Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe też sygnalizował zmianę.
1
Z całym szacunkiem dla Hiszpana, ale to nie ta skala talentu.
1
Nic dziwnego, bo to nie Bitelsi.
1
Bezpośrednie mecze, bilans, strzelone bramki.
1
Obstawiam, że zobaczymy go jedynie z Leonesą i być może z Tottenhamem.
0
Panasewicz
0
Niestety, ale wydaje mi się, że bez operacji się nie obejdzie. Zazwyczaj takie problemy z kolanem nie przechodzą po leczeniu zachowawczym. Szkoda, że od razu nie przeprowadzono zabiegu bo wtedy mógłby wrócić na fazę pucharowa.
12
No racja z Suarezem zapomnimy o lidze, w której ma tylko 9 bramek i ciągnał nas pod nieobecność Leo.
0
Jak na niego? To bardzo słaby mecz. Ok asysta jest, ale zepsuł dużo + bezsensowne straty w końcówce. Przecież to jak zmarnował kontrę w 93min. Jeszcze przypomnijmy fatalne rzuty wolne i rożne.
1
Niby czemu nie zasłużyliśmy? Może nie prowadziliśmy gry, ale mieliśmy w sumie więcej okazji do zdobycia bramki. Wyrzucenie Danilo niesłuszne, ale nawet jak Portugalia grała w 11 to wielce groźna nie była.
0
Był po prostu rzemieślnikiem w życiowej formie. Wielu piłkarzy miało dobry sezon w La Liga, a potem ginęli. Krycha nie miał, nie ma i nie będzie miał techniki, wizji gry i kreatywności. Przecież on w Sevilli był typowym przecinakiem. Wygryzienie go z topowego zespołu to nie była żadna sztuka.
1
Błagam, Krycha to w topowej formie był maksymalnie solidnym zawodnikiem. Idealnie odnalazł się w Sevilli gdzie po prostu wykonywał czarną robotę. W PSG trzeba już więcej używać głowy i techniki i koleś z miejsca był pomyłką. Wygryźć go ze składu mógłby nawet Andre Gomes.
0
Możesz mieć zapalenie pęcherza lub cewki moczowej. Najlepiej jak pójdziesz do lekarza pierwszego kontaktu.
0
Chłopie ,,okrutna'', zmień to bo aż razi w oczy.
4
A ja uważam, że to wynika ze zmiany całej formacji, słabej formy Pique, Roberto, Busquetsa oraz braku Umtitiego i Vermaelena. Nie uwazam, ze obecnosc Paulinho, który liczb w defensywie nie miał jakiś wybitnych by coś zmieniła. Vidal jest bardzo podobnym do niego zawodnikiem, ale o klasę lepszym.
7
Del Piero też niemal cała kariera w Juve, a jakos tylu bramek nie ma.
1
Jakoś tydzień temu z Rayo wyglądali tak samo fatalnie, a Messi nie grał. Po prostu gramy fatalnie w obronie i widać brak motywacji w lidze w meczach ze słabszymi. Budzą się dopiero jak dostają po japie. Niestety, ale z takim podejściem będzie bardzo ciężko o ligę w tym sezonie. Całe szczeście, że rywale też słabo grają.
0
Taktyk, dzięki :)
14
Messi, Suarez, Coutinho, Dembele taka potęga, tyle goli 2pkt więcej od Espanyolu xD
0
Zdecydowanie Coutinho najlepszy zawodnik drugiej połowy. Co chwilę rajd, wychodził spod krycia 2 a nawet 3 zawodników. Rozgrywał, rozrzucał piłki. Gdyby jego koledzy, a zwłaszcza Rakitić i Suarez więcej myśleli to by miał kilka asyst.
0
Oj mocno wątpię, że strzelimy Interowi kilka bramek do 60 minuty i nic nie stracimy. Inter u siebie gra bardzo dobrze, a nam ten stadion nie leży więc oby tylko nie przegrać i będzie dobrze.
0
I Espanyol niech straci, ale może być ciężko bo grają u siebie ze słabym Bilbao :/
0
Przede wszystkim jest za wysoko ustawiony, w końcówce poprzedniego sezonu gdy wyglądał najlepiej to grał na pozycji Iniesty i czasami wspomagał Albe na skrzydle. Dodatkowo jest przemęczony. Miał świetny poprzedni sezon, grał cały czas, do tego dochodzi Mundial gdzie był wiodącą postacią. Imo Valverde powinien dać w jego miejsce Dembele i więcej dawać szans Alenii.
14
Nie ma szans na odebranie jakiegokolwiek trofeum bo to jest sport drużynowy. Obstawiam, że to będzie piłkarz drugiego rzędu w dużym klubie czyli np. rezerwowy bramkarz, taki Coentrao, Arbeloa itp
6
I tak pierwszy skład pewny do końca sezonu :)
0
Nie no racja, mają tylko 6 porażek i niemal najwięcej straconych bramek z całej ligi. Rzeczywiście potęga w defensywie.
3
Jeżeli jeden piłkarz ofensywny za takiego Rafinhe zaburzyłby całą równowagę drużyny w meczu z 19 zespołem, to chyba bardzo źle świadczy o naszej taktyce i trenerze. Tym bardziej, że to jest Rayo czyli zespół, który gra niesamowice otwarty futbol i zostawia pełno przestrzeni. Przecież przy takim rywalu aż się prosi o szybkiego skrzydłowego.
1
Zagrał w 2 ostatnich meczach w podstawie i wyglądał b.dobrze więc zapewne dopiero się zaczyna jego czas w Liv.
0
Nope, limit to 0.7 promila.
112
Nie zrozumiałeś :) Jak się odwrócisz do kobiety to odslonisz swój tył na niebezpieczny wjazd :/