Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie da się grać bardziej na stojąco. No po prostu nie da.
3
@Tomek54321 Mecz jest wcześnie o 16 więc lista powołanych jest dzień wcześniej.
0
@LuisSalvano No właśnie to było 3 lata temu. Od tamtego czasu Neymar więcej się leczył niż grał. Olbrzymie ryzyko, już nie mówiąc o osmieszeniu na rynku piłkarskim.
0
@LuisSalvano Neymar ma 28 lat, do tego problemy z kontuzjami. I to jest niby pewna inwestycja? Do tego jest Brazylijczykiem i jak to oni pewnie nie będzie grał do 35 roku życia. Jeszcze można do tego dodać sposób w jaki odszedł i wychodzi na to, że ten transfer to duże ryzyko sportowe, ekonomiczne i wizerunkowe. Nie można porównywać Sancho do Dembele bo po prostu Anglik gra na najwyższym poziomie już 2x dłużej niż Ousmane. A do tego jest młodszy, bardziej ogarnięty i lepiej pasuje do stylu Barcelony. Dla mnie wybór Neymara to głupota mając opcję z Sancho.
0
@burixgm Trzeba być naprawdę głupim żeby starać się o Neymara za 170mln mając możliwość kupna Sancho za 120.
3
@mateusz33 Promocja po prostu. No ale to jest cały Liverpool, kupują mądrze i z głową. Wiedzą kogo i na jaką pozycję potrzebują i to wzmacniają. Brawa dla całego zarządu i Kloppa za pracę w ostatnich latach.
0
@bolplast Przecież ten zawodnik będzie mógł grać tylko w La Liga. Doświadczony, skuteczny i znający te ligę napastnik jest nam niestety obecnie bardzo potrzebny. Może chociaż zapewnić odpoczynek dla podstawowego zawodnika przed LM.
0
@Adamski69 Mają swojego Miki-Messiego.
0
@robsesh Niestety, ale w tym momencie jest obowiązkowy skrzydłowy, ofensywny pomocnik, środkowy obrońca, prawy obrońca i środkowy napastnik.
0
@jeyx77x Problem i to dramatyczny jest z naszą grą defensywną. To jest jakiś wstyd co oni prezentują w tym sezonie.
0
@Jakchcesz Z naszej strony jest bardzo mało jakości. W defensywie to już w ogóle dawno nie widziałem tak żałosnego poziomu na topowym poziomie. Bramki Barcy to pojedyńcze akcje.
0
@umtiti Obstawiam, że nie zobaczymy razem na boisku Fatiego, Griezmanna i Messiego. Setien ewidentnie zaczął unikać takiego ustawienia.
0
@Kamilos84 Uspokoj się dzieciaku.
0
@LuisSalvano On coraz mniej gra strikte na lewym skrzydle. Więcej biega na pozycji 10 czyli znowu kolizja z Leo.
0
@zadafcb Pan Bosak średnio zadowolony.
0
@cracker Bo nie ma ruchu u napastników.
31
@Chwytliwy No chyba piłkarze tej samej drużyny się nie witają każdy z każdym w tunelu. Robią to z kolegami drużyny przeciwnej. Ewidentny gest kapitana, nie mówię że jakiś motywacyjny, ale negowanie i mowienie że to tylko przywitanie i każdy tak robi to bzdura.
0
@Fabik87 Ten słup elektryczny wszystko psuje.
0
@Hiacynk No to ok napiszę to inaczej. Nie uważam, że poziom był koszmarny. Pełno jest meczów gdy poziom jest naprawdę koszmarny i wtedy piłka po prostu przeszkadza piłkarzom. Wczorajszy mecz nie był tak ciekawy jak spotkanie Realu, ale na pewno miał swoje momenty i gdyby Barca wykorzystała swoje sytuacje to jestem pewien, że Twoja narracja byłaby inna.
0
@Hiacynk Już bez przesady. Widziałem zdecydowanie gorsze mecze.
0
@neoman2 Wyślij na priv :)
5
@lukas10 Ciężko z trybun wejść.
0
@Szicek10 No Real akurat w przeciwieństwie do Barcy umie walczyć do końca.
15
Boże Isak jakie drewno.
0
Mikel Merino bardzo słabo wygląda. Odstaje technicznie i sztbkosciowo. Już parę strat i sporo niecelnych podań. Już miał dwie okazje na prostopadla piłkę mając cały korytarz, a podał do obrońcy.
0
@HansLanda A Juventus grał w finale :)
0
@Katalonbar Nie walczy w defensywie i ma od groma strat. W ostatnim meczu około 40.
0
@PatrickoBarca Tak tylko co innego Barca czyli wypalony zespół, który rok wcześniej już się ośmieszył tracąc zaliczkę z pierwszego meczu, dodatkowo nie grający kosmicznej piłki na wiosnę. A co innego taki Liverpool, który od ponad 40 meczów nie przegrał w lidze, grają na niesamowitej intensywności, wszyscy zawodnicy są strasznie głodni sukcesów i są w swoim prime.
3
@PatrickoBarca Oczywiście, że jest. Liverpool to głowny i zdecydowany faworyt, zwłaszcza, że ligę mają wygraną więc mogą rotować na wiosnę. Zresztą nie muszą rotować bo znając ich motywację i wydolność są w stanie grać na maxa co pare dni i obstawiam, że będą drugim zespołem po Realu, który obroni LM.
0
@El dominatore Fajny tekst, zapisuję na przyszłość :)