0

@Copernicus Od dwóch dni o tym piszę, że sortowanie działa fatalnie, ale jestem regularnie olewany.

0

@juliacicha A Modrić pare lat temu? A Bale? Ronaldo też w United zaczął bunt.

0

@Robertinho Ponawiam swoje pytanie, dlaczego sortowanie nie działa mi na komputerze na przeglądarce Chrome? Na poprzedniej La Ramblii nie było tego problemu. Mimo, że wybieram 6h to pokazuje mi komentarze z całej doby i to jeszcze chaotycznie, nie w kolejności. Jeden wielki chaos, coś jest nie tak z ustawieniem nowej La Ramblii. Z tego co widzę nie tylko ja mam taki problem. Tak usunąłem pliki cookies.

0

@Colon Super napisane, głos rozsądku :)

1

@G9 Włożenie go w transfer Neymara i dopłacenie jakiś 80mln to będzie mistrzostwo.

0

@michal26 Ale to mi nie usunie historii przeglądania i zakładek? Dziwne bo na poprzedniej Ramblii wszystko mi działało.

0

@Robertinho nie wiem czy inni mają podobnie, ale sortowanie czasowe najlepszych komentarzy u mnie nie działa poprawnie. Nie dość, że wybierając opcje 6h pokazuje mi komentarze z całej doby to jeszcze nie idzie to po kolei. Lecą komentarze po 90,80,70 tarcz, potem nagle po 30 i zaraz znowu po 70 albo 60. Część komentarzy do tego się powiela. Nie wiem czy to chwilowy błąd, ale podobne błędy były od momentu wprowadzenia nowej La Ramblii przy sortowaniu 24h.

0

@kubix05 W swoim pierwszym sezonie był średni, pierwsza połowa 17/18 była świetna.

0

0

@Solimalhio O czym ty piszesz?

0

@Aveiro Według niektórych pseudoekspertów to jest płacz :D Śmiać mi się chce jak niektórzy ludzie są głupi.

0

@Chwytliwy Jak to nie ma dowodów? Nieuzasadniona czerwona kartka? Brak conajmniej jednego karnego w meczu z Brazylią. Fatalnie przygotowane murawy. To jest brak argumentów? Od kiedy walka o swoje i powiedzenie mocnych, kontrowersyjnych słow to płacz. To ciekawe jak Ty płaczesz. Mało widziałeś w takim razie.

0

@Chwytliwy Niby czemu jak jesteś kapitanem to nie można tak powiedzieć? No chyba tym bardziej lider wypowiada tak mocne słowa, a nie jakiś młokos.

2

@jacobFCB Nie, oni na ten moment zarobili już 150mln na transferach.

4

@BarcaInfo Szkoda tylko, że w tym ,,więcej'' nie są uwzględnieni starzy, wypaleni zawodnicy jak Rakitić/Busquets czy Suarez. Pewnie pozbędziemy się 22 letniego Dembele i 27 letniego Coutinho, a zostaniemy ze średnią wieku w ataku 30 lata. Brawo zarząd! Za 2 lata będzie śmiesznie jak będą musieli kupić minimów 2 młodych piłkarzy i pewnie trzeba będzie wydać 400mln.

0

@zibi Masz rację, Leo ma pełno bardzo słabych meczów.

2

@Gitarkafcb Yyy a może robią pod siebie bo u nich to 20:30?

1

@ViscaBarca123 Czyli rozumiem, że nie mieli 1.5mln na pensje na naszego byłego wychowanka, ale mają 5x więcej do wydania na Rumuna?

0

@Janek10FCB Co on ma taki bebech?

0

@Madridista_PL Ty zawsze mówisz pesymistycznie na Real. Chyba kiedyś się przejechales na czymś i teraz uważasz że wolisz się nastawić negatywnie i nie cieszyć się zawczasu. Mimo wszystko trochę to wygląda sztucznie tak jak to gdy pisałeś że Hazard nie przyjdzie do Realu itp.

1

@Jakdxb Mimo wszystko Dembele miał kapitalny sezon i to w lidze zdecydowanie silniejszej. Więcej też pokazał w LM.

20

@BykFCB Już przestańcie się tak unosić jakby Wam opluli matki. Wielcy honorowi chłopcy na forum. To poważny biznes, a nie miłości życia.

0

@Avada Kedavra A dlaczego Ty zakładasz pesymistyczny scenariusz tylko w przypadku Griezmanna, a pozytywny w przypadku Felixa? To takie wróżenie z fusów, ale na ten moment Griezmann to zdecydowanie lepszy piłkarz, a Felix to trochę kot w worku. Jasne może będzie świetny, ale to mimo wszystko duże ryzyko bo uważam, że Portugalczyk do obecnej Barcy nie pasuje.

2

@barteq Jakoś przyszedł 20 letni Dembele z pensją 11mln i nie ma zgrzytów w szatni.

1

@Avada Kedavra Niby dlaczego? Felix może okazać się niewypałem jakich wiele ostatnio w portugalskiej piłce. Pamiętam jakie spusty były nad Renato Sanchesem, jak zniszczył NOS w Benfice. Griezmann to pewna i sprawdzona marka, mimo, że nie jestem zwolennikiem tego transferu no to trzeba przyznać, że to jest pewniak jeśli chodzi o jakość.

0

@KamQiX Tzn? Świetny to jest tylko 32 letni Pique i to tylko wtedy gdy ma formę, a w ostatnich latach z regularnoscia u niego kiepsko. Lenglet to póki co max dobry stoper, a Umitit ze swoim zdrowiem to jedna wielka niewiadoma. Todibo to zoltodziob.

4

@Veb1233 Jeśli chcą sprowadzić Neya i Griezmanna to musi odejść Suareza. Ostatni moment żeby coś na nim zarobić, a nie daje już tego co kiedyś. Wtedy Messi na fałszywej 9, Antoine na 10 gdzie pomagalby w pressingu i odbiorze, na prawym skrzydle Dembele a na lewym Neymar. Dzięki takiemu ustawieniu mamy oba skrzydła i równowagę w środku bo waleczny Griezz nie będzie zostawial tyle miejsca co Leo.

0

@Nano22 Taktyczny :)

0

@Grzesior667 Skąd wiesz może sobie wszystko wyjaśnili? Nie wszystko wychodzi na światło dzienne.

3

@Grzesior667 Może po prostu to nie przedszkole i taki Bartomeu myśli przede wszystkim o korzyściach sportowych jakie może dać Alves? Chyba to jest najważniejsze, a nie jakieś dziecinne słowne przepychanki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?