6

@Rewolucja123 Skoro umiesz hiszpański i wrzucasz coś w tym języku to co za problem dla Ciebie przetłumaczyć? Google nie oddaje kontekstu wypowiedzi i podmienia słowa.

7

@Wilczeq Tak naprawdę to tylko ligę hiszpańską i angielską, czasami jakiś hit w niemieckiej lub włoskiej.

6

@daniel32778 Dla nich zdecydowanie nie. Zapytaj jakiegokolwiek kibica Liv, oddaliby 2 LM za chociaż jedno wygranie Premier League. 30 lat czekają na ten tytuł, 30 lat!!!!

4

@Barca_Big_Moment Nie rozmieszaj nas xD Ciekawe w czym

0

@KSSniper No ok sprytnie to rozegrałes :D Dają radość z wyniku, ale styl gry dla mnie za Valverde jest beznadziejne. Mecze w których były wyniki po 3:0 w większości mnie nudzily bo były takie no bezplciowe. Chodzi mi tylko wyłącznie o styl i odbiór tej drużyny. Kiedyś Barce oglądało co tydzień wiele neutralnych kibiców, przyciągała jak magnes. Obecnie nikt z moich znajomych nie śledzi Barcy bo sami przyznają, Że oprócz Leo to nuda i męki.

0

@matirix20 Ty widziałeś Jaszyna w akcji? :D Musi wygrać bo co? Iker to najlepszy bramkarz XXIw.

2

@Chwytliwy W sumie spoko jakbyś dał radę tak wrzucać jakieś podsumowanie Serie A co pewien czas. Nie wiem co miesiąc, dwa. Ja bym z chęcią poczytał bo nie mam czasu na włoską ligę.

0

@KSSniper Wypisales tylko wysokie wyniki, a nie mecze w których gra była piękna, zespołowa i dominacja na boisku. Większość tych naszych pogromow to było ciagniecie przez Leo i dosyc szczęśliwe wyniki. Choćby pierwszy przykład z brzegu, w meczu z United rywale mogli po 15min prowadzić 2:0. Potem robotę z niczego zrobił Leo.

0

@Janiama Liverpool udowadnia, że nie trzeba sprowadzać samych gwiazd za 200mln. Najważniejszy jest pewien pomysł na zespół i odpowiedni trener. Taki, który potrafi ze średniego piłkarza zrobić bardzo dobrego, zbudować. Taki, który wzbudzi mental tej drużyny. Nawet najlepsze auto daleko nie zajedzie mając idiote lub amatora za kierownicą. Trzeba kupować zawodników, którzy pasują profilem do filozofii zespołu i pomysłu trenera.

33

@Commando Dokładnie, kto nauczy trochę gry kombinacyjnej, poruszania sie po boisku, schematów ofensywnych. Chyba wszyscy pamiętają jaki był Sterling przed Pepem, człowiek chaos z wielkim potencjałem. Guardiola zrobił z niego absolutny top skrzydłowych.

1

@Encore Jedna osoba tak napisała, więc już bez przesady z tą spiną.

0

@Bartek22 Czasami lepiej mało robić, a mieć kluczową asystę niż robić nieskuteczne rajdy, a w kluczowym momencie potykać się o własne nogi.

6

@Encore Większość ocenia już po dwóch sezonach w Barcy, a nie po dwóch meczach towarzyski. One tylko umacniają w przekonaniu, że dalej jest słabo.

6

@kkbarca Dembele i magia? No to chyba magicznie posiadł potęgę chaosu. To nie jest magiczny zawodnik, bazuje na szybkości i chaotycznym dryblingu. Jego gra częściej irytuje i męczy niż sprawia radość i czaruje.

1

@AmigoBlancos Hiperbolizacja i brak rozumienia sarkazmu. Pysznie!

0

Skautingu? Przecież Vissel sprowadza samych emerytów.

0

@KSSniper No to słucham, ja moge podać ewentualnie jeden - final pucharu króla 2018.

3

@insp1re Masz racje to tylko wypadek przy pracy, przecież Dembele słynie z dokładności, staranności, przemyslanych zagrań i chłodnej głowy.

1

@BarcaInfo Czyli rozumiem, ze przez to 1.5 roku Alenia nie ma prawa pokazać czegoś ciekawego? Nie wiem czy on miał chociaż jeden mecz po którym bym powiedział wow. Puig ma znacznie większy potencjał i potwierdza to w niemal każdym meczu kiedy dostaje szanse.

0

@GregSTG Griezmann to nie jest skrzydłowy, Messi ostatni raz tam grał w 2015.

0

Jak nie było skrzydeł, tak nie ma. A najgorsze, ze wiele sie nie zmieni bo w podstawie dojdzie Leo i Suarez czyli wciąż brak skrzydłowego, a w pomocy de Jong czyli cofnięty pomocnik. Sprzedać Malcoma, Coutinho i kupic top skrzydłowego. Bez tego znowu będzie bieda. Przydałby sie rownież ofensywny pomocnik na wysokim poziomie. Ileż ja bym dał za takiego Thiago.

0

@Qyntel Suarez to będzie miał pożytek z marnowania podań.

0

@Kredon Szkoda tylko, ze cała nasza pomoc nie ma.

4

Żaden mecz Barcy w ostatnich 2 latach nie dał takiej czystej przyjemności z oglądania jak Atletico dzisiaj. Ależ piękny futbol grali.

0

@karlu105 Nie masz przypadkiem w linku gdzieś mobile.twitter albo m.twitter?

6

@FafitFCB Idealne dla tych wszystkich narzekaczy na upały.

5

@Rewolucja123 ale się dajesz baitowac.

0

@COU_11 Czyli zostanie.

0

@Gallaret To nie Messi wywindowal tylko Barca oferując mu takie pieniądze. Skoro dali to znaczy, ze przeanalizowali i to się opłaca. Gdyby nie Barca to spokojnie dałby ktoś inny.

0

@Gallaret To jak wytłumaczysz dysproporcje w Juventusie? Messi i Ronaldo to takie ikony i giganci marketingowi, że po prostu muszą najwięcej zarabiać. Korzyści, ktore z nich czerpie klub to nie tylko te sportowe. I o tym trzeba pamiętać. Tam nie ma amatorów, skoro dają taka pensję to znaczy, ze ich stać. A nasze śmieszne wyliczenia i spekulacje są nic nie warte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?