0

Mbappe też sygnalizował zmianę.

1

Z całym szacunkiem dla Hiszpana, ale to nie ta skala talentu.

1

Nic dziwnego, bo to nie Bitelsi.

1

Bezpośrednie mecze, bilans, strzelone bramki.

1

Obstawiam, że zobaczymy go jedynie z Leonesą i być może z Tottenhamem.

0

Panasewicz

0

Niestety, ale wydaje mi się, że bez operacji się nie obejdzie. Zazwyczaj takie problemy z kolanem nie przechodzą po leczeniu zachowawczym. Szkoda, że od razu nie przeprowadzono zabiegu bo wtedy mógłby wrócić na fazę pucharowa.

12

No racja z Suarezem zapomnimy o lidze, w której ma tylko 9 bramek i ciągnał nas pod nieobecność Leo.

0

Jak na niego? To bardzo słaby mecz. Ok asysta jest, ale zepsuł dużo + bezsensowne straty w końcówce. Przecież to jak zmarnował kontrę w 93min. Jeszcze przypomnijmy fatalne rzuty wolne i rożne.

1

Niby czemu nie zasłużyliśmy? Może nie prowadziliśmy gry, ale mieliśmy w sumie więcej okazji do zdobycia bramki. Wyrzucenie Danilo niesłuszne, ale nawet jak Portugalia grała w 11 to wielce groźna nie była.

0

Był po prostu rzemieślnikiem w życiowej formie. Wielu piłkarzy miało dobry sezon w La Liga, a potem ginęli. Krycha nie miał, nie ma i nie będzie miał techniki, wizji gry i kreatywności. Przecież on w Sevilli był typowym przecinakiem. Wygryzienie go z topowego zespołu to nie była żadna sztuka.

1

Błagam, Krycha to w topowej formie był maksymalnie solidnym zawodnikiem. Idealnie odnalazł się w Sevilli gdzie po prostu wykonywał czarną robotę. W PSG trzeba już więcej używać głowy i techniki i koleś z miejsca był pomyłką. Wygryźć go ze składu mógłby nawet Andre Gomes.

0

Możesz mieć zapalenie pęcherza lub cewki moczowej. Najlepiej jak pójdziesz do lekarza pierwszego kontaktu.

0

Chłopie ,,okrutna'', zmień to bo aż razi w oczy.

4

A ja uważam, że to wynika ze zmiany całej formacji, słabej formy Pique, Roberto, Busquetsa oraz braku Umtitiego i Vermaelena. Nie uwazam, ze obecnosc Paulinho, który liczb w defensywie nie miał jakiś wybitnych by coś zmieniła. Vidal jest bardzo podobnym do niego zawodnikiem, ale o klasę lepszym.

7

Del Piero też niemal cała kariera w Juve, a jakos tylu bramek nie ma.

1

Jakoś tydzień temu z Rayo wyglądali tak samo fatalnie, a Messi nie grał. Po prostu gramy fatalnie w obronie i widać brak motywacji w lidze w meczach ze słabszymi. Budzą się dopiero jak dostają po japie. Niestety, ale z takim podejściem będzie bardzo ciężko o ligę w tym sezonie. Całe szczeście, że rywale też słabo grają.

0

Taktyk, dzięki :)

14

Messi, Suarez, Coutinho, Dembele taka potęga, tyle goli 2pkt więcej od Espanyolu xD

0

Zdecydowanie Coutinho najlepszy zawodnik drugiej połowy. Co chwilę rajd, wychodził spod krycia 2 a nawet 3 zawodników. Rozgrywał, rozrzucał piłki. Gdyby jego koledzy, a zwłaszcza Rakitić i Suarez więcej myśleli to by miał kilka asyst.

0

Oj mocno wątpię, że strzelimy Interowi kilka bramek do 60 minuty i nic nie stracimy. Inter u siebie gra bardzo dobrze, a nam ten stadion nie leży więc oby tylko nie przegrać i będzie dobrze.

0

I Espanyol niech straci, ale może być ciężko bo grają u siebie ze słabym Bilbao :/

0

Przede wszystkim jest za wysoko ustawiony, w końcówce poprzedniego sezonu gdy wyglądał najlepiej to grał na pozycji Iniesty i czasami wspomagał Albe na skrzydle. Dodatkowo jest przemęczony. Miał świetny poprzedni sezon, grał cały czas, do tego dochodzi Mundial gdzie był wiodącą postacią. Imo Valverde powinien dać w jego miejsce Dembele i więcej dawać szans Alenii.

14

Nie ma szans na odebranie jakiegokolwiek trofeum bo to jest sport drużynowy. Obstawiam, że to będzie piłkarz drugiego rzędu w dużym klubie czyli np. rezerwowy bramkarz, taki Coentrao, Arbeloa itp

6

I tak pierwszy skład pewny do końca sezonu :)

0

Nie no racja, mają tylko 6 porażek i niemal najwięcej straconych bramek z całej ligi. Rzeczywiście potęga w defensywie.

3

Jeżeli jeden piłkarz ofensywny za takiego Rafinhe zaburzyłby całą równowagę drużyny w meczu z 19 zespołem, to chyba bardzo źle świadczy o naszej taktyce i trenerze. Tym bardziej, że to jest Rayo czyli zespół, który gra niesamowice otwarty futbol i zostawia pełno przestrzeni. Przecież przy takim rywalu aż się prosi o szybkiego skrzydłowego.

1

Zagrał w 2 ostatnich meczach w podstawie i wyglądał b.dobrze więc zapewne dopiero się zaczyna jego czas w Liv.

0

Nope, limit to 0.7 promila.

112

Nie zrozumiałeś :) Jak się odwrócisz do kobiety to odslonisz swój tył na niebezpieczny wjazd :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?