0

@Elosek Tutaj na gwałt jest potrzebny skrzydłowy, ofensywny pomocnik i prawy obrońca. Nie mamy w składzie tych zawodników. Dembele nie liczę bo ciężko na niego liczyć w dłuższej perspektywie.

0

Umówmy się wystawianie Fatiego na prawym skrzydle, a Griezmanna na lewym oraz ułożenie naszej linii pomocy to jakaś pomyłka. Czemu nasi pomocnicy grają płasko w jednej linii? W ogóle nie ruszają do przodu, nie wchodzą w pole karne(a jak już to Arthur oddaje piłki), nie tworzą przewagi, nie ustawiają się w trójkątach. Skoro De Jong nie gra na DM-ie to dlaczego dzisiaj pełni rolę fałszywego skrzydłoweg? Co to w ogóle za pomysł. Powinien w takim razie pełnić rolę ofensywnego pomocnika na lewej pomocy bo jedyny ma przyspieszenie i drybling. Fati najlepsze mecze rozegrał na lewym skrzydle i na fałszywej 9, nie posiada lewej nogi, to dlaczego gra na prawym skrzydle? Dziwią mnie te decyzje Setiena, naprawdę jestem bardzo negatywnie zaskoczony.

0

Czemu de Jong jest tak dramatycznie ustawiony?

0

@Kidd Ogólnie się zgadzam, ale Iniesta miał chude nogi. Xavi był znacznie bardziej umięśniony. Ale racja Puig ma budowę dziecięca.

2

@kolo123 I jest 10 lat starszy. Powinien robić różnicę w takim meczu bo młodzi mogą się mylić. Tymczasem zagrał jak slabiak.

0

Gdzie Alba i Vidal? Tu zmiany powinny być już w połowie.

2

@fanoflakers Żałosne masz podejście. Kiedyś Barca odpadła w podobnej formule mając Xaviego i Inieste w składzie. Trzeba było sobie dac spokój wtedy z nimi..

0

@plutonio Gdzie Ty tu widzisz tiki-take?

3

@PatrykBarcelona Tylko nie drewniak z Anglii. Kompletnie nie ten styl, a do tego podatny na kontuzje. Werner tańszy, młodszy i lepszy.

0

@LoveValverde Ostatnio był ranking i najdroższe to w kolejności Selgros, Lidl, Leclerc, Biedronka. Najtańszy Auchan, Carrefour, Makro i Kaufland.

https://biznes.interia.pl/finanse/news-tanio-jak-w-dyskoncie-lidl-drugim-najdrozszym-sklepem,nId,4281354

2

Skoro Rodrigo ma być zastępcą Suareza, to za Messiego kogo oni kupią? Vitolo?

0

@LuisSalvano Przecież było napisane że ma kosztować 50mln, to co na pół roku? Cat radio podawalo, że operacja ma być trudna do przeprowadzenia. To wypożyczenie niby jest takie trudne?

0

Nie chce mi się wierzyć, że zarządowi takiego klubu jak Barcelona podoba się taki przeciętniak jak Rodrigo. Drogi, 29-letni i do tego nigdy nie strzelił więcej niż 20 bramek w sezonie. W ogóle raz przekroczył barierę 15 bramek. I to ma być ten topowy transfer na przyszłość?

3

@IronSanHybrid Szkoda, że taki Collado, Monchu albo Orellana nie dostaną szansy.

0

@Kengo Oby, trzymam kciuki!

0

@szymon6847 Origi odchodzi w lecie. Firmino ma przejśc na stałe na 10.

0

@ShawnC No właśnie w jednym sezonie. Timo to robi od 3 lat.

1

@kuz Serie A to jedna z najgorszych lig jeśli chodzi o sprawdzenie się napastnika. Higuain w Realu był średniawy, w Napoli zniszczył ligę. Immobile poza Serie nie istnieje, tylko tam strzela. Nawet tak przeciętny piłkarz jak Piątek tam się wybił. To jest pierwszy sezon Lautaro na wysokim poziomie, Werner gra na takim od jakiś 3 lat.

2

@masq Myślę że Werner bez dwóch zdań wybierze Liverpool. Ma tam Kloppa, najsilniejszy obecnie zespół i styl gry oparty na kontrach i dużej intensywności.

1

@Artsss Ja tam nie widzę różnicy pomiędzy tymi zdjęciami u góry. Na tym po prawej ma po prostu bardziej opinającą koszulke, ale patrząc choćby po barkach to ma takie same jak w stroju Barcy. Widziałem filmy z treningów i nogi ma dalej chude, a w jego przypadków one są najważniejsze.

0

@ViscaBarca123 Starczy takich przecietniakow. Niech kupują top albo młodych z dużym potencjałem, a resztę uzupełnią wychowankami.

21

Werner za młody i za dobry i w zbyt okazjonalnej cenie. Barca kupuje albo starych za 15mln albo młodych za minimum 100. Taki Klopp wyciągnie go za 60mln i zrobi z niego światowy top. A wszyscy się będą dziwić jakim cudem on zbudował taka ekipę będąc na plusie transferowym w ostatnich latach.

0

@LuisSalvano Pora wrócić do rzeczywistości :D

0

@Worny Dembele wraca po kontuzji i wymiata na filmikach z treningu vol 5038.

0

@borys27 Zgadzam się to co wypisałeś robi bardzo dobrze, ale tej Barcy bardzo potrzeba przebojowego pomocnika. Który potrafi przyspieszyć, wejść w drybling, zrobić przewagę z niczego. Cechy przez Ciebie wymienione posiadają tez de Jong i Arthur.

0

Nie macie takiego wrażenia, że Fati powinien grać na fałszywej 9? Zwłaszcza teraz kiedy nie ma Suareza. Nie jest nadzwyczajnie szybki, nie ma super dryblingu. Przypomina mi Eto troszkę. Zresztą patrząc na jedo dotychczasowe występu najlepiej wyglądał gdy operował w okolicy środka pola karnego, na przedpolu, ewentualnie na lewym skrzydle. Na prawej stronie kompletnie go nie widzę, bo nie ma lewej nogi. Widać, że go ciągnie do bramki i powinien mu to Setien umożliwić.

0

@SergioTomas 205 miała Granada.

0

@ViscaBarca123 Naprawde pozytywne wejście, będą z niego ludzie jeśli będzie otrzymywał regularnie szansę. On powinien być już w pierwszym zespole. Nie masz jedynie wrażenie, że brakuje mu takiego depnięcia z piłką, wejścia w wolną przestrzeń między rywali i dryblingu? Być może to tylko takie moje wrażenie, Ty go widziałeś wiele razy więc proszę napisz czy on się porusza trochę więcej wertykalnie czy jedynie tak na szerokość. Wiadomo, że pierwszy mecz od dawna, wynik na styku to też robi swoje. Takie moje luźne przemyślenia.

0

@Piotr89Sand Ciężko będzie już wypracować w tym sezonie świetne przygotowanie fizyczne. Zwłaszcza, że połowa tego składu to 30 latkowie.

0

@norbi77 Drobne zmiany widać, ale tak jak mówisz potrzeba kilku miesięcy żeby zobaczyć jakąś zmianę. Nawet Zidane, który powracał do Realu który zna lepiej niż własną kieszeń potrzebował pół roku na wprowadzenie poprawy. Jego Real w maju czy wrześniu, a teraz to dwie różne drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?