0

O Thiago nie mówią żadne źródła, nawet słabe o nim nie wspominają. Była tylko jakaś wiadomość, że jest dalszą opcją.

0

Moim zdaniem zarząd chce na pierwszym miejscu Rabiota, a jeśli się nie uda to Pjanica.

0

Bo zamiast sprawdzić samemu to powtarzają utarte frazesy. Barcelona płaci więcej swoim zawodnikom, ale Real aż tak bardzo nie odstaje. Wszelkie podliczenia nam mocno zawyża sam Messi, który zgarnia podobno pod 50mln netto.

0

Poczekamy zobaczymy, tych dwóch Brazylijczyków może się okazać genialnymi zawodnikami i to wtedy my będziemy płakać.

0

Chociażby Pjanić, bardziej doświadczony, równiejszy, nie mający problemów z kontuzji. Z miejsca zapewni nam topowy poziom, a cena zapewne podobna.

0

Czemu manipulujesz? Thiago 345 dni? To chyba licząc same zerwane więzadła. Przecież liczba dni, które stracił w wyniku kontuzji, spokojnie przekracza 700 dni. Roberto jak podliczyłem stracił w wyniku kontuzji 200 dni. Może lepiej analizuj źródła zanim coś napiszesz.

0

Co za brednie, skąd brałeś te liczby? Kroos zarabia w Realu 11,5mln euro na czysto, a do tego dochodzą liczne bonusy. Modrić zarabia jakieś 10mln na czysto.

0

Opóźnieni ;))

0

Cruyff w Barcelonie nie nosił numeru 14. Nosił nr 9.

4

No i co z tego, że ma MŚ? To liczy się tylko ten puchar, poziom gry i reszta jest nieważna? Poczekamy, niech najpierw zaliczy sezon, w którym strzeli conajmniej 40 bramek to wtedy będzie można się zastanawiać czy ma szansę ich dogonić. Grając w lidze francuskiej być może będzie sporo strzelał, ale żeby naprawdę udowodnić będzie musiał zagrać w Barcelonie lub Realu.

0

Nie daj Boże Pogby w Barcelonie. Przereklamowany piłkarz, ma umiejętności ale jest słaby pod względem taktycznym i często gra bardzo chaotycznie. Do tego biega jak kulawy :D

0

Ciężko porównać Rabiota z 23 letnim Thiago bo wtedy Hiszpan niemal cały sezon stracił na kontuzję. Ale mimo wszystko nawet jak się ich porówna to Thiago i tak miał liczby znacznie lepsze. Ale tak naprawdę to nie wiem czemu porównujemy tych dwóch piłkarzy ze sobą. Inne pozycje i role na boisku.

0

Stare, ale wciąż jare ;)

0

Być może uda się poprawić bo podobno może dojść do sprzedaży nazwy stadionu.

0

Na Mundialu miał chyba całkiem dobrych rywali.

0

No wykazał się Semedo na samym początku sezonu to w nagrodę dostał ławę na parę kolejnych spotkań i wypadł z rytmu. Na pewno nie buduje się zawodnika gdy daje mu się szanse grać raz na 4 spotkania.

0

A Varane? Chyba bardziej utytułowany niż Modrić, a rozegrał świetny sezon i Mundial. Cichy bohater tego sezonu, ale niestety nie ma szans na ZP bo jest mało medialny, cichy i młody.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Taktyczny ;)

11

Ja tam widziałem Dembele cały czas uśmiechniętego, śmiejącego się z kolegami, rzucającego się na plecy kolegów. To właśnie Mbappe wyglądał na bardziej poważnego.

4

Ciężko wybrać jednego najlepszego, ale chociażby Casemiro w ostatnim sezonie grał znacznie lepiej. Nie mówię przez to, że jest ogólnie lepszym zawodnikiem, ale no nie ma co ukrywać ostatni rok Sergio miał mizerny.

41

Chyba były najlepszy, Busi już conajmniej od roku nie przypomina tego piłkarza co kiedyś.

2

Dembele urodził się we Francji.

0

Ma szansę bo ZP wręczają francuscy dziennikarze.

0

Żebyś się nie zdziwił, przypominam że Złota Piłkę wręczają dziennikarze France Football.

0

I drugi błędny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

De Bruyne ma 27 lat, to już ukształtowany piłkarz. Potencjał to ma Dembele albo Arthur.

3

Nie napawa optymizmem transfer 30 letniego Williana za 70mln, zwłaszcza gdy się poczyta opinie na angielskich fanklubach Chelsea. Ogólnie większość uważa go za całkiem przyzwoitego piłkarza biorąc pod uwagę stricte umiejętności, ale na pewno nie niezbędnego w drużynie. Najczęściej zarzucają mu, że jest bardzo chimeryczny. Przy okazji ten sam problem dotyczy Hazarda. Wracając do Brazylijczyka - zagra jeden dobry mecz, a następnie 4 przeciętnie lub słabo. I niestety podobno jest to u niego stałe, od 2 lat gra dobrze 1 na 4 mecze. Zarzucają mu także problemy z utrzymaniem dyscypliny taktycznej. Kolejnym problemem jest jego wiek i wysoka pensja. Willian ma już 30 lat i jak trafnie zauważają kibice Chelsea, to ostatni moment na jego sprzedaż za rozsądne pieniądze. Ogólnie to wszyscy są w lekkim szoku i się bardzo cieszą, że ktoś jest w stanie dać za niego aż 70mln. Wolą go sprzedać i kupić za to młodego i lepszego skrzydłowego. Tutaj rodzi się pytanie - czemu to akurat my jesteśmy tymi frajerami, którzy za średniego 30 letniego skrzydłowego chcą dać 70mln? Co widzi w nim zarząd? Dla mnie jest to ruch kompletnie bezsensu, za te pieniądze można kupić znacznie lepszego ofensywnego piłkarza.

0

No fajnie jakbyśmy dostali ban na kilka okienek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?