Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Nie porównuj księdza do osoby której bycie psychoterapeuta to wyuczony zawód. Ten pierwszy nie ma do takich rzeczy żadnych papierów i szkoleń a drugi jest specjalistą.
2
@Ratamahatta Nie trawię Alby po prostu. Miał momenty że był najlepszy na swojej pozycji, ale uważam że koleś od pewnego czasu nie dojeżdża na kluczowe mecze. Jak sobie ktoś przeanalizuje jego występy w najważniejszych meczach na przełomie ostatnich 2 lat to się okaże, że jest jednym z głównych winnych tych porażek. Do tego jego zachowanie na boisku jest po prostu skandaliczne. Szczerze gdyby była szansa na nim zarobić dobre pieniądze to sprzedalbym bez zastanowienia i postawił na młodość. W tym momencie Alba ma 30 lat myślę że dałoby się za niego wyciągnąć z 30mln. Za rok albo dwa lata oddamy go za darmo albo za 5mln. Barca musi się nauczyć pozbywać piłkarzy tuż przed ich kompletnym upadkiem nawet jeśli jest to zasłużony piłkarz. Trzeba coś na tych piłkarzach zarabiać. Rozumiem, że inaczej można traktować takiego Messiego, Xaviego, Inieste, Busiego, Pique. Ale Jordiego bym po prostu sprzedał póki ma jeszcze jakaś wartość.
10
@T_TG Myślę, że akurat rola Messiego nie wpływa negatywnie na lewego obrońcę. A wręcz przeciwnie nasila jego rozwój ponieważ Leo uwielbia grać w te sektory. Akurat taki LO jak Davies myślę, że w obecnej Barcy by się sprawdził.
0
@Janiama Sprytnie :)
0
@jeyx77x A co Sancho od 2 lat nie ciągnie Borussi? Chłopa wyciąga double-double od dwóch sezonów, ma najwięcej dryblingów w lidze. W formie jest najlepszym piłkarzem BVB. Czego można oczekiwać od chłopaka, który wraca po kontuzji i po 2 miesięcznej przerwie? Co za dziwne ocenianie.
0
@FC1899Barca Podobno ma nie być Złotego Buta.
0
@mr_robot Tak mało? Przecież u nas prawa obrona, ofensywna pomoc i skrzydła to jakiś żart. Z samego Bayernu Kimmich, Davies, Thiago, Gnabry, Coman by zrobili różnicę. Z Liverpoolu Trent, Van dijk, Fabinho, Mane, Firmino. Z City Laporte, De Bruyne, Bernardo, Jesus, Sterling. Z Borussi Guerreiro, Sancho. A dodajmy do tego, że Suarez i Messi mają po 33 lata. Więc zaraz będzie potrzebna 9 i 10. Busi leci już na oparach, Alba coraz gorszy i problemy z kontuzjami. Pique 33 lata więc pewnie kwestia roku i potrzebny topowy lider defensywy.
1
@Kortney Oczywiście, że tak. Ja tę informację jak najszybciej wymazałem z głowy. Nigdy nie byłem jego fanem. Nie dość, że byłby to 4 piłkarz na pozycje nr 10 po Leo, Griezmannie i Coutinho, a do tego ma problemy z kontuzjami, wolny i bez takiej ikry.
0
@T_TG Obstawiam Bayern. Ale jeśli Liverpool zgranie Wernera i Havertza to pozostaje się jedynie przeżegnać bo to będzie kosmiczna ekipa.
0
@Janiama Jest świetny, ale nie przesadzajmy z tym, że jest najlepszym LO na świecie. Jeszcze mu trochę brakuje i z pewnością musi to udowodnić w kolejnym sezonie. Aczkolwiek papiery ma na absolutny top.
1
@`Sin Umówmy się Neymar to piłkarz genialny na swojej pozycji. W formie był top 3 na świecie. Uważam, że gdyby miał lepiej ułożone w głowie to już by miał Złotą Piłkę będąc liderem Barcy. Ale niestety to już mineło i moim zdaniem nie wróci. Ma 28 lat i z wiekiem będzie tracił na szybkości i zwinności. Sancho raczej nie osiągnie nigdy poziomu Neymara w swoim prime, ale na pewno ma szansę być topowym skrzydłowym. Widziałem go w wielu meczach i ma zadziorność oraz bezczelność. Ale obecnie wraca po kontuzji i po kwarantannie. Na pewno nie wygląda dobrze fizycznie.
1
@ProMILs Troszkę przesadzasz. Fati ma dopiero 17 lat, przed nimi minimum 3 lata zmiany parametrów fizycznych. On jest skrzydłowym/fałszywą 9 i już teraz ma niezłą budową jeśli chodzi o grę na skrzydle. Zobacz jak wyglądał Neymar gdy do nas przyszedł, a miał już 21 lat. Obrońcy Lechii go przestawiali jak chcieli. Z Puigiem jest większy problem bo on ma 20 lat i wyjątkowo dziecinną budowę. Nie dość, że jest po prostu mały to jeszcze przez to, że ma długie i smukłe nogi nie ma nisko położonego środka ciężkości. Więc każdy kontakt z nim będzie utrudniał mu stanie no nogach. Technikę ma świetną, ale jeśli nie przybierze tych minimum 5kg czystej masy mięśniowej to będzie mu bardzo ciężko w seniorskiej piłce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 Obecnie te statystyki nie mają kompletnie sensu. Różnice robią kibice a ich obecnie nie ma.
0
@Fabik87 Puig jaka gapa. Mimo, że to Leo to mimo wszystko wstyd, że 33 latek który w defensywie nie błyszczy na treningu odbiera Ci piłkę wslizgiem.
5
Niech kupią Desta, a nie szrot odrzucony z kolejnego klubu.
1
@baczekk13 Ta oferta to powinien być max. Przeliczając to jest ponad 80mln euro. Za piłkarza, który ma dobre pół sezonu i do tego w dobie koronawirusa. Nie wiem czemu wszyscy tak twierdzą, że jest to idealny napastnik pod Barcę. Jego zalety to siła, gra plecami do bramki i nos do bramek. Nie jest kreatywny, mało podaje, przeciętny drybling. Moim zdaniem jego wartość rynkowa to jakieś 60mln.
1
@VamosRakieta Szkoda gadać po prostu. Przy takiej polityce za 2 lata ten klub będzie średniakiem.
1
@PatrykBarca Z PSG to samo. Myślę że psychika odgrywa główną rolę. Mają młody skład więc potrafią się spalić.
3
@thebaanqn Niestety nie ma szans na ten transfer. Nasz zarząd nie myśli o takich ruchach. W ogóle nie mają w planach ofensywnego pomocnika. Genialny piłkarz, już niebawem będzie najlepszym Niemcem i trafi do Bayernu.
0
@Arkon Aguero to już teraz top 3 najlepszych napastników w historii PL. A Kane jeśli zostanie w Anglii to ma szansę zostać najlepszym.
0
@fcbarcafan19 Patrząc na to, że jego agentem jest Raiola to myślę że w grę wchodzi jedynie Real, ManU, PSG i Juve.
0
@BarcaInfo Można pozazdrościć Liverpoolowi takiego menadżera i ogólnie podejścia zarządu do jego osoby. Pozwolili mu decydować o wszystkich ruchach i jest efekt. Teraz wyciągną za 60mln takiego piłkarza jak Werner. Po prostu mistrzostwo. Idealnie pasujący do koncepcji? Tak. Młody, ale już sprawdzony i z potencjałem? Tak. W dobrej cenie? Tak. Właśnie tak się przeprowadza transfery.
2
@Puig Obecnie nie noszę, ale jak już to zdecydowanie pod. Na koszulce to wiocha.
0
@NeroTFP Rzeczywiście strasznie gruba akcja. Na każdego takie coś można znaleźć.
0
@Veb1233 Piękne czasy, w takim Liverpoolu się zakochałem.
0
@Drozdu7 Mam tak samo, ale wydaje mi się że w moim przypadku potegowane jest to przez to, że kompletnie nie popieram i nie rozumiem ruchów transferowych tego zarządu. Gdybym czytał coś o Sancho, Havertzie, Aourarze, Upamecano, Camavindze itp to myślę że ekscytacja byłaby większa.
1
@TheGoldenEleven Aouar to też świetna opcja aczkolwiek bardziej w stylu Iniesty. Jeśli chcemy zawodnika, który będzie nam dostarczał +20pkt w kanadyjce grając w pomocy no to nie ma lepszej opcji niż Havertz.
0
@KapiFCB Pod względem charakteru są podobni. Ale jeśli chodzi o ich wpływ na samą grę danego zespołu to Jordana można porównać jedynie z Messim obecnie.
0
@Janiama Lautaro tak trochę na siłę bo chłopak ma już prawie 23 lata. To nie jest nastolatek. A w sumie jakby porównać doświadczenie to trochę blado on wypada w porównaniu do takiego Sancho, De Ligta, Havertza, Mbappe, TAA, Felixa, Pulisicia, Odegaarda, Upamecano.