0

@Lenioq Joao Felix.

1

@GlowixZiom No z Valverde na pewno sobie pogra w pierwszym zespole. Daje mu max 500min.

0

@anton95 W Celcie Vigo chyba.

3

@macio_944 Przez 2 lata się nie rozwinęło, to nagle ma się coś zmienić w ciągu 2 tygodni? Tak będzie wyglądał ten sezon - Leo weź pomóż.

55

Tak to jest gdy przez 2 lata trener olewa gre kombinacyjna, wymiennośc pozycji, schematy w rozegraniu, ciągły ruch bez piłki. Gramy na zasadzie niech ktoś cos zrobi indywidualnie bo inaczej sie nie da. Przecież gra totalna w Barcelonie umarła juz dawno. Z tym trenerem Neymar to obowiązek.

1

@KamQiX W presezonie 2017 tez był wysoki pressing. Tylko po to zeby potem o nim zapomnieć.

0

@ricardo0705 Grimaldo póki co nie wygryzie :)

0

@PatrykBarcelona Tak i pisał, że w transfer Neymara wjedzie Malcom.

0

@Encore Mieli lepsze pokolenie, a i tak nie byli nic w stanie zrobić z reprezentacją.

1

@barcanawieki I weź się tu podpisz na obrazie.

0

@Skaramuczi To oznacza, że nie szukają PO albo robili podejście i jest nie do wyciągnięcia.

0

@kubix05 Racja, teraz się nie jeździ na wycieczki z dziewczynami.

3

@barteq De Jong to był podstawowy zawodnik Ajaxu od conajmniej dwóch lat. Do tego idealnie pasuje do typowego barcelonskiego stylu. Van de Beek gra kompletnie inaczej niż Real.

0

@Berniś Możliwe że ma jakiś staw rzekomy tak jak ktoś kiedyś pisał. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wylamanie takiego stawu i następnie przeszczep tkanki kostnej lub wstawienie sztucznego materiału.

0

@jedrek7000 Co Ty gadasz. Ronaldinho wolał sobie imprezowac i chlac dzień przed meczem. Neymar ma problem z kontuzjami, które nie mają żadnego związku z jakimś niezdrowym trybem życia. Wszystkie wynikają z ostrych fauli. Gdy jest zdrowy Neymar gra na najwyższym poziomie.

0

@NeroTFP Nie no wtedy to już dawno był Canal+ :P

2

@Ratamahatta To straszny pisior, nie przegadasz.

0

@IronSanHybrid Taktyk.

0

@Colon Z tych co ja widziałem to Dida.

0

@Maker0 Lol, przecież Bartomeu już nie może kandydować.

1

@sidzej Też Ciebie to co roku męczy? Ta cała otoczka w mediach. Słuszne czy niesłuszne, jakie straty, kto dowodził, a może powinni się wstrzymać, ale nas Rosjanie wystawili, ale Niemcy mieli przewagę, gdyby nie to Warszawa teraz potęga świata. I te nudne, na jedno kopyto przemowy głów Państwa. Niesamowita historia, ale i bardzo smutna. Szkoda, że tak targana co roku.

0

@Mula Kontuzja biodra.

3

@ViscaBarca123 Wincyj lewonożnych zawodników, wincyj.

1

@Krs0n3 Sprzedać do Ajaxu z opcją odkupu za jakieś 20mln.

29

Wróćmy do bycia Barca, starczy trzymania w klubie wypalonych graczy. Pora postawić na naszych wychowanków, zwłaszcza na takiego jak Puig. Pozbyć się Rafinhi i Rakiticia. Ja bym oddal nawet na wypożyczenie czy sprzedał Alenie, byleby tylko zrobić miejsce dla Riquiego. Naprawdę chcą zmarnować taki talent?

0

@MarioVeB! Taktycznie do mycia białych butów

2

@czółkovsky W takim razie po co nam LO?

6

@Fabik87 Obecnie jest wart max 150mln. Dwa lata starszy, gorszy i po wielu kontuzjach.

3

@Bartek22 @masq Najlepsze ustawienie moim zdaniem to 4-2-3-1. Ciągle to powtarzam i zdanie nie zmienię, że to jedyne ustawienie w którym Barca ma szansę odzyskać symetrię. Ale do tego potrzebujemy lewoskrzydłowego, stąd po części rozumiem ten pomysł z Neymarem. W takim ustawieniu Dembele na prawej, Messi i Griezmann na 10 i 9. Dzięki mobilnośći i pracy w defensywie Antoine mógłby wspomagać dwójkę w pomocy. Kogo wtedy bym widział w tej dwójce? De Jong i niestety Rakitić. Można spróbować z Arthurem, ale obawiam się, że jest za słaby fizycznie, a ktoś do odbioru jest konieczny. Ehh ten Rodri były idealny w każdym ustawieniu. Szybki, silny, wysoki, świetnie technicznie. Zarówno w 4-3-3 jak i 4-2-3-1 dawałby radę.

0

@Barcelismo Niemal zawsze tak wyglądał w presezonie w Chelsea. Niestety, ale ma tendencje do nabierania wagi. Spokojnie to wszystko zrzuci i będzie wymiatał. Co jak co, ale o niego to jestem spokojny. W tych meczach presezonu nie zachwycił, ale widać klasę. Jakość zagrań, gra na jeden kontakt, szukanie partnerów do gry, kontrola piłki. Brakuje mu jeszcze dynamiki i takiego szybkiego dryblingu, ale to przyjdzie na pewno. Trzeba pamiętać, że to nie jest taki goleador i raczej nie będzie ładować bramki w każdym meczu. Jako, że życzę źle Realowi, to cieszy, że koledzy z drużyny nie grają idealnie w taki sposób jaki on chce. Oby nie dali rady wykorzystać jego możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?