Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W jakich ostatnich sekundach? Odrobili straty w 10min drugiej połowy.
Remontada Barcy była czymś wielkim, oba mecze były wyjątkowe, ale dla każdego kibica Barcelony mecz z PSG musiał dać więcej emocji.
3
Z jaką defensywa? Przecież uratowała nas jedynie fatalna skuteczność Realu. Spokojnie mogli prowadzić 3:0 po pierwszej połowie. W defensywie zagraliśmy żałośnie, Nie radząc sobie z 18 latkiem.
0
Wybitny to był Ronaldinho, za wcześnie by gadać takie rzeczy. Vinicius może być bardzo dobry, ale wybitny? Nigdy.
0
Więcej wyników 5:1 w Klasyku :)
0
Fajne dno, które ma 7pkt przewagi u siebie w lidze, mecz o finał PK i szansę na ćwierćfinał LM. Nie porównuj Barcy do United bo to wstyd.
0
No nie bardzo, United to jest dno jeśli chodzi o poziom gry.
0
Jakość dźwięku w meczu United-Liv tak samo żałosna jak poziom meczu.
0
Robinho zdecydowanie.
3
Pół roku słabej gry to nie spadek formy tylko duży kryzys.
0
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html?m=1
Proszę :)
0
A kiedy mieliśmy dłużej formę jako cała drużyna? Czy chociaż przez miesiąc ten zespoł w tym sezonie zagrał na wysokim poziomie i z dużą intensywnością? Bo ja nie pamiętam.
0
Piłka nożna polega na błędach indywidualnych. Gdyby ich nie było to każdy mecz były 0:0. Druga bramka Sevilli to błędy Alby, Umtitiego i Pique. Nie można powiedzieć, że brama padła po błędzie indywidualnym bo zawaliła niemal cała pomoc. Czemu Alba zostawia po swojej stronie tyle miejsca? Czy to nie trener powinien mu zwrócić uwagę na ustawienie? Czemu gra Umtiti kompletnie bez rytmu meczowego? Czemu wystawiamy tak defensywną pomoc, która kompletnie nie potrafi uspokoić gry?
0
Poproszę o link :)
0
Kumpel sprzedaje, ale wersje H. Obczaj sobie:
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-niski-przebieg-garazowany-ID6BHXwJ.html#774bc3fd0a
0
Co tak mało? Trzeba było od razu postawić 6:0 dla Liv. Raczej z Schalke.
0
Mimo wszystko zadzwoniłbym i się zapytał bo mają dzielone transmisje z tego co pamiętam.
13
Obczaj Pub Jan, właściciel jest kibicem Barcy.
4
Obstawiam podobnie, nie będzie dla mnie także szokująca niewielka porażka Barcy. Gramy ostatnio beznadziejnie, a nasi podstawowi gracze są bez formy może z wyjątkiem Pique. Lyon potrafi grać z top ekipami i dobrze mu się gra przeciwko drużynom grającym kombinacyjnie.
0
W lidze bylibyśmy za Rayo :)
0
Mimo wszystko grał dosyć zachowawczo i unikał rajdów z piłką. Dostal takie wytyczne albo doskwiera mu ten problem z udem.
0
A co ma zarząd do wystawiania zawodników? Od tego jest trener i powinien być za takie sytuacje rozliczany.
0
Czemu Dembele gra na lewej?! No matko kochana przecież on prowadzi grę lewą nogą.
5
Mówiąc krótko - pierwszy z nich to rzemieślnik, a drugi to wizjoner.
0
Nieprawda. Miał tylko 4 straty.
3
Do tego warto dodać, że przed meczem rewanżowym z Realem, 3 dni wcześniej gramy z Sevilla na wyjeździe. I to o 20:45 więc wydaje mi się, że mecz w lidze trochę odpuszczą. Tak więc bardzo możliwe że tam stracimy pkt. Jutro trzeba wyjść na maxa.
0
Sam nie oglądałem, ale dziewczyna oglądała i mówiła, że taki lekki, przyjemny :) Raczej dla nastolatków lub dziewczyn serial typy Skins.
0
Mówienie, że po kontuzji zawodnik wraca wypoczęty to największa głupota...
0
Dajmy sobie spokój z młodymi Portugalczykami. Ostatnie lata pokazują, że są bardzo przereklamowani i wybił się chyba jedynie Bernardo Silva. Tym bardziej powinni odpuścić Felixa, że mamy w rezerwach Puiga i to jemu powinniśmy dać szansę.
0
Tylko jeśli wyjdziemy bez Leo to kto te bramki będzie strzelał? Suarez sam sobie nie wykreuje, Coutinho daleko od formy i jest dosyć wolny. Roberto? Rakitic? Obstawiam, że do momentu wejścia Messiego będzie to raczej gra z naszej strony żeby tylko nie stracić bramki.
4
Guardiola mówił o dominacji w swoich ligach. Niedokładny cytat i już się robi burza. Czysty bait dziennikarski.