Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
[SKY SPORT] Barcelona ponownie chce sprowadzić Williana. Do Chelsea ma powędrować Malcom z dopłatą.
0
Tak naprawdę to jedynie brak Lengleta w podstawie to był błąd Valverde. Przy tak eksperymentalnej obronie powinien wystąpić ktoś bardziej doświadczony. Reszta się zgadza. W pomocy dwóch podstawowych zawodników i jeden młody. W ataku praktycznie 2 podstawowych zawodników za 250mln i młody skrzydłowy. Kogo innego byś chciał wystawić?
1
Defensywny czysto teoretycznie ponieważ jest kreatywny, świetny technicznie, z dryblingiem i przyspieszeniem. Może zagrać niemal na każdej pozycji w pomocy oraz na środku obrony. Takich zawodników nie ma na rynku, tak pasujących do Barcy. Śledzę go mniej więcej od dwóch lat i żaden zawodnik młodego pokolenia, jeśli chodzi o pozycję DM, nie robi na mnie takiego wrażenia. Jeśli nie odnajdzie się u nas (Nie licząc kontuzji) to będę w szoku i bardzo mocno zawiedziony.
48
No chyba głupiec liczy na to, że taki Betis wygra ligę hiszpańska. Ten zespół gra ponad stan i do tego grają świetny futbol dla oka.
1
Nie do końca się zgadzam. Oczywiście Vidal wykonuje kawał dobrej roboty, ale uważam że o wynikach na początku sezonu decydowalo więcej czynników. Przede wszystkim w dramatycznej formie był Pique i Roberto, Ter Stegen też nie błyszczał. Busquets cały czas przeplata lepsze mecze gorszymi, Suarez kopał się po czole, Dembele też nie wyglądał najlepiej. Trochę to wszystko zostało wrzucone na Coutinho, A w sumie chłopak nie grał najgorzej. Do tego moim zdaniem pomysł z wystawieniem jednocześnie na lewej stronie Dembele i Cou był kompletnie nietrafiony. Było strasznie ciasno, do tego wchodził Alba i Messi schodzący na klepke. Rywale zagęszczali ten sektor boisko przez co wyglądało to dosyć średnio. A prawa strona była pusta i niewykorzystana. Zagrajmy tak jak piszesz Rakiticiem/Busim i Arthurem/Vidalem.
78
A co osiągnął w trenerce Guardiola przed prowadzeniem Barcelony? A Enrique, Rijkard? Cruyff przed objęciem Barcy zdobył tylko dwa razy Puchar Holandii. Gdyby tacy ludzie jak Ty zarządzali klubem to ten klub nic by w historii nie osiągnął.
1
Martw się o swoją drużynę.
0
Dla kogos kto nie śledzi ligi hiszpańskiej to na pewno.
2
Ehh niestety, czyli raczej można sie pożegnać z De Jongiem.
4
Dlatego, że skoro mają na chorą pensję dla Rabiota(13mln euro netto) to powinni mieć tym bardziej na pensję dla De Jonga. Holender jest stworzony do gry w Barcelonie i nikt nie pasuje tutaj tak jak on. Takich zawodników powinniśmy sprowadzać, a nie konfliktowych i rozpieszczonych,a do tego nie pasujących do nas. Frenkie powinien być priorytetem, jeśli stracimy taki talent i pozwolimy mu odejść do takiego PSG to zarząd popełni olbrzymii błąd. Sytuacja będzie podobna jak z Eriksenem.
5
Jeśli stracimy De Jonga i De Ligta to będzie wstyd.
15
Oczywiście, bez dwóch zdań.
0
Taktyk :)
0
U nas z Rabiotem będzie podobnie.
0
Tylko nie Sancho w Realu. Idealny skrzydłowy do Barcy, kopia Neymara że tak powiem. Szczerze gdyby ktoś dałby mi wybór to bym wymienił go z Dembele, który moim zdaniem mimo wszystko do nas nie pasuje.
0
Chłopie depresji idzie dostać patrząc na tamten zespół i mając świadomość że już za naszego życia takiego teamu nie będzie :(
3
No jasne chłopak olewa groźby szejka i odrzuca opcje przedłużenia kontraktu, godząc się na półroczne siedzenie na ławie, ale Ty twarda faja i prawdziwy okaz meskosci uważasz ze jest placzkiem.
2
Czyli Vidal, Alenia, Cou i ewentualnie Puig będą walczyć o ofensywnego pomocnika? Arthur będzie grzal ławkę cały czas? Dla mnie zastępca Rakiety jest Arthur, potrzebujemy jedynie DM i tym kimś powinien być De Jong.
2
De Jong nie przyjdzie w takim wypadku. Nie ma takiej opcji.
0
Taktyczny :) Dzięki za pracę.
4
Kto mu podtrzyma taka pensję jeśli miałby zostać sprzedany z Barcy? Jeśli dostanie taka pensję w Katalonii to możemy się pożegnać z jego sprzedażą a jeśli już to na niską kwotę.
0
Dobra przestań już płakać. Jakoś póki co w LM wygraliśmy trudną grupę i jako jedyny zespół nie przegraliśmy meczu.
34
Hahah nie wierze, w studiu jakas laska ładna prezentowała wpisy w social mediach i potem koleś ze studia mówi ze piękna jak pressing ajaxu, drugi mówi że ostra jak wejście Mullera, a trzeci mówi że pressing to zostawmy bo może się raczej w nocy przydać xDD
2
Kolega pyta czy ma ktoś kod do Iplii?
0
Zgadzam się w 100%, pozdrawiam ;)
0
Oficjalnie znamy składy. Dembele w pierwszym składzie, Cou na ławce.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1071472622809026564
5
Puig bez dwóch zdań.
3
Puig obecnie wygląda na 15 lat, a jak rzeczywiście miał tyle lat to wyglądał na 10 :D Co za koleś
1
Szacun za analizę i dzięki za podzielenie się :)
17
Za to lepiej wydać 13mln netto + bonusy rocznie na zawodnika który do nas nie pasuje. Do tego jest dosyć konfliktowy. W przypadku gdy się nie sprawdzi ciężko będzie go sprzedać z takimi zarobkami bo nikt nie płaci takich chorych pieniędzy jak Barca. Jeśli w przyszłości trzeba byłoby z nim przedłużyć kontrakt to nawet nie wyobrażam sobie jaka by sobie zaśpiewał podwyżkę. Plus nie zapominajmy o tym, że taka pensja Rabiota może kompletnie zniszczyć drabinę płacowa i wywołać kłótnie w szatni.