Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore Racja w 100%, ale dzieciaki się podnieca i już hiperbole lecą. W La Liga nawet jak Barca straci bramkę to ma na tyle jakości że jest w stanie to odrobić. W LM każda bramka ma kolosalne znaczenie, źle zaczniesz, rośnie presja, stres i zaczynają się problemy. Zwłaszcza w tej drużynie, która mental ma bardzo słaby.
0
@Janiama Szczerze? Wolałbym dostać u siebie 7:2 w fazie grupowej niż stracić zaliczkę 3:0 z pierwszego meczu w półfinale i to drugi rok z rzędu. Nie ma większych frajerów w ostatnich 2 latach niż Barcelona.
0
@insp1re Ależ to jest smutne, że to nasz wychowanek i ten upośledzony zarząd nie zadbał żeby został. Ba, jakim cudem oni go nie ściągneli z powrotem. Na drwali były pieniądze..
1
@juliacicha Bzdury, zaraz zrobił podobnie z prawa noga.
0
@Janiama większość piłkarzy z wysokim poziomie tak lobuje.
1
@Rahim1908 On miał max 1 drybling na mecz.
0
@kulek22 Już to pisałem, Maradona ze swoim uzależnieniem i problemami z głową nie wytrzymałby dzisiaj 2 lat.
0
@Rewolucja123 Czyli reszta zawodników też gra na chodzonego bo jeden zawodnik ma dyskomfort? Co to za brednie? Powinni chyba 2x więcej wtedy biegać.
0
@marcin000019 Footybite polecam.
1
@macio_944 To Valverde naszym puszcza chyba Śmierć w Wenecji.
0
@Chwytliwy Do tego potrzebna jest zmiana zarządu, zmiana trenera, a następnie wymiana generacyjna zawodników. Pozbyć się Suareza, Rakiticia, Vidala, Alby.
0
@RosjaninBut Pewnego poziomu nie przeskoczy, solidny gracz ale nigdy nie będzie topem.
0
@Fawrf Nie obrażajmy Bilbao. Oni obecnie prezentują lepsza piłkę.
1
@Rewolucja123 Nie no chwilę, ale to trener decyduje o składzie :D To on na swój plan i pomysł na drużynę. Od 2 lat Barca pikuje w dół i przyczyną jest durny zarząd który zatrudnił Valverde.
1
@MarioVeB! Jasne, lepiej trzymać na stanowisku człowieka, który od 2 lat psuje ten zespół. Powinien odejść po Romie, a po Liverpoolu już po prostu zostac wyrzucony. Po co to ciągnąć i katować?
0
@MarioVeB! Grał na pozycji Leo, czyli w miejscu gdzie w Barcy na pewno nie zagra :)
0
@antoniabc Messi ostatni raz był skrzydłowym w 2015, Fati zaraz wróci do rezerw, Perez to jedynie rzemieślnik. Zostaje jedynie Dembele, który ma siano w głowie.
1
@Chwytliwy Szkoda, że ten zarząd się tak późno obudził, że potrzebujemy właśnie takich piłkarzy w pomocy. Bardzo brakuje nam typowego ofensywnego pomocnika. Ależ szkoda, że nie odszedł w lecie ktoś z tych bardziej drewnianych defensywnych pomocników i nie postawiono na Puiga albo nie kupiono Aouara czy Van De Beeka.
2
@Janiama I znowu szukanie wymówek, a to się oszczędzają na LM, a to odpoczywają po ciężkim meczu, a to po kontuzji, a to brak zgrania, a to brak klasowych zawodników. I tak jest od 2 lat. Problem jest jeden i jest nim Valverde.
1
Dziwne jest to, że nie mamy na ławce żadnego lewego obrońcy i żadnego ofensywnego pomocnika. Siedzi dwóch pomocników o profilu defensywnym, pomocnikoobronca. Alenia grzeje trybuny nie wiadomo za co, Firpo też kolejne widzimisie Valverde. Gdy potrzeba rozruszać pomoc to kto ma wejść?
7
@Mathew86 Spokojnie, on zaraz wróci do Barcy B.
1
@macio_944 Również trzymam kciuki, aczkolwiek zagram pewnie dopiero za parę lat gdy mój komputer w końcu da sobie radę :D Chyba, że kupię PS5.
0
@arkasath To jest bez Canal+ prawda? W takim razie masz bardzo fajną cenę, nie wiem czy kwestia mocnych negocjacji czy wyłapałeś jakąś promocję. Ja mam Polsaty Sport za 30zł.
0
@macio_944 Troszkę się obawiam o tę grę. Narósł bardzo duży hype, twórcy widać, że też weszli w ten nurt. Wszyscy tak oczekują, że przy najmniejszych błędach gra może bardzo dużo stracić. Już widać pierwsze narzekania na brak widoku 3osobowego, cudowanie z wyborem płci, genitaliów itp.
2
@arkasath 5zł to kosztuje Eleven w UPC. Polsat sport premium kosztuje 45zł, a pakiet Canal+ jakieś 60zł.
0
@Marcinn Właśnie wydaje mi się, że przez swoją charyzmę ma niebywały szacunek u większości osób.
0
@RosjaninBut Defensywa Barcy, oj nie czuje dobrze.
1
@sebasek99 Zgadzam się, wczoraj on tak naprawdę gral bardzo podobnie do tego co grał w ajaxie, z tym wyjątkiem, że tam był ustawiony jako jeden z dwóch pomocników w formacji 4231. Więcej się troszkę cofal i głębiej zaczynał rozgrywać. W Barcy Busi źle się czuje grając równo z innym pomocnikiem więc jest automatycznie trochę bardziej cofniety i zabiera De Jongowi trochę obowiązków. Natomiast to nie ma nic wspólnego z ta beznadziejna pozycja Holendra na lewym skrzydle. Był niemal przyspawany do skrzydla i to mu bardzo nie leżało. Wczoraj miał więcej swobody i miejsca. Mimo wszystko uważam, że Frenkie nie powinien pełnić roli typowego ofensywnego pomocnika ponieważ tracimy wtedy jego wielka zaletę czyli zdolność do rozgrywania i do wychodzenia spod pressingu. Ileż on napedzil akcji Ajaxu gdy pod pressingiem rywala przy pomocy dryblingu, balansu ciała wychodził z tłumu i włączal swoje rajdy. Trzeba znaleźć złoty środek i na pewno dac mu wiele swobody bo to naprawdę genialny piłkarz.
0
@Janiama Obstawiam, że w dzisiejszych czasach Maradona by nie wytrzymał 2 lat na wysokim poziomie. I nie chodzi mi tu o umiejętności a o jego charakter i dyscyplinę. Przecież on by eksplodowal od nadmiaru narkotyków, mediów społecznościowych itp. To by go zepsuło. Teraz wszyscy wszystko wiedzą i widzą parę godzin po zdarzeniu. Po paru jego akcjach z alkoholem i dragami skończyłby bez klubu.
3
@Rewolucja123 Mieli 1pkt straty do City. Obecnie Liverpool to najlepszy zespół na świecie, tuż za nimi City.