1

Dryblingi to nie wszystko.

0

Dembele naprawdę super się ogląda, ale musi poprawić te proste straty. Rozumiem że ryzykujesz strata gdy chcesz zrobić coś niekonwencjonalnego, ale nie przy prostym podaniu. On takich strat miał chyba z 6 i o ile z Leganes to nie boli to przy typowym rywalu może nas to zabić. Rajdy świetne, jak biegnie to mam wrażenie że nie ma ani planu A ani B ani C, po prostu Yolo :D Jest jescze młody więc z czasem przyjdzie chłodna głowa. Arthur też fajnie utrzymuje się przy pilce, ale musi więcej ryzykować bo inaczej miejsca w pierwszej 11 nie wywalczy. Alenia rewelacja, szybka głowa, drybling i ciekawe podania.

1

Mnie tak samo kompletnie nie przekonuje. Jedyne w czym przypomina to siła fizyczna, a tak to beznadziejny drybling, przeciętna gra kombinacyjna, nawet instynktem strzeleckim mnie nie powala. Jovic to zdecydowanie lepsza kandydatura.

0

Telegraf ma ciągle to samo info sprzed wczoraj.

0

0 prawdy czyli jak większość tych plotek.

4

Bo PSG w marcu zapewnia sobie mistrzostwo i potem grają młodziki. Z jednej strony niby fajnie ale z drugiej w decydującej fazie LM nie mają formy i tak jest już od paru lat. Podobny problem miał Bayern Guardioli kiedy wygrywali ligę w kwietniu.

2

Świetna, ale koleś ma już 27 lat więc trochę za dużo biorąc pod uwagę to, że Suarez jescze z 2 lata pogra.

0

Wiesz że jest coś takiego jak nc+go?

0

Pewnie wróci, ale jeśli z miejsca zajmie miejsce Lengleta to będzie żenada i pokazanie że co byś nie zrobił i tak będzie grać nazwisko.

5

Ładne, ale mimo wszystko strata. Sztuka jest dryblowac z jakimś efektem, a tego jeszcze Dembele brakuje zwłaszcza na małej przestrzeni. Zdecydowanie więcej korzyści przynosi jego szybkość gdy ma więcej miejsca.

0

Aczkolwiek nie da się nie odnieść takiego wrażenia, że jego medialnosc mocno spadła po przejściu do PSG. Głównie słychać o nim jak jest jakaś afera a nie że wygrał jakiś mecz. Rzadko sie o nim mowi bo liga francuska jest po prostu słaba i jedynie jak grają w LM to mają jak się pokazać. Do tego dochodzą te wszystkie wiadomości, że Neymar chce wrócić do Barcy. Dalej się upieram że tylko głupiec wybierze PSG mając obok ofertę Barcelony.

0

A co niby Tuchel osiągnął że jest lepszy? To dosyć przeciętny trener, który poza 3 udanym miesiącami w Bvb doprowadził ja do mega zjazdu. Do tego jest dosyć konfliktowy. Jak ktoś jest dobry to szansę dostanie. Jeśli de Jong boi się konkurencji to rzeczywiście Barca to za wysokiego progi. W słabym Paryżu odnajdzie się idealnie.

3

Bo od 2 sezonów nie ma zmiennika. Rakitic to jest ostatecznośc, a nie konkretne rozwiązanie sytuacji. Pieniądze to też żaden argument bo w Barcy zarabia się najwięcej i pewnie po 2 latach gry De Jong mógłby liczyć na podwyżkę.

1

Od siebie dodam, że znam Pana Niemagistra i jest bardzo inteligentnym człowiekiem, aczkolwiek szalonym. Niedawno zakupił 4 stoły bilardowe do gimnazjum, ale szkoła powiedziała, że są za duże i je wyrzucili więc wystawił je na rynku i żule na nich grały :D W zimie lubi podczas kręcenia vloga popływać w lekko zamarzniętym stawie. Aha gorący zwolennik Korwina :P

0

Dawać radę to można w Legii. U nas powinni grać najlepsi, a ani Semedo ani Roberto na PO tacy nie są. Dembele na lewym skrzydle sporo traci bo mimo wszystko prowadzi grę lewą nogą. Zmiennika dla Alby nie ma i nie zapowiada się żeby był.

0

Trochę dziwne te statystki. Na jakie rozgrywki bym nie patrzył na Whoscored, to De Jong miażdży Rabiota pod względem dryblingów, kluczowych podań i ogólnie interwencji defensywnych. Rabiot ma jedynie o 1% lepszą skuteczność podań i więcej odbiorów na mecz 2,1 do 1.5. Dla mnie bez dwóch Frenkie to ideał do naszej pomocy. Olbrzymia szkoda, że wybrał Paryż. Od dwóch lat obserwuje gre Holendra i od 2 lat czekałem na jego transfer do nas. Już jednego Modricia straciliśmy.

0

Ndombele ciekawy zawodnik, ale moim zdaniem kompletnie nie pasuje do Barcy. Idealny jest do gry bezpośredniej z kontry. Aouar bardzo fajny, ale po co nam ofensywny pomocnik skoro w akademii jest Puig. My potrzebujemy defensywnego pomocnika, a najlepiej pasujący na rynku właśnie ucieka do Paryża.

0

Raczej Pinto level 100.

0

Mimo wszystko w porównaniu do Busiego z formy i de Jonga, Rodri to rzemieślnik.

0

Taktyczny

0

Busquets od 2 lat gra średnio żeby nie powiedzieć słabo więc mieć lepsze stary od niego to nie jest jakaś wielka sztuka. Bez dwóch zdań Frenkie ma w sobie coś wybitnego i jest niezwykle uniwersalny w pomocy.

0

Niektórzy chcieli źródło:

https://mobile.twitter.com/GFFN/status/1084526945797369857

Zazwyczaj gdy GFFN coś podają to są to sprawdzone informacje. Paris United to jest też oficjalna strona zajmująca się wszelkimi sprawami związanymi z PSG. Coś jak Liverpool Echo.

0

Inaczej Barca zagra z takim Liverpoolem i Liverpool inaczej zagra z Barca niż z Burnley. Jeśli myślisz, że będą grać mega ofensywnie i się odsłonia to jesteś w błędzie. Póki co w LM idzie nam świetnie i nie wiem dlaczego mamy się obawiać kogokolwiek. Real rok temu był cienki jak sik pająka a wygrał LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nad pełną kontrolą bym dywagował bo jednak dosyć często zdarzają mu się wyplucia piłki czy zbyt dalekie wypuszczenia. Często jak biegnie to mam wrażenie, że nie kontroluje tego co robi i zaraz się wywróci. Niestety zazwyczaj piłka mu się nie klei aż tak bardzo i na rywalu ma stratę. Najbardziej mi brakuje u niego dryblingu na małej przestrzeni, zrobienia przewagi w tłoku. Chociażby czegoś takiego co zrobił wczoraj Denis. Oczywiście nie mówię, że Denis to mistrz tego typu dryblingu, podaje tylko przykład akcji - coś z niczego. Zauważ, że Dembele najczęściej jak robi przewagę to znajduje trochę więcej miejsca i wypuszcza sobie piłkę żeby wziąc obrońców na szybkość. Niestety tyle miejsca mamy dosyć rzadko więc niezwykle przydatna jest umiejętność wejścia w tłum rywali i skutecznego dryblingu na małej przestrzeni. Tego Dembele nie ma i wątpię, że kiedyś się tego nauczy. Być może jestem dalej przyzwyczajony do Neymara, który robił cuda mając tak mało miejsca i oczekuje od Francuza zbyt wiele.

1

Nie przesadzałbym z tą wybitnością techniczną. Jest dobry technicznie ale do takich zawodników jak Messi, Neymar, Hazard, Iniesta, Modrić czy Thiago to mu wiele, oj wiele brakuje. I obstawiam, że takiego poziomu niestety nigdy nie osiągnie. Ogólnie Dembele mi się podoba, ale szczerze uważam, że Barcelona mimo wszystko nie jest do końca jego miejscem. On nigdy nie będzie najlepszy w grze kombinacyjnej, grze na małej przestrzeni. Widać jak on lubi mieć przestrzeń, jak lubi sobie wypuścić piłkę daleko. Jak oglądam np takiego Sancho w BvB to widzę, że to chlopak stworzony do gry na malej przestrzeni w takiej Barcy.

0

Przez ostatnie 3 lata miał tylko jeden dłuższy okres dobrej formy - pare początkowych miesięcy 15/16 albo 16/17. Reszta to na zmianę mecze słabe z przeciętnymi. Rzadko trafiał się mecz na jego poziomie.

0

Nie ma szans żeby Dembele wskoczył na taki poziom. Niestety, ale Francuz nigdy nie będzie tak dobrze grał na małej przestrzeni, nie będzie miał takiego wachlarza zagrań, dryblingu i magii.

0

Szczerze powiedziawszy to nie widzę Malcoma w Barcy. Wydaje mi się, że się tu nie odnajdzie, ma problemy taktyczne i Duma to chyba za wysokie progi dla niego. Ale oczywiście jestem absolutnym przeciwnikiem Williana. Kupowanie 31 latka to idiotyczny pomysł mając już w kadrze 32 letnich Leo i Suareza. Zrobiłbym wszystko na miejscu zarządu żeby ściągnąć do nas Sancho, można wtedy włączył w transakcje Malcoma.

0

Śmieszkowo było, ale wtedy to było Daily Mail, teraz piszą o tym źródła ze Sky. Co prawda nie ma informacji o tych 50mln, ale tak czy siak coś jest na rzeczy. Ale wątpię żeby sam Malcom poszedł na takie coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?