6

@Veb1233 To w takim razie po co nam Griezmann, który gra na pozycji Leo?

1

@MarioVeB! Ja się nie muszę bawić, bo jestem :D

0

De @MarioVeB! Takie 3.5 bo obecnie Umtiti nie jest w stanie dac nawet 20% tego co przed kontuzja. Do tego niepewność czy w ogóle dojdzie do formy z tym kolanem. Ja bym na nim nie opierał obecnie defensywy, Pique powinien grać coraz mniej, a Lenglet to mimo wszystko nie jest top poziom. Dodatkowo Clement kompletnie dla mnie nie nadaje się na lidera defensywy, to taki koleś od czarnej roboty. De Ligt to absolutny mus, przyszły lider i kapitan.

1

@Janiama Na siłę robić piłkarza ^^ No jasne, lepiej dawać mu szansę raz na miesiąc, na ostatnie 5min niż próbować go zbudować. Dobry trener potrafi stworzyć zawodnika, podnieść o poziom wyżej. Słaby nawet z wielkimi nazwiskami nie daje sobie rady.

29

Hazard od 10min w Realu, a już mnie wkur*ia..

0

@tomono I przy pierwszym lepszym rywalu łomot.

0

@Janiama 1:2

0

@Kamiloza91 Sancho to jest minimum 100mln.

6

Strach się bać co on wymyśli..

1

@kerouac Na później do gaszenia fanów Liv :D

1

@Chwytliwy Znacznie lepiej :D Widziałem pare meczów Milanu i poza przebłyskami był przeciętny, statystyki i opinie też nie potwierdzają twojej tezy.

0

@socha Ramosa? :D To było przed tym klasykiem na SB?

0

@Kamiloza91 Inny typ stopera, ciężko ich porównać. Puyol to była przede wszystkim wielka osobowość, lider i kapitan. Niektóre braki nadrabiał niesamowitą walecznością, był takim bardzo kontaktowym stoperem, wchodził w pojedynki, robił dużo wślizgów. Van Dijk to taki bardziej elegancki styl stopera, lepiej grający nogami, szybszy. Ale na pewno nie gra tak blisko rywala, jest świetny w przewidywaniu, nie wchodzi prawie w ogóle w 1vs1. Gdy biegnie na niego rywal to on będzie się wracał i czekał aż rywal popełni błąd i sobie na przykład wyrzuci za daleko piłkę. Dużo mu daje świetna szybkość i przyspieszenie jak na zawodnika, który ma ponad 190cm i waży ponad 90kg. Podsumowując pod względem umiejętności i stylu gry Van Dijk to inny typ obrońcy, być może lepszy tak stricte pod względem umiejętności, kultury gry. Ale jeśli chodzi o charakter, charyzmę i trofea to nie ma szans.

0

@geass Już bez przesady. Co innego 20 letni chłopak, a co innego 30 latek, który popełnia dziecinne błędy. Chyba co innego się wymaga od doświadczonego weterana, zwłaszcza w meczach o dużą stawkę.

9

@headmunch Pewnie 100% Jesus

0

@Murazor Aj te głupie kluby, które stawiają na tych młokosów z Brazylii, potem taki się rozwinie i same kłopoty. Mamy wychowanka, który jest rewelacją w Japonii, wygląda idealnie pod system gry barceloński. Ale lepiej stawiać na Malcoma, który mimo całej sympatii do niego, nie nadaje się do Barcy bo po prostu nie kmini tej gry. W niektórych meczach wyglądał gorzej niż zawodnicy Barcy B, a niby przyszedł z Europy. Jego potencjał to max taki Tello.

0

@ksobi Widziałem 3 mecze ligi japońskiej i przyglądałem się specjalnie Kubo. Mimo 18 lat wygląda na najlepszego piłkarza tam, potrafi rozgrywać, dużo widzi, ma ofensywny pęd na bramkę. Przypomina tak jak napisałem Silvę i troszkę Leo z prowadzenia piłki. Czyli gra w lidze japońskiej to nie jest poważna piłka? Czyli Kubo to jest amator, dobrze rozumiem? Powtarzam, to są trudne decyzje i wymagają odwagi, Malcom się tutaj nie nadaje i coś mi się wydaje, że swojego zdania już nie zmienię. Jeśli chcemy mieć zapchajdziure jako tako to niech zostanie Brazylijczyk, jeśli chcemy zaryzykować i być może wykształcić sobie top zawodnika to niech biorą Kubo.

1

@BarcaInfo To już lepiej byłoby sprzedać Malcoma i postawić na Kubo. Widać, że chłopak znacznie lepiej wygląda w grze kombinacyjnej, przypomina trochę Bernardo Silvę. Wydaje mi się, że pasowałby jak ulał. No ale do takiego ruchu trzeba mieć odwagę jakiej nie ma ten zarząd i Valverde. Malcom nigdy nie będzie u nas znaczącym piłkarzem bo po prostu nie ogarnia gry tutaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@sewciu50 Przyjście Griezmanna = odejście Cou lub Dembele.

6

@Michael24 Przy tym zarządzie, trenerze i wypalonych piłkarzach to może i z 20 lat poczekamy.

1

@Veb1233 Bierz pod uwagę, że Alba i Roberto zostali wprowadzeni przez innego trenera, dodatkowo Alba ma po swojej stronie skrzydłowego i ciągle grającego Messiego. Semedo ma przed sobą pustkę. Asysty Roberto wynikają z tego, że potrafi grać jako pomocnik co mu pomaga w takich sytuacjach. Nelson potrzebował skrzydłowego w Benfice, potrzebuje i w Barcy. Dziwne, że w Benfice tworzył z Grimaldo jedne z najlepszych boków w Europie, a w Barcy jest taki nieudolny.

12

@Keriox Dramatyczny wybór. 28 latek po marnym sezonie. Co to w ogóle za pomysł, ten zarząd powinien się podać do dymisji. Gdyby ten Rodrigo był jeszcze młody, ale to stary chłop. Bedzie gral tyle co nic. To już lepsza opcja Ben Yedder.

3

@domin682 A może właśnie myślą o jego przyszłości i nie chcą żeby grał w 3 lidze hiszpańskiej, a potem żeby odszedł dostając iluzoryczne szanse w pierwszej drużynie? Obecnie Barca nie przekonuje ani projektem sportowym, ani stawianiem na wychowanków. Smutne czasy...

0

@Bartek22 Transfer Thiago to raczej opcja z tych nierealnych. Kompletnie nie ma żadnych informacji o zainteresowaniu nim, do tego już się zarząd wypowiadał, że nie sprowadzają byłych zawodników. Zgadzam się, to byłoby olbrzymie wzmocnienie, ale Bayern zapewne go nie puści. Tak w ogóle to jakoś cicho o tym żeby Barca planowała kupno pomocnika, dziwi mnie to bo wzmocnienia są konieczne. Ale skoro ma zostać zarówno Busi i Rakitić to nic się raczej nie zmieni w naszej grze.

0

@Kamiloza91 On albo Rodri to powinien być priorytet dla zarządu w tym okienku oprócz napastnika.

0

@Panda4Ever Ta klauzula to fake news.

0

@Kamiloza91 Już bez przesady z tym kapitalnie. Ostatnio już tyle się nie udziela w defensywie jak jeszcze pare lat temu. W tym sezonie statystyki porównywalne jak nie lepsze w obronie ma Lacazette, Neymar czy Hazard.

1

@SeeleyBooth Myślę, że nikt mu talentu nie odbiera, ale po prostu Neymar to zawodnik o conajmniej klasę lepszy. Do tego Brazylijczyk pasuje do nas po prostu idealnie, ma niesamowite zgranie z Messim i Suarezem. Dembele mimo wszystko nie jest tak skrojony pod Barce, a do tego te jego kontuzje bardzo niepokoją. Tym bardziej, że w większości nie powstają po faulach jak w przypadku Neymara. Ja jestem zdania, że powinniśmy dać Dembele ostatnią szansę i jeśli kolejny sezon znowy będzie nieudany to wtedy rozważyć powrót Neymara(jeśli jest to w ogóle możliwe) albo kupno Sancho.

0

@BarcaInfo E tam, Rodrigo lepszy. Tak w ogóle ta klauzula to ponoć bzdura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?