0

Z obowiązkiem wykupu, a nie opcją.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak

0

Spokojnie, poczekamy zobaczymy. Jak zagra pełen sezon w pierwszej drużynie to będzie można wstępnie rokować co do jego przysżłości. Póki co to grał wśród dzieci i na jednym sparingu.

0

Hazard to nie jest pomocnik, więc pytanie bezsensu.

5

Mbappe

10

Jest to pewnie kwestia godzin.

3

Gomesa, Paco, Digne, Rafinhe też miało się łatwo sprzedać. Starczy kupowania tego szrotu za duże pieniądze. Albo kupujemy kogoś już na światowym poziomie albo z naprawdę dużym potencjałem. Pavon do żadnej z tych opcji nie należy.

1

Jeśli kupicie klasowego snajpera to uważam, że aż tak bardzo braku Ronaldo nie odczujecie. Ronaldo nie rozgrywa więc bez dobrej piłki dużo nie zrobi. Neymar nie pociągnie drużyny? Przecież to koleś, który potrafi wszystko na boisku - zarówno napędzie akcję, wykreować super sytuację, strzelić no po prostu zrobić coś z niczego. Ronaldo jest obecnie wybitnym goleadorem, ale poza bramkami to dużo nie oferuje. Nie pamiętam meczu w którym Ronaldo by nie strzelił bramki, a wszyscy by powiedzieli że zagrał świetnie. Najczęściej jak nie strzela to go nie ma.

1

Miał przybyć już dzisiaj :D Ahh te pismaki..

2

Niezwrotny i ociezaly? Chłopie zobacz najpierw jakiś jego mecz, porównywanie go z Gomesem to obraza dla Francuza.

0

Kilkanaście lat? Raczej raz na kilkadziesiąt lat, o ile nie raz w historii klubu.

4

Z tym, że taki Arthur to nic pewnego, Lenglet w sumie podobnie. Semedo ma już 25, nie można o nim mówić jako o chlopaczku z dużym potencjałem. On już powinien grać na wysokim poziomie. Co do Dembele i Coutinho się zgadzam, aczkolwiek przy Francuzie jest sporo znaków zapytania. Trzon naszego zespołu ma już 30 lat. Uważam, że ich zmiennicy to powinni być młodzi zawodnicy z dużym potencjałem, a nie doświadczeni 30 latkowie. Takich już mamy w podstawowym składzie. Nikt nie mówi żeby kupować 18 latkow. Można kupić zawodników w wieku ok 25 lat, którzy już mają spore doświadczenie i zapewnia nam już teraz dużą jakość. Bezsensu jest kupować starych zawodników za duża kwotę, którzy będą pobierać olbrzymie pensję. Takie coś nie ma kompletnie sensu. Dla mnie idiotyzmem jest kupowanie za jakieś 60mln Williana gdy w tej cenie można się postarać o takiego Fekira, Martiala czy Lozano. To już wolałbym takiego Mahreza, który jest 3 lata młodszy, a sezon miał lepszy, kosztowały tyle samo. Wystarczy sobie poczytać fora kibiców Chelsea i przejrzeć statystyki żeby zauważyć, że tak naprawdę Willian gra na średnim poziomie od paru sezonów. Niby jest przebojowy, ale dużo z tego nie wynika.

8

Chyba się dowiedział, że go kupiłem w Fantasy :/

0

Każdy klub by przystałby na taką ofertę, ale nie Barcelona. Jestem pewien, że go nie puszczą. Po pierwsze to typ pomocnika Segury, po drugie podobno chciał go sam Valverde, po trzecie Barca nie sprzedaje zawodników w formie bo według nich to wstyd.

0

Podobno miesiąc przerwy.

0

No nie wiem czy ktokolwiek się śmieje z odpadnięcia własnej reprezentacji, która sam prowadził. I do tego sam wszystko zepsuł przez swój debilizm.

0

Jeśli Cavani wypadnie to mocno w to wątpię. Ich atak się opiera na dwóch zawodnikach i jeśli jeden z nich wypada to nawet dobra ławka w postaci Stuaniego i Maxiego im nie pomoże.

0

> miej w tyłku reprezentacje, która prowadzisz i po cichu dogaduj się z Realem Madrytem xD
> ogłoś swój transfer 2 dni przed startem Mundialu xDD
> dziw się, że zostałeś wyje*any xD

Lopetegui xDDDD nawet mi go nie żal

0

Isco gra fajnie, ale za długo holuje piłke. Czasami aż się prosi o szybkie podanie do przodu lub klepkę. Ma chłopak niesamowitą technikę, ale brakuje mi w jego grze przyspieszenia.

0

No Benzema to zwłaszcza, który od ponad roku nie jeździ na kadrę.

0

Na pewno się dało - zmarnował karnego i miał słupek z wolnego. Już nawet nie chce mówić co byłoby gdyby Sampaoli potrafił wystawić dobrych zawodników dookoła Leo.

0

Weź się człowieku ogarnij z tym hejtem na Messiego. Nigdy dużo nie biegał, ale skąd możesz o tym wiedzieć.

1

Tak.

2

Żeby to niektórym wytłumaczyć - co się liczy gdy jest taka sama liczba punktów:

1. Bilans

2. Bramki strzelone

3. Pojedynek bezpośredni

4. Fair play



Jeśli Meksyk teraz przegrywa 0:2, a Niemcy remisują 0:0 to wychodzi Szwecja i Meksyk. Jeśli Meksyk strzeli bramkę to Niemcy muszą strzelić 2 bramki bo jeśli strzela tylko 1 to będą mieli taki sam bilans jak Meksyk, ale mniej strzelonych. Natomiast jeśli Meksyk nie strzeli i przegra 0:2 To Niemcom wystarczy 1:0 bo będą mieli lepszy bilans.

EDIT: Szwecja prowadzi 3:0. Więc jeśli Niemcy strzela na 1:0 to Meksyk żeby awansować musi strzelić 2 bramki.

0

Przecież to jakieś brednie, skąd jakiś dziennikarz miałby to wiedzieć. Nawet nie wiedział jak to napisać.

5

W Argentynie i tak będzie wieczny :)

1

No i wspieraliśmy go - mimo, że mieliśmy zapchaną pomoc to chłopak wykręcił w swoim ostatnim sezonie ponad 2tys minut. A on i tak uciekł do Bayernu. Pamiętaj, że on nie ma 22 lat, tylko 27. Jest już ukształtowanym piłkarzem i wątpię, że jego poziom wzrośnie jakoś niebotycznie. Z pewnością przeszkadzają mu w tym kontuzje, nie da się uzyskać pełnej i stabilnej formy mając co chwilę przerwy. Według mnie jeśli cena nie będzie wyższa niż 50mln(bez dorzucania innego zawodnika) to można zaryzykować i go wziąć. Natomiast jeśli miałby kosztować 70mln, to wolałbym dorzucić te 10mln i pozyskać Pjanica, który gorszym zawodnikiem na pewno nie jest. Może i nie jest taki efektowny, ale na pewno bardziej doświadczony i pewny. Zresztą jeśli chodzi o statystyki to w kreacji przeważa nad Thiago.

0

Messi ma 31 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?