Gdy się o chłopaku zrobi głośniej to trzeba będzie rywalizować z połowa Europy o niego.
1
Od paru lat mam wrażenie, że to właśnie tej dzikosci brakuje nam w pomocy i to na gwałt. Przydałby się zawodnik, który potrafi walczyć jak pitbull i potem z tą piłką błyskawicznie przebić się przez rywali. Nasza pomoc jest chyba najbardziej ospałą z całego topu. Jak patrzę, że taki Liv będzie miał w przyszłym sezonie w pomocy Keite i Fabinho to po prostu aż zazdroszczę tej intensywności i energii. Nie chciałbym się z nimi mierzyć bo nasza pomoc by została zajechana jak koń na polu.
1
No jeśli priorytetem zarządu było kupno emeryta z Chin za 30mln niż młodego i bardzo utalentowanego, skrojonego pod Barce zawodnika. W takim wypadku nie dziwię się że było szkoda 55mln. Mamy Chyba najgorszych ludzi odpowiedzialnych za transfery z całego topu.
0
W sumie tak się zastanawiam, czemu Barca rok temu nie zaklepala Naby Keity? Koleś jest kozakoem drugi sezon z rzędu, ma wszystko żeby rządzić i dzielić w pomocy. Technika, drybling, wizja, przyspieszenie, gra w defensywie, wydolność. Idealny zawodnik dla Barcy, tymczasem idę o zakład że niedługim czasie rozwali Premier League i Barca będzie go chciała od Liv za jakieś 150mln.
0
Śmieszne że nie został powołany Rulli, który rozegrał w tym sezonie ponad 3tys minut. Nie mówię że powinien być pierwszym bramkarzem, ale na pewno lepiej mieć takiego zamiennika niż nie grającego Caballero.
13
Dzięki, już nie będe oglądał.
2
Widzę, że niezwykła spostrzegawczość :D
1
Mogą być te koszulki, ale w sumie bez szału. Chyba pierwszy raz od dawna mam tak, że bardziej mi się podobały na zdjęciach niż w rzeczywistości. Paski są trochę za wąskie jak dla mnie i kiepsko wygląda ten pusty niebieski pas po boku koszulki. Mogli tam pociągnać już te paski albo chociaż dać taki czerwony ściągacz jak w obecnych.
0
https://www.fcbarca.com/78066-mestre-neymar-zostaje-w-barcelonie-na-200.html
To tyle jeśli chodzi o wiarygodność tego zarządu.
0
Wszyscy zakładają, że on na pewno będzie genialnym obrońcą i my musimy go kupić. Już nie przesadzajmy, chłopak ma 19 lat i gra w Ajaxie. Oczywiście ma duży potencjał, ale już nie przesadzajmy żeby za tak młodego obrońcę ze słabej ligi płacić jakieś 60mln. Gdyby to była cena w okolicach 30mln to ok, ale 60mln to na pewno nie jest okazja.
0
Bezsensowne porównanie. Porownujesz graczy o innym profilu, o innej roli na boisku. Chyba że chodzi Ci wyłącznie o sympatię.
0
Za rok to będą mogli go ściągnąć, Ale z City.
0
Taktyczny do walki z januszami piłki :)
1
Jak nie zaufał? To nie wina klubu, że miał co chwilę kontuzję, a jak już grał to zazwyczaj dosyć przeciętnie.
0
Szczerze to jakoś nie widzę Alenii jako podstawowego pomocnika u nas. Jak dla mnie jest zbyt ofensywny, najlepiej się czuje na pozycji 10 lub lekko na skrzydle. Zdecydowanie bardziej mi się podoba Puig na pozycję ofensywnego pomocnika.
0
Taktyczny :)
0
Nie no na pewno byłbyś spokojny, zwłaszcza gdyby przez połowę sezonu się leczył w szpitalu. Olbrzymim ryzykiem jest wydanie 100mln na zawodnika, który ma tak fatalne zdrowie. Jego czas w Barcelonie minął, mógł poczekać 2 lata i mieć pierwszy skład, zaryzykował i odszedł więc mówi się trudno.
0
Dzięki za pomoc ;)
0
Czy wiesz może jak nazywa się ten komiks?
0
50mln za takich 4 piłkarzy to kompletna porażka. 100mln to powinna być optymalna cena.
0
Przecież do Ulreicha podawał Tolisso. Na przyszłość radzę oglądać uważniej.
2
Myślę podobnie jak Ty i szczerze mówiąc mam niesamowity dylemat jak oceniać Valverde. Z jednej strony wyciągnął z tej kadry niemal maximum - odejście Neymara, kontuzja Dembele, brak transferu pomocnika z topu. Mimo to poradził sobie jakoś, nie przegrał jeszcze meczu w lidze, wygrać Puchar Króla. JEDNAK sposób gry Barcy ogólnie mnie przeraża, nie pamiętam sezonu w którym miałbym tak często niesmak po obejrzeniu meczu. Brak polotu, świeżości, ofensywnej szybkiej piłki. Bardzo często bardzo toporna gra, nastawiona na siedzenie w obronie i przetrwanie, kompletne uzależnienie od Messiego. Wydaje mi się, że nie ma obecnie innej drużyny z topu, która jest tak zależna od jednego zawodnika. Ok Leo jest wybitny więc można mówić, że to nic dziwnego. Ale mimo wszystko mnie to przeraża jak taki klub jak Barca nie jest w stanie pomóc Messiemu znieść tego ciężaru. Niemal wszystko zależy od niego, bez niego zespół traci magię i wygląda na solidnego średniaka. Kolejna kwestia, być może jeszcze ważniejsza niż sam projekt Valverde to zarząd. Nieudolny i dramatyczny zarząd moim zdaniem, który przespał pare lat. Wszystko robią z opóźnieniem, środkowego obrońce ściągneli z opóźnieniem po odejściu Puyola. Pomocy do tej pory nie naprawili. Nam tak brakuje kreacji i takiej energii w środku pola, że momentami aż mnie mdli. Jak czytam, że zarząd może zrezygnować z Arthura na rzecz fizycznego zawodnika to ręce mi po prostu opadają. W szkółce widzę niesamowity potencjał, jest paru zawodników na których powinno się dmuchać i chuchać tymczasem zarząd nie proponuje im nowych kontraktów mimo, że w lecie będą mogli odejść za darmo. Nie wiem w którą stronę to wszystko zmierza, ale po prostu nie podoba mi się to. Szacunek Valverde za wykonaną pracę i zdobyte tytuły, ale mnie to jakoś nie przekonuje. Może jestem rozpieszczony, ale po prosu nie podoba mi się ten trener. Do tego dochodzi ten szkaradny zarząd, który wywołuje u mnie strach przed każdym okienkiem, że znowu się ośmieszymy i nie wzmocnimy drużyny marnując potencjał Messiego. Przy okazji umożliwiąjąc odwiecznemu rywalowi dokonywanie czegoś absolutnie historycznego.
7
Tak, tak wmawiaj sobie dalej :)
0
Jeśli Liverpool wygra LM to Złota Piłka bardzo prawdopodobna dla Salaha.
4
Fajne kieszenie mają te dresy Nike skoro Mina tam Ipada zmieścił :D
0
Mimo wszystko ciężko będzie grać tak pięknie bez takiego piłkarza jak Iniesta. On zawsze w tych meczach dodawał to ,,coś'', takie końcowe muśnięcie pędzlem. Niesamowita kontrola piłki, technika, prowadzenie piłki jakby płynął. Być może Coutinho go w jakimś stopniu zastąpi, ale na pewno nie ma on w swojej grze tego spokoju i tej klasy, troszkę taki narwany jest. Oczywiście będziemy w stanie grać ładnie, ale czy to będzie to samo? Na pewno nie.