Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Colon Bardziej plan doskonały, ale troszkę bardziej dziecinny i mniej realistyczny.
0
@Colon To jest mocno stare :)
0
@kuz Kot w worku? xD 20-letni mistrz świata, największy ofensywny talent od kilku lat. W takim wieku strzela już ponad 40 bramek na sezon.
0
@masq Podobno dostał 7,5mln€ + bonusy. Ciekawe ile w tych bonusach bo sama podstawa jakoś nie szokuje. Normalna pensja w dzisiejszych czasach zwłaszcza dla takiego piłkarza.
1
@Janiama No wiesz każdy może się pomylić, aczkolwiek nikt o zdrowych zmysłach nie mówi, że Griezmann jest słaby czy coś. Chyba wszyscy się zgadzają, że to klasa światowa. Natomiast niektórzy w tym ja kwestionują jego miejsce w drużynie i pozycje na boisku, a zwłaszcza ustawienie bez typowego skrzydłowego. Tak czy siak nieważne, rozumiem o co Ci chodzi :) Niestety na forum, które ma dziennie kilka tysięcy wejść zawsze znajdzie się jakiś dzieciak lub osoba, która musi się dowartościować. Lać na takich.
0
@Janiama Już nie przesadzaj, jedna osoba Ci coś dziwnego napisała. Reszta argumentowała swoje wypowiedzi i wszyscy spokojnie wymieniali się opiniami. Sam brałem udział w tej dyskusji.
3
@BarcaInfo Co to za pozew? Przecież cały czas mówi się o sprawie w której on pozwał Barcę za brak premii w 2017r, a nie jakoś starocia z 2013. Ludzie na szybko czytają i lajkują :D
4
@SuperPatsonFCB Powinien dać sobie już spokój i skończyć karierę albo pójść gdzieś do Stanów czysto marketingowo. Powroty takich legend zawsze według mnie wyglądają słabo. Po co mu było to PSG?
0
@kerouac Barca 17/18 i 18/19 czyli ta nudna, grające bez polotu, zależna od jednego zawodnika drużyna była lepsza od Barcy 15/16 i 16/17? No chyba nie. Polecam sobie włączyć skróty z tamtych sezonów.
0
@Barcelismo Fajnie, kolejny sezon bez skrzydeł.
0
@Robertinho Tak najlepsze komentarze. W każdym zakresie czasowym są te błędy, zarówno w tych do wyboru jak i gdy sam sobie wpiszę jakiś czas. Przeglądarka Chrome. Jak coś to mogę zrobić screeny.
9
@Robertinho wybacz, że znowu o tym piszę, ale sortowanie komentarzy wciąż ma błędy. Na początku wydaje się, że jest wszystko w porządku, ale potem zaczynają się powtarzać już wcześniejsze komentarze oraz są luki. Na przykład dochodzę do komentarza, który miał 35 odznaczeń i kolejne są komentarze, które mają po 8 mimo, że gdy przeglądam potem Ramblę komentarz po komentarzu to widzę 25,20,15 odznaczeń itp. Coś cały czas jest nie tak, nie wiem czy to nie wina sposobu w jaki ładują się komentarze. Jak były normalnie strony to działało to znaaaacznie lepiej.
0
@prokofiew Co to znaczy oddać serce za drużyne? Żyjemy obecnie w takich czasach, że wychowankowie odchodzą do odwiecznego rywala bo dostają tam więcej pieniędzy. Po prostu króluje hajs i gatunek honorowego piłkarza jest na wymarciu. Jak ktoś jest profesjonalistą to powinien wszędzie dawać z siebie maxa. Serce to można oddawać za reprezentację.
4
@Janiama Marcelo jest wybitnie ofensywny, bardziej niż Alba więc był w stanie sobie latać niczym skrzydłowy. Carvajal był/jest lepszy od obu naszych PO razem wziętych, do tego zawsze miał na swojej stronie typowego skrzydłowego. Warto również pamiętać jakich Real miał pomocników, jak uczestniczyli w grze ofensywnej, jak potrafi szukać kolegów, jak byli mobilni. U nas jest pod tym względem beton. Może się to zmieni z Frenkim i Arthurem.
6
@Janiama W takim ustawieniu kompletnie nie ma skrzydel czyli znowu będziemy się kisic w środku. Pressing przez to będzie upośledzony, brak możliwości wysyłania prostopadłych piłek, brak rozciagniecia gry, PO znowu osamotniony. Silna Barca musi mieć w składzie typowego skrzydłowego, po prostu musi.
0
@Chwytliwy Przecież Sane w City gra na lewej stronie i wymiata.
0
@DonAndresFCB Neymar nigdy nie był i nie jest w cieniu Mbappe. Ok wizerunkowo może tak, ale piłkarsko to Kylian nie ma nawet podejścia do Neya. Gdy obaj grali to zawsze Brazylijczyk był liderem i to on dyrygował grą. Francuz jest świetny, ale zdrowy Ney to półka wyżej.
10
@antoniabc Dwa razy z rzędu po prostu frajerskie odpadnięcie z LM to nie wypadek przy pracy. Wypadkiem przy pracy można nazwać jedną głupio straconą bramkę w 90min przy wyniku na styku. Natomiast my straciliśmy przewagę 4:1 i 3:0 przegrywając odpowiednio 3:0 i 4:0! To jest po prostu skandal i wstyd, a nie wypadek przy pracy. Wspólnym mianownikiem tych porażek jest trener i wypalony, stary trzon zespołu.
0
@Luqi5 Ciężko przewidzieć co wymyśli Valverde bo on zawsze robi na odwrót niż logika podpowiada. Obstawiam, że w pierwszym sezonie Griezmann będzie rzucany po różnych pozycjach - raz lewe skrzydło, raz prawe, raz za Suareza, raz za Messiego. Jest bardzo mobilny więc pewnie nie będzie się stricte trzymał jednej pozycji. Obstawiam, że ostatecznie będzie szykowany przez klub do zajęcia pozycji Suareza z czym Antoine może mieć moim zdaniem problem.
11
@KamQiX Ale jakiego projektu? Skoro trener nie ma żadnego pomysłu, nie żąda konkretnych piłkarzy, akceptuję wszystko co dostanie. To o czym my mówimy? Pisałem to już dawno, że jest jeden wielki chaos. Takie szumne zapowiedzi były rewolucji, sprzedania starych wypalonych piłkarzy. Tymczasem widziałeś jakąkolwiek informację rzetelna o sprzedaży Rakiticia, Busquetsa czy Suareza? Pozbywamy się jedynie młodych piłkarzy, teraz mówi się o Dembele czy Semedo w kontekście Neymara. No dramat po prostu. Był na rynku idealny dla nas, genialny DM Rodri to nasi olali sprawe. Za rok będzie wymieniany w gronie najlepszych pomocników świata. Sprzedać Busiego lub Ivana, kupić Rodriego, ogrywać Puiga i pomoc mamy kompletną na parę lat. Po co nam Griezmann, który kompletnie nie pasuje profilem? Albo będzie się dublowal z Leo albo wyląduje na skrzydle. Mogę się o to założyć. Powrót Neymara to już w ogóle abstrakcja.
0
@NGTRX A jak dla mnie to Griezmanna i Messiego da się pogodzić właśnie tylko wtedy gdy w Barcy będzie lewoskrzydlowy. Wtedy można zagrać formacja 4231 gdzie Antoine i Leo będą się wymieniać między fałszywą 9, a klasyczna 10. Bardziej na 10 widzę Francuza bo dużo pomoga w defensywie. Wtedy na lewej stronie Neymar, a na prawej Dembele. Czyli dwa mamy dwa typowe aktywne w ataku i defensywie skrzydła. Nie wiem jak ustawić atak z samego Griezmanna, Messiego i Dembele lub Suareza. Ktoś tutaj wyląduje na skrzydle i straci 50% potencjału.
0
@Rewolucja123 Oj będzie o to bardzo ciężko. Alba i Marcelo to w ostatnich latach światowy top. O liczbie trofeów już nie mówię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakchcesz Rok młodszy był, tańszy, z niższą pensja i zdecydowanie lepszy.
0
@barteq Ale to już jego wina, że ciągle stawia na tych piłkarzy którzy zawodzą. Dam sobie rękę uciąć, że w przyszłym sezonie Busi, Rakitic i Suarez pierwszy skład.
0
@bartoszekkk Bardzo słabo zbudowany jak na piłkarza. No nie mogę się przekonać do tego chłopa. Mam przeczucie że to będzie niewypał.
0
@Witekk10 Obstawiam, że wyląduje w PSG z Semedo jako wymiana za Neymara.
0
@BarcaInfo Jak dla mnie to kupno Griezmanna poprzez klauzulę = brak kupna Neymara. Ewentualnie wymiana Neymara za jakiegoś piłkarza. Obstawiam, że to byłby Dembele + Semedo.
0
@blazeq Szybkie transfery w przypadku Barcelony? :D No na pewno. O sprzedaży Semedo nie ma żadnych informacji, Malcoma być może uda się sprzedać. Smutne, że nie ma żadnej informacji o pozbyciu się Rakiticia. Po co jest on nam potrzebny? Stary, mający swój peak za sobą, z wysoką pensją, blokujący innych piłkarzy.
2
@Momalsino Mobilność, mobilność i jeszcze raz mobilność. Do tego jeszcze umiejętność gry na jeden kontakt. Dlatego tak żałuję, że Barca odpuściła Rodriego, ważniejszy transfer niż Griezmann.