0

@tomcias10 Rakiticia lub Vidala już w lecie nie powinno być w tym klubie. Puig powinien być już w pierwszej drużynie a nie w wieku 20 lat ciągle grać w 3 lidze. Marnujemy trochę ten talent.

0

@NGTRX Ogólnie Arthur słabo broni. Zastanawiam sie czy to kwestia braku umiejętności czy słabej kondycji. Tuz przed podaniem mówiłem sam do siebie, że Rodrigo niekryty i że Arthur go odpuszcza bo nie ma siły podbiec. Poszło podanie, potem Rodrigo do Gameiro i gol. 25min a Arthur już ciężko oddychal i nie presowal.

0

@reliawan Póki co sprawdza się wszystko co mówiłem o tym transferze. Kolejny zawodnik, który jest ściągnięty mimo braku odpowiedniego profilu.

1

Żałosne zachowanie linii pomocy w defensywie. Kompletnie odpuszczony Rodrigo przez Arthura, wszyscy płasko stali, jedna piłka prostopadla przeszla cała nasza pomoc. Do tego olbrzymie dziury między pomocnikami, brak pressingu i ruchu do piłki. Widać niestety że Brazylijczyk jest słaby kondycyjnie.

0

@PatrychoO Lol, film można obejrzeć zawsze i wszędzie.

0

@Janiama Trochę tak, ale Ronaldo to był zdecydowanie lepszy piłkarz, bardziej wszechstronny. Oprócz szybkości i przyspieszenia na czym bazuje Francuz, Ronaldo posiadał wspaniały drybling, balans ciała, klej w nodze. Mbappe tego zdecydowanie nie ma, Nie wygra meczu w pojedynkę.

0

@Chwytliwy Jak to się sam załatwi? Przecież on nie może ponownie kandydować.

1

@BODŻER Już kij z remisem, on się może zdarzyć z każdym rywalem. Ale żeby taka Osasuna nas zdominowała, cisnela pressingiem i zamykala na naszej połowie? Wstyd!

0

@Skaramuczi lol, weź to skasuj bo wstyd robisz tej stronie.

1

@Chwytliwy Półka niżej bez dwóch zdań.

0

@BarcaInfo Kompletnie go nie widzę w Barcy, może damy w końcu szansę swoim, a nie będziemy sprowadzać średnich piłkarzy.

0

@Chwytliwy Tak.

0

@th@les Kadra jest lepiej ułożona, a zwłaszcza jej środkowa linia. U nas pomoc i gra kombinacyjna leży bo wszystko polega na podaniu do Leo.

0

@JimMorrisonFCB Obecnie Suarez i Alba również przodują w liczbie symulek. Są w tym naprawdę żałośni. Zdarzało się to również Umtitiemu.

0

@AssisMoreira Ale po co porównujesz kompletnie innych zawodników. To tak jakby porównać Maradone i Maldiniego. Jaki to ma sens? Niektórzy nie widzieli Maradony w akcji to mają w ciemno na niego głosować?

0

@Janiama A to robisz głosowanie dla siebie czy zabawa dla wszystkich? Swoją 11 przecież możesz napisać i każdy zaakceptuje. Skoro robisz głosowanie na stronie fcbarca.com to licz się z tym, że będą przeważać piłkarze Barcelony. Ale nie modyfikuj nagle listy w taki sposób żeby ludziom ograniczać wybór bo Ty chcesz innego piłkarza żeby w niej był. To jest świństwo.

0

@Janiama Pisałeś, że jak nie wygra to dodasz go do kolejnego głosowania na ofensywnego. Robiłeś już tak z innymi wielkimi zawodnikami we wcześniejszych głosowaniach.

0

@Salwik92 Tak jak do tej pory z innymi - nie pouklada.

3

O Neymar, fajnie dawno nie słyszałem nic o nim.

1

@Skaramuczi Roberto to jest po prostu przyzwoity zawodnik, w formie dobry ale nic więcej. Uniwersalny zapchajdziura, ale na żadnej pozycji nie jest świetny albo bardzo dobry. Gdy rywal jest odpowiedni potrafi pokazać swoje zalety, ale tylko wtedy gdy leży mu rywal. Uważam że w żadnym typowym klubie nie miałby miejsca w podstawowej 11. Za rok kupno świetnego PO to będzie po prostu mus, chyba że Wague lub koleś z Betisu wystrzela.

0

@DaPi Hitler chociaż szanował swoich. Stalin wszystkich traktował jak szczury. Mordował jak popadnie w zależności od humoru.

1

@Janiama Chciałeś sondę na stronie kibiców Barcelony to masz takie wyniki. Co za głupie podejście że jak Ty ja zacząłeś robić to nie można zgłosić żadnych uwag. To po co w ogole organizujesz takie coś skoro piłkę oglądasz od 40 lat i sam wiesz lepiej kto powinien być w tej 11.

1

@qbsonFCBarca Super, stosunek ceny do jakości naprawdę bardzo dobry. 35 stopni ale nad wodą się to inaczej odczuwa niż w Polszy.

3

@Copernicus Rak to z definicji nowotwór złośliwy z komórek nablonkowatych. Natomiast nowotwory łagodne mają bardzo dobra wyleczalnosc jeśli są odpowiednio leczone. Większość obecnie tych nowotworow ma wyleczalnosc na poziomie ponad 90%. Dzieci częściej chorują na nowotwory złośliwe innych tkanek niż nablonek. Raki są u nich niezwykle rzadkie, wiekszosc to miesaki, nowotwory układu krwiotworczego(białaczki, chloniaki), nowotwory układu nerwowego, nerwiaki zarodkowe(neuroblastoma), nerczaki i nowotwory układu kostnego. A postęp uwierz mi i tak jest bardzo duży. Gdyby moi dziadkowie zachorowali na białaczkę 10 lat później to obaj by żyli. Niestety wtedy medycyna nie była jescze tak zaawansowana.

8

@NemeZis93 Człowieku pracuje w dziedzinie z nowotworami, skończyłem studia i jakiś laik który obejrzał bzdety na YT będzie mi mówił że mam zgłębić temat. Zglebiam naukowe artykuły a nie pierdoly z focusa. Słucham mądrzejszych ludzi na konferencjach międzynarodowych, wybitne jednostki w dziedzinie medycyny. I przekazuje ich wiedze, wiec to moze Ty posłuchaj kogoś mądrego. Przyda się.

1

@Ribery_sc Pozdrawiam z Turcji ;)

3

@potrojnakorona Tak jak ziemia jest płaska, a szczepionki dają autyzm. Ktoś kto tak gada jest po prostu upośledzony.

0

@NemeZis93 Przestań odpowiadać takie bzdury.

6

@Copernicus Są postępy i to wielkie. Przezywalnosc w większości nowotworów poprawiła się kilkukrotnie. Niestety nadal gdy nowotwór jest złośliwy i późno wykryty to mało co da się zrobić. Nowotwory to grupa chorób niezwykła skomplikowana i bardzo złożona pod względem molekularnej, morfologicznym. O jej rozwoju decyduje często przypadek, jakaś malutka mutacja. Nie zawsze da sie przewidzieć, zazwyczaj ciężko jest całkowicie wyleczyć. To nie jest jakiś inny organizm, który jest prostszy do zwalczania jak bakteria. Nowotwór to zmutowany element naszego ciała.

3

@Robertinho sortowanie wciąż działa słabo. Teraz jest jeszcze gorzej bo nie mogę sam sobie zmienić w adresie żeby pokazywalo najlepsze komentarze tylko z tych godzin które mnie interesuje. Wybacz, że jestem upierdliwy, ale od wprowadzenia nowej LR już trochę minęło a jak było błędów tak jest. Poprzednia wersja działała perfekcyjnie więc na minus te zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?