0

0

@contowsky Coś pięknego :)

1

@MichalZZZ Mnie kompletnie nie wciągnął i mocno nudził.

6

@Veb1233 Pusta statystyka nie dająca żadnych ciekawych wniosków.

0

@IronSanHybrid Na szczęście wziąłem pod uwagę, że może się tak rozwinąć sytuacja i już wcześniej wymieniłem koła, zrobiłem przegląd.

1

@Katalonbar Obstawiam, że już go nie zobaczymy. No bo nie może być tak że ktoś mówi ciekawiej od Borka i ma własne zdanie na różne tematy. Szkoda, że notorycznie jest zapraszany Szpakowski, który ostatni raz coś ciekawego powiedział 2 lata temu.

0

@Piotr89Sand Niestety nie ma takiego czegoś jak w 100% skuteczny lek. Zawsze się znajdzie jakiś ulamek oporności. Wirusy są dosyć niewdzieczne bo zazwyczaj leczy się jedynie zachowawczo czytaj objawowo. COVID po prostu musi przez nas przejść i od naszej postawy zależy w jakiej skali to będzie. Musimy czekać na szczepionke.

0

@tobiasson92 Spokojnie kupisz maseczke z filtrem, rękawiczki to samo. Nie wiem gdzie Wy mieszkacie. Racja, ludzie nie wiedzą co robić z tymi maskami i rekawiczkami. Ale nawet zwykła maska chirurgiczna chroni Cię przez 30min więc jak ktoś może to warto sobie takie sprawić. Nawet bawełniane chronią przed dużymi cząstkami śliny więc zawsze lepiej takie niż nic.

0

@tobiasson92 Brawo dla tych nieodpowiedzialnych ludzi :)

0

@LuisSalvano Współpracownicy Neymara to zdementowali.

16

@juliacicha nie da rady już dodać tej asysty

? Piękne podanie Roberto, dziwne że wszyscy o tej asyście zapomnieli.

8

@AntoineGriezmann Chyba sobie żartujesz. To był chyba jego najgorszy sezon odkąd przyszedł, nie licząc wstępnego 13/14. Bardzo irytujący, nieskuteczny, cofający się z piłką pod koło środkowe, liczący na faule, przetrzymujący piłkę. Pod koniec sezonu miałem dosyć jego gry. Ileż on zmarnował genialnych podań od Leo. Jego najlepszy sezon w Barcy to 14/15 i 15/16. Najlepszy rok to zdecydowanie 2015.

0

@Midast Przecież na necie każdy mecz można znaleźć.

0

@smiatuniu Hehe taktyczny

0

@chrissssty69 Nie mamy szans w takiej formacji przy dzisiejszym futbolu. Jeśli chcesz grać takim diamentem to potrzeba piekielnie wybieganych i ofensywnym bocznych obrońców robiących za wahadłowych. Nie da się grać obecnie bez skrzydeł. Z Neymarem już prędzej, ale wtedy ta pozostała dwójka w pomocy to muszą być cyborgi w stylu Kante. My nie mamy ani jednego takiego zawodnika.

0

@kerouac Co tu się dziwić, przecież w większości są to głupie osoby.

12

@TheMugShot Oczywiście, że Suarez. Aczkolwiek wyżej stawiam chyba jego sezon 13/14. Co on wtedy grał. U nas był niesamowicie skuteczny i świetnie grał kombinacyjnie. Natomiast w Liverpoolu był jak Messi. Robił coś z niczego. Po prostu potwór.

0

@pikass14 Neymar też tak już nie gra. Nie ma tej szybkości i rzadko tak biega po skrzydle. W większości meczów gra w środku pola, mniej więcej na pozycji Leo.

0

@Cochise Taktycznie :)

1

@Barcelona92 Idealna kandydatura. Do tego pewnie w dobrej cenie bo to Lyon więc jakieś 50mln.

0

@Midast Już w 13/14 był sezon bez trofeum.

0

@Pilka_jest_okragla No to niech nie gra skoro ma kontuzje i tak cierpi. Po co osłabiać drużynę?

1

@macio_944 Najlepszy polski raper.

9

@cules100pro To pokazuje jak nieudolny jest ten zarząd.

0

@sebo939 Źle sobie poprowadził piłkę. Przecież odleciała mu w prawo i dzięki temu Marcelo miał szansę wybić. W innym wypadku Leo miałby czystą okazję. Jakoś w meczu z Eibarem był w dobrej formie fizycznej. On ma już prawie 33 lata, nie będzie miał takiej dynamiki jak kiedyś. Marcelo gdy chce to potrafi być naprawdę szybki. To są sytuacje na styku.

0

@Katalonbar Nie mamy ofensywnego pomocnika po prostu. Próbuje się robić na takiego De Jonga, ale to błąd. Chłop jest idealny w głębokiej pomocy do wyprowadzania piłki. On nigdy nie miał kluczowego podania czy dryblingu w ofensywie.

0

@Hushovt Potrzebujemy takiego Alphonso Davisa.

0

@barcelonaLM I co to da, znowu się człowiek zacznie łudzić, a potem jedno wielkie rozczarowanie. Z tak słabą kadrą i mizerną grą nie ma czego szukać w LM.

0

@Aqualitek Skrzydła i wahadłowi obrońcy. Obecnie ani Alba ani Semedo ani Roberto nie zapewniają topowego poziomu. Firpo to dno.

0

@itmustbejoke Powtarzam od 2 lat, z Busquetsem i Rakiticiem w składzie nie mamy szans na LM. To są dinozaury futbolu i o ile Hiszpan się broni świetnym czytaniem gry i techniką tak Chorwat to jest dramat dla mnie. Nie mogę już patrzeć na takiego piłkarza w Barcelonie. Ta pomoc śmierdzi kurzem i pleśnią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?