0

Mam prośbę, mógłbyś porównać styl gry i potencjał Rodrygo i Neymara w Santosie? W sensie Rodrygo vs Neymar z Santosu.

0

Skąd takie przekonanie? W meczu z Juventusem był na murawie i nie istniał jak całe Atletico. Nie pobudził kolegów, był kompletnie niewidoczny. Pamiętam jak komentatorzy mówili, że zawiódł niemiłosiernie nie uczestnicząc w grze.

0

Coutinho to tez miała być pewna jakość i póki co to jest klapa. Nigdy nie ma 100% pewności, że dany zawodnik się sprawdzi. Tym bardziej gdy jego profil nie będzie pasować.

0

Griezmann to nie jest środkowy napastnik jakiego potrzebujemy. Chyba każdy kto widział pare meczów Atletico wie, że on nie potrafi grać na pozycji klasycznej 9. Będzie się dublował na boisku z Leo, a na skrzydłach znowu będzie pustka.

0

Wiem, ale są skrzydłowymi.

1

Za dużo pomocników, brak dynamiki w środku pola. Musi odejśc ktoś z dwójki Rakitić/Busquets. Na pewno odejdzie ktoś z dwójki Coutinho/Malcom, a możliwe że obaj. Wliczając już De Jonga to mi w tej kadrze brakuje następcy Suareza, topowego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika z werwą. Zarząd się musi zastanowić czy zostawiają i dają szansę Puigowi czy go wypożyczają/sprzedają z możliwością odkupienia.

0

Chodzi o zawodników o profilu jakiego potrzebujemy. A potrzeba typowego skrzydłowego na top poziomie i środkowego napastnika. Sancho i Sane idealnie pasują do nas na skrzydło.

0

Na desperacji się drużyny nie zbuduje. Lepiej nie kupować niż kupować bezsenu. Tym bardziej, że nie mówimy o 30mln tylko o 120mln.

1

A co Griezmanna chcą ściągnać bez sprzedaży Cou/Dembele/Suareza? Skoro chcą kupić takiego zawodnika to wliczam, że będzie sprzedaż kogoś.

0

Nie wiem czemu klub nie powalczy o Pochettino. Tak wiem, grał dla Espanyolu, ale serio gdyby przyszła Barca i zaproponowała fajne pieniądze, wolną rękę to by powiedział nie? Bo kocha Espanyol? Jakoś nie wydaje mi się. Na pewno byłoby ciężko z Levym, ale dla takiego trenera chyba warto wydać i zaryzykować. Do tego brak bariery językowej. Młody, z pomysłem, energiczny, ze słabego Tottenhamu bez pieniędzy na transfery zrobił top ekipę.

5

Kompletnie nie rozumiem ewentualnego transferu Griezmanna. Oczywiście jest to bardzo dobry piłkarz, ale przecież on kompletnie nie ma profilu, którego obecnie potrzebujemy. Nie jest ani klasyczną 9, ani skrzydłowym. On będzie wchodził w pozycję Leo i dublował się z nim. Z nim nie rozciągniemy gry, nie przyspieszymy ataków. Czy widział ktoś świetnie i dłużej grającego Griezmanna na środku ataku? Zarówno w Atletico jak i w reprezentacji Francji on musi mieć przed sobą typową, silną 9. Gdy grał w Atleti na środku to mieli chyba najgorszy okres w sezonie, a Antoine notował słabe liczby. Moim zdaniem będzie to wywalone 120mln w błoto na piłkarza, którego nie potrzebujemy. Do tego ma 28 lat więc jak Leo i Suarez będą kończyć karierę on już będzie po 30. Aha no i znowu dostaniemy gwiazdora z humorami. Potrzeba jakiejś młodości, świeżości, przebojowości. Starczy tych gwiazdorów z pensjami na poziomie 20mln euro. Jak już tak bardzo chcą wydać takie pieniądze to niech celują w jakiegoś Sancho, Sane czy Jesusa. Albo niech odłożą i powalczą za pare lat o Mbappe.

0

No pokazali to w meczu rewanżowym z Juventusem gdy zagrali jak Barca na Anfield.

0

Niech spróbują powalczyć o Pochettino, a nie jakieś znowu cudowanie z wychowankami i byłymi piłkarzami. Nic dwa razy się nie zdarza,

1

Dziękuję Ci za ten wpis, oddałeś idealnie moje myśli i moje emocje. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

0

Z wyjątkiem tego, że Griezmann nie potrafi grać na pozycji klasycznej 9 :D I do tego będzie się dublował na boisku z Messim. Oczywiście Francuz to piłkarz klasy światowej, ale kompletnie nie ma dla niego miejsca w obecnej drużynie. Skrzydłowym to on nie jest, najlepiej się czuje gdy ma przed sobą typowego snajpera, który będzie mu robił miejsce w polu karnym bo sam Antoine jest za słaby na walkę o piłkę.

0

Ogólnie się zgadzam, ale zobacz sobie na zdjęcia Mbappe. On również ma bardzo szczupłe nogi, podobne jak nie chudsze od Dembele. Ousmane w Borussi i Rennes nie miał żadnych kontuzji więc jak to wytłumaczyć? Być może sztab popełnia jakiś błąd i Dembele ma źle dobrane ćwiczenia? Jakoś nie wydaje mi się żeby w Barcelonie mniej spał i mniej się przykladal do treningów niż we wcześniejszych klubach.
Btw. Bale ma posture Gladiatora, a łapie kontuzję mięśniowe co chwilę, zwłaszcza łydki które ma potężne.

0

Ta jasne, miliardy od razu :D

0

Nie ma szans żeby wszedł na taki poziom. Nie ten potencjał niestety.

0

No cóż, jest pomijana bo nic z tej strony nie wynika pożytecznego. Semedo nie umie grać w ofensywie, a Dembele jest strasznie niedokładny i gra wręcz drewnianie jak to powiedział jeden z komentatorów. Po drugiej stronie jest świetny dzisiaj Coutinho i Alba. Do kogo Ty byś wolał grać?

0

To niech się cofa, wychodzi po piłkę a nie stoi w tłumie. Jak już dostawał piłkę to nic z tego nie wynikało, jedynie straty i głupie podania.

1

Robi sporo szumu chyba niecelnymi podaniami i stratami. Gra beznadziejnie więc też koledzy zaczeli go pomijać. Tu nie ma żadnej dyskusji - Coutinho na Liverpool albo 442 z Vidalem.

3

Mimo, że lubię Cou to zdecydowanie tak.

0

Wątpliwe ze złapie formę w ciągu tygodnia. Moze uda sie na final PK lub ewentualny final LM.

0

Coutinho miał byc takim piłkarzem, ale gra na pozycji Neymara i rywalizuje o miejsce z Dembele. Nasze 3 najgorzej obsadzone pozycje to PO, ofensywny pomocnik i lewoskrzydłowy.

0

Tak może. W chorobie refluksowej jeśli masz mniej niż 40 lat, masz typowe objawy przelykowe i nie masz objawów alarmowych(zaburzenia połykania, bolesne polykanie, utrata masy ciała, krwawienie z przewodu pokarmowego) to lekarz może postawić wstępne rozpoznanie i przepisać Ci inhibitor pompy protonowej na ok. 2tyg. Jeśli po tym czasie objawy ustapia to masz potwierdzone rozpoznanie. Jeśli nie ustapia to wtedy powinieneś mieć wykonaną endoskopie lub ph metrie przełyku. Pisze jako młody lekarz z własnego doświadczenia i zgodnie z wytycznymi :) Pozdrawiam i życzę zdrowia.

0

Perspektywa miesza w głowie. Porównaj sobie do miski na lewo.

0

Nie zdziwiłbym się gdyby Herrera był podstawowym zawodnikiem u Valverde, w końcu to u niego się wybił. Rashford albo Martial spokojnie by mogli walczyć o pierwszy składz z Dembele lub Coutinho. A na ławkę to już spokojnie.

0

Mógłbyś zdradzić gdzie takie rarytasy można dostać? :)

0

Dzięki, taktyczny na później :)

0

Tak naprawdę City przegrało z dwóch przyczyn. Pierwsza to Guardiola i jego fantalna decyzja o wyjściowym składzie w Londynie. Kompletnie nie trafił i do tego w ogóle nie zareagował zmianami. Druga przyczyna to fatalne błędy indywidualne defensywy w drugim meczu. Laporte, który rozgrywa naprawdę świetny sezon w ciągu 10min popełnia dwa babole. Pech? Stres? W ofensywie zespół jest ustawiony świetnie i grają bajecznie, ale z tyłu bardzo źle, ale głównie nie ze względu na ustawienie tylko właśnie na te straszne błędy. Co do kultury gry, hmm no trochę masz racji, ale nie do końca się zgadzam. Jeśli chodzi o grę kombinacyjną, pomysł i różnorodność w ofensywie to niestety Barca odstaje i to mocno. My tak naprawdę w 90% zależymy od Leo w ataku - czy poda, czy przedrybluje, czy strzeli, czy przerzuci itp. Ile my mamy akcji gdy powiedzmy pomocnicy ze skrzydłowy robią sami akcję bramkową bez udziału Messiego? Ile mamy akcji wymiennych między skrzydłowym a Suarezem? No niestey mało, w zdecydowanej większości piłka MUSI przejść przez Messiego. W City jest taka różnorodność, tyle pomysłów. Wszyscy są tam pomysłowi, szybcy, naładowani energią, potrafią grać kombinacyjnie, dryblować, wychodzić błyskawicznie na pozycje, grać spontanicznie. W City olbrzymią różnicę robi też De Bruyne, który jest po prostu genialnym piłkarzem, w formie najlepszym pomocnikiem świata. My nie mamy w naszej kadrze takiego pomocnika, który tak potrafi napędzić akcję, tak niesamowicie grać prostopadłe piłki, przerzucać, dryblować. Do tego chłopak pracuje ciężko w defensywie i biega bardzo dużo. Taki piłkarz to skarb i mi bardzo brakuje takiego zawodnika w Barcy, który odciążyłby Messiego od tego ciągłego rozgrywania. Liczę, że takim piłkarzem w przyszłości będzie Puig bo naprawdę cierpimy na brak ofensywnych pomocników z prawdziwego zdarzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?