Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Leo powinien być oszczędzany jak tylko jest taka możliwość. Mamy bezpieczny wynik? To wchodzi za niego jakiś młodzian z rezerw. Nie powinien grać po 90min w każdym meczu, Barca powinna podejść do tego jak Real do Ronaldo w jego dwóch ostatnich sezonach.
0
@Quahoo Za Dembele jakieś 30mln to będzie sukces, za Coutinho powinni wyciągnać jakieś 60-70mln.
0
@robsesh Kogoś poważnego? Po skończonym okienku, tylko z Hiszpanii? Ja nie widzę żadnej sensownej opcji.
0
@jeyx77x Przecież w 2021 Mbappe będzie miał rok do końca kontraktu. PSG będzie mogło sobie wtedy max 200mln życzyć. Jeśli nie to w 2022 odejdzie za darmo co będzie największym stealem w historii futbolu.
0
@HansLanda Tylko, że Neymar swoją medialnościa miażdzy takiego Dembele. PSG już dawno spłaciło jego transfer, do tego jak już gra to niemal natychmiast wchodzi na topowy poziom. Dembele nie zdążdy wrócić do solidnej formy a już wypada. Zdecydowanie wolałbym wydać 222mln na Neymara niż 145mln na Ousmana.
0
@Grubson06 Przecież to pierwsze zdjęcie to wygląda jak z Fify :D I jeszcze taki kościasty wygląd jak przy ustawieniu słabych detali :D
0
@HansLanda Widać to po jego umiejętnościach. Nie ma po prostu tego czegoś, nie jest świetny technicznie, przeciętnie wyprowadza piłkę, w interwencjach jest dosyć sztywny. Van Dijk w jego wieku może i nie zachwycał, ale jak sobie włączysz jakieś jego mecze to widać w nim to coś. Genialna szybkość i przyspieszenie, siła, skoczność, timing. To się po prostu ma, z czasem dojrzewał, nabierał doświadczenia i obecnie mamy stopera, który swoim poziomem dystansuje cały rynek. Może i przegrywał z Legią, ale już wtedy widać było jego cechy. Lenglet tego nie ma i mogę się z Tobą założyć, że nigdy nie będzie tym absolutnym topem. Będzie niezły, solidny, ale na pewno nie będzie tym liderem formacji.
0
@Janiama Jedynie pierwsza połowa sezonu 17/18 to była bardzo solidna defensywa. Później już zaczeło się wszystko sypać i obecnie mamy ten sezon i defensywę, która niemal w każdym meczu traci bramkę.
1
@Janiama Nie ma znaczenia, że gramy wysoko. Jak grali nisko za Valverde to też tracili pełno bramek. Po prostu obecnie w naszej defensywie nie ma ani jednego zawodnika w formie. A do tego nasz lider tej formacji czyli Pique najlepsze lata ma za sobą i więcej myśli o tenisie niż o piłce. Alba od meczu z Liverpool to cień zawodnika. Lenglet to nigdy nie będzie topowy stoper. PO tak jak już wiele razy mówiliśmy to nasza najslabsza pozycja.
18
@Kacper1432 Jak jest za co to się krytykuje. On nie jest nieomylny, do tego zawsze był trochę humorzasty.
0
@Rewolucja123 Może dlatego, że to nie był, nie jest i nie będzie nigdy ofensywny pomocnik? On powinien grać tak jak w Ajaxie czyli na DM. Obecnie jest zamrozony w jednym miejscu przez błędna koncepcję trenera.
0
@GeraltzKatalonii A kto ma wejść? Jeszcze gorszy Arthur czy nie grający ostatnio Puig? Frenkie to koleś, który potrafi grać na poziomie topowym więc musi być na boisku żeby wrócić do formy.
1
@Kengo Za dużo jest w składzie zawodników, którzy doświadczyli takich porażek. Dodatkowo są już trochę wypalenia więc mamy połączenie dwóch czynników. Uważam, że najwyższa pora pożegnać się z takimi piłkarzami jak Pique, Alba, Roberto, Busquets, Rakitic.
1
@AlvaroHanso Jesteś najlepszym trollem zaraz po Janiamie :)
2
@Wilczeq A nie 2?
11
Pique ma jakiś zakaz grania prostopadłych piłek? Już trzy razy w drugiej połowie miał wychodzącego Semedo i dużo miejsca.
1
@Chwytliwy De Bruyne ostatni raz pełny sezon zagrał chyba w 2017. Od tamtej pory co chwilę kontuzje.
0
De Jong miał wygryźć ze składu Rakiticia, ale nie sądziłem że zastąpi go 1:1 i będzie prezentował taki sam poziom i zajmował to samo miejsce na boisku.
1
Nasza pomoc jest tak statyczna, to aż poraża. W ogóle jest mało ruchu, Semedo ma piłkę a Busi i De Jong stoją w miejscu, Leo powoli idzie. Mało wejść napastników za plecy obrońców, a jak już są to pomocnicy nie ryzykują. Gramy ze słabym Leganes, a prostopadłych piłek jak na lekarstwo i sporo chaosu.
1
@Misanthrope Co to za głupie gadanie, że gdyby dysponował takimi piłkarzami jak Guardiola. Gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem. Nie miał takich piłkarzy, nie ma i mieć nie będzie.
0
@El Ronaldinho Gdyby teraz Real go sprzedał to by wział minimum 80mln. No i co nie ma zysku?
12
Frajerstwo tego zarządu na rynku transferowym jest niesamowite. Tracimy największe perełki
Couto niby od tygodnia zaklepany, zamiast jak najszybciej to zatwierdzić to nasi się zajęli transferami takich sredniakow jak Rodrigo. Pamiętam jak kiedyś City wygralo walkę o Jesusa, teraz Real Rodrygo, Rainiera. Brawo Bartomeu i cała dyrekcja sportowa!
9
@Janiama Zarzekles się, że jeśli Barca nie będzie w tym roku w finale LM to usuwasz konto :) Tak więc Twój los zależy od wyników Barcelony chyba, że jesteś mentalnym dzieciakiem, który rzuca słowa na wiatr i szuka atencji.
0
@Fenelon Dzisiaj jeszcze nie było.
0
@Wichurek Różnica też jest taka, że Klopp jest w Liverpoolem menadżerem i szefem. W Barcelonie decyzję podejmuje zarząd, który jest niestety nieudolny. W dyrekcji sportowej zasiadały/zasiadają osoby, które kompletnie nie patrzą w przyszłość i nie potrafią rzetelnie oceniać potrzeb zespołu. Być może przyjście trenera z absolutnego topu by coś zmieniło, Ale wątpię. Jedyną nadzieją jest zmiana zarządu w 2021.
0
@MrShakira Nie mamy takich piłkarzy i prawdopodobnie trenera chociaż ciężko póki co oceniać Setiena. Połowa naszej kadry to wypalone dziadki, 1/4 to niewpasowani zawodnicy, ostatnia 1/4 to za słabi piłkarze na ten klub.
0
@leomessi1710 To słabo oglądasz. Busi a taki Hendo to kompletnie inni piłkarze i zbrodnia jest ich porównywać. Anglik może buty czyścić Hiszpanowi.
4
@leomessi1710 xDD Boże jaka obraza dla Busiego za najlepszych czasów. Henderson to wyrobnik, rzemieślnik. Idealnie pasuje do układanki Kloppa, ale nigdy nie będzie wybitny.
0
@Janiama Chłopie zmień płytę bo się nudny robisz.
0
@jacek905 taktyczny