1

@Janiama Frank Lampard jako DM? No tego to jescze nie słyszałem :D

1

@FCB420 2 lata starszy, mający olbrzymie problemy z kontuzjami. Obecnie nie jest wart więcej niż 150mln.

1

@Chwytliwy Dodatkowo ciągle źle działające sortowanie najlepszych komentarzy.

1

@MarioVeB! Już pod koniec meczu lapal się za lewe udo, sam na to zwróciłem uwagę. Więc patrząc na jego przeszłość, brak dyscypliny to jakoś jestem skłonny uwierzyć że zatail problemy i nie stawił się na badania.

0

@Odesseiron Dokładnie, za rok będzie nowy trener(daj Boże!) i jeśli nie będzie takim flakiem jak Valverde to będzie miał pewną wizję, pewne wymagania co do kadry. Patrząc tak na teraz to pewnie będzie potrzebny pomocnik ponieważ odejdzie Vidal i Rakitić/Busi(jak nie obaj). Jeśli Alenia nic nie pokaże, a Puig stanie w rozwoju to trzeba będzie kupić ofensywnego pomocnika. Prawodopodobnie czeka nas kolejny sezon żenady na PO więc trzeba będzie w końcu kogoś kupić. Jeśli odejdzie Suarez to nowa 9 konieczna. To już na ten moment jest minimum 3/4 piłkarzy. A nie wiadomo czy ktoś nie odejdzie, czy nowy trener nie będzie się chciał kogoś jeszcze pozbyć.

0

@Kuczek Nagrywane żelazkiem więc nie widać wzruszenia.

0

@Robertinho Zawsze gdy biorę najlepsze. Raz jest lepiej raz jest gorzej, ale nigdy nie jest tak dobrze jak było przed aktualizacją. Tak samo mam na telefonie i komputerze.

0

@pax Choćby Griezmann, który moim zdaniem nie ma prawa bytu na lewej stronie. Ściągamy kolesia za 120mln, który najlepiej się czuje na pozycji Messiego po to żeby go rzucać na skrzydło gdzie grał w 2013. Pisałem o tym przed jego transferem, że jeśli mamy go ściągać po to zeby nim rzucac na pozycjach to lepiej odpuścić.

1

@pax Proszę bardzo: praktycznie brak ruchu bez piłki, słaba wymiennosc pozycji, brak gry na jeden kontakt, upośledzony pressing, dziury między formacjami, brak trójkątów w ustawieniu, brak rozciagniecia gry na skrzydła, ustawianie zawodników na nie swoich pozycjach. I tak jest przez 2 lata. Przykładów tego co napisałem można znaleźć w każdym meczu pełno.

0

@SkN Chyba UEFA.

4

Nie ma po prostu żadnych wypracowanych schematów, ustawień itp. Skoro ja teorytycznie laik wiem co za chwilę zrobią ci zawodnicy, wiem gdzie pójdzie podanie to znaczy, że coś jest nie tak. Nie ma żadnej gry w trójkątach, żadnej szybkiej wymiany piłki, wychodzenia na pozycje, kompletnego pressingu. Jeden wielki chaos i tak jest od 2 lat, ale Leo jakoś to skleja. I błagam bez żadnych wymówek, że byliśmy w Stanach, są zmęczeni itp. Tak było przez cały poprzedni sezon - oszczędzają się na LM, oszczędzają się na ligę, oszczędzają się na wakacje. Bilbao też ma pierwszy mecz, w presezonie wyglądali słabo, ale jakoś grają lepiej od nas mając 10x gorszy skład.

1

@Maximus2 Bo wywaliśmy nie to co trzeba było. To siedzi na ławce trenerskiej.

2

@BarcaInfo Do tej pory była gadka, że Valverde gra tak brzydko bo nie ka odpowiednich piłkarzy albo nie są w formie. Teraz się okazuje, że oni grają idealnie tak jak on chce. Nic tylko się załamać, że Barca ma trenera który preferuje taki futbol.

0

@Khajio Bardziej pasuje Masche niż Umtiti.

0

@ViscaBarca123 Nasz mejwen!

0

@ViscaBarca123 Super, chłopak ma jeszcze jakieś 5 lat na otrzymanie prawdziwej szansy w pierwszej drużynie. Co on będzie przez te lata robił.

4

@SeeleyBooth Za 3 dni w polskich supermarketach - ŁOSOŚ WIELKA PROMOCJA 5 ZŁOTYCH ZA KILOGRAM!

2

@Robertinho kiedy naprawicie sortowanie najlepszych komentarzy na La Ramblii? Mija misiąc, a poprawy nie widać. Cały czas chaos, na początku lecą dobrze, ale potem zaczynają się powtarzać i niektóre komentarze są w ogóle pominięte.

1

@norbi77 No i chyba każdemu by to wyszło na dobre.

0

@Grubson06 Nie wierzę, że zarząd Barcelony może być aż tak upośledzony żeby za Neymara o 2 lata starszego i mającego problem z kontuzjami dać około 200mln€. Tak w ogóle to skąd oni by mieli 100mln w gotówce? Nie chce mi się wierzyć, że to jest realne.

0

@Chwytliwy Jaki smród zostawił odchodząc z Barcy? Grał do końca, uczestniczył w sparingach, wpłacił klauzulę i odszedł. Jasne mógł powiedzieć wcześniej, że odchodzi, ale smrodem bym tego nie nazwał.

1

@vegeta10 Chyba rocznie.

9

Firpo dramat, Suarez to jest najbardziej pokraczna 9 ze wszystkich topowych zespołów. Koleś jest niesamowicie irytujący, gra jak człowiek po udarze, ale macha łapami i pluje się do innych. Nie trawię takiego zachowania. Gramy jak przez ostatnie 2 lata tylko nie ma Messiego, który z gów*a potrafi ulepić jakieś tam ciasto.

0

@Fabik87 Boże ile ja bym dał za takiego trenera z werwą, pasją, emocjami. Po którym widać, że żyje futbolem i chce graczy jak najwięcej nauczyć.

2

@kenneth99 Praktycznie nierealny transfer. Może gdyby nie grał w PSG to by coś mogło z tego być. Jedyna opcja moim zdaniem to przekonanie go żeby został do końca kontraktu i przeszedł za darmo do Barcy niejako w miejsce Messiego. Ale obstawiam, że Kylian nie będzie chciał tyle lat gnić w Paryżu i już za rok może się dużo dziać z jego przejściem do Realu.

0

Ludzie przecież to jest podcast jak u nas na stronie. Gadają sobie o Neymarze i powielaja stare bzdury.

0

@komentejtor Bardzo dobry, merytoryczny komentarz. Trafiłeś w sedno i zgadzam się w 100%, też o tym pisałem.

1

@Janiama Vidal zarabia 4,3mln€ netto, a Rakitić 6,4mln€ netto.

0

@ViscaBarca123 Dzięki, właśnie rozważam spróbować :)

0

@Janiama Być może, ale trzeba przyznać, że Leo to akurat wytrzymałości najmniej potrzebuje. Więcej chodzi niz biega. Więc jeśli tylko nie będzie ryzyka pogłębienia kontuzji to będzie mógł wchodzić na spokojnie i łapać rytm na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?