Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ewentualnie krok w bok.
1
Niby dlaczego może być przehajpowany? Gra świetnie więc jest nim duże zainteresowanie. Potrafi grać na kilku pozycjach, ma świetną technikę, zmysł do gry kombinacyjnej. Widać w nim coś magicznego, cruyffowskiego. Jak tylko go zobaczyłem to poczułem to coś, to mityczne DNA Barcy. Tak samo miałem z Arthurem i póki co się nie zawiodłem na Brazylijczyku. Jak już mamy ryzykować to właśnie przy kupnie takich zawodników - młodych, z potencjałem, ale przede wszystkim niesamowicie pasujących do naszego stylu. De Jong takim piłkarzem jest i uważam, że powinniśmy w lecie zrobić wszystko żeby wyciągnąć jego i De Ligta.
0
City ma prawo pierwokupu.
18
Rozklepali jak Barca w czasach Guardioli. Coś pięknego, ależ tęsknię za taką piłką!
0
Tylko że wtedy jedynymi zawodnika podstawowego składu którzy mieli w okolicy 30 lat był Puyol, Abidal i Henry. A obecnie Messi, Suarez, Rakitic, Busquets, Pique, Alba.
0
W sytuacji Realu czyli po wygraniu 3 LM z rzędu i zaledwie 4pkt straty do lidera w lidze?
0
Nie ma najmniejszego sensu*
0
Barca może odrzucić wykup Paco.
0
Taktyczny
14
Bez dwóch zdań Neymar.
1
To czemu Enrique nie chce Alby u siebie w kadrze, czemu nie chciał na niego stawiać w ostatnim sezonie? Niestety ale świat nie jest idealny, niektórzy trenerzy jedynie z powodów osobistych nie stawiają na kogoś i jako były piłkarz powinieneś o tym wiedzieć.
0
Oby, trzymam kciuki.
0
Chyba Messi pokazał na co go stać gdy jest maksymalnie zmotywowany. Gdyby nie on przegrywalibyśmy większość meczów. Valverde kompletnie nie ma pomysłu na drużynę, gramy najnudniejszą piłkę od lat.
0
Jeden punkt jest dobry? Chyba dla Valencii, a nie dla Barcy. Graliśmy z beznadziejną Valencią.
0
Radzę nauczyć się co oznacza ,,skończ, wstydu oszczędź'' :)
0
Niestety, ale Semedo traci w ataku bo gra tam sam po prostu. Nasza prawa flanka nie żyje praktycznie, mamy dwóch prawoskrzydłowych a Valverde ich stawia na lewej stronie. Pod koniec zeszłego sezonu graliśmy najlepiej gdy Dembele biegał po prawej, a Cou na lewo w 4231.
1
Kontuzja kolana.
0
Taktyczny :)
3
Thiago, Pjanic, Kroos/Modric.
1
Z nim jest słabo od jakiś 2 lat nie licząc pojedyńczych przebłysków. Ten koleś przestał być filarem w obronie i nie gwarantuje stałego wysokiego poziomu przez chociażby pół sezonu. W lecie powinny pójśc konkretne pieniądze na stopera z topu.
0
Skończ już bredzić o tym sredniaku, pora zmienić płytę.
0
Nie no jasne, najlepiej to jest grać pięknie, ale wszystko przegrywać jak frajerzy. Z takim nastawieniem to polecam kibicować Rayo.
1
Ze smutkiem, ale trzeba stwierdzić że ich dwóch chyba już swojej najlepszej formy nie odzyska. W przeciągu ostatnich 2 lat Pique miał jedynie przeblyski, a Busquets jest po prostu kompletnie bez formy. Z wielką nadzieją czekam w lecie na świetnego stopera za Gerarda i kogoś z wielkim potencjałem na pozycję Sergio.
55
Jakim cudem skoro na koniec 2017 roku Barca miała najwyższe przychody ze wszystkich klubów.
4
Nie bądź śmieszny.
1
Chyba coś Ci się pomieszało albo po prostu tego nie wiesz, ale dermatolodzy to też specjaliści i muszą skończyć te same studia. Na dermatologię jest się trudniej dostać niż na endokrynologię.
0
Jakie to są Włochy. Cień drużyny sprzed lat.
0
Nie tylko w obecnej formie, ale też przy obecnej kadrze. Poza środkiem obrony, Jorginho i Insigne mają zawodników mocno przeciętnych.
0
Nope, to jest FIFA The Best.
0
Bardzo poproszę :)