21

Można się śmiać i mówić, że Zidane to klaskacz i ma więcej szczęścia niż rozumu, ale fakty są takie, że pół roku jego pracy z Realem i widać naprawdę dużą poprawę. Zadziwiająca wręcz poprawa gry defensywnej - w ostatnich 10 meczach ligowych stracili zaledwie 3 bramki. W Superpucharze ani jednej straconej. Varane wrócił do formy, Ramos lider, Courtouis najlepsza dyspozycja chyba od 4 lat. Niby niewielkie zmiany w pomocy, a środek w Realu znowu zaczyna rządzić. Niesamowity progres Valverde, na skrzydłach rośnie im wielki piłkarz - Rodrygo. Benzema trzyma poziom i cały czas jest ich najlepszym strzelcem. Hazard zaczął grać coraz lepiej i niestety doznał kontuzji. Uważam, że również i on niedługo wybuchnie z formą. Brakuje im takiego super strzelca w kadrze, ale myślę, że to kwestia czasu aż Real kogoś znajdzie. Ale to co najważniejsze - w Realu powróciła motywacja i duże zaangażowanie. Chłopaki wyglądają znacznie lepiej fizycznie niż rok temu, znowu potrafią niesamowicie przycisnąć rywala. Niestety, ale ten Superpuchar zbuduje im atmosferę i napędzi na końcówkę sezonu. Zwłaszcza, że w Barcy dzieję się źle więc ich to napędza jeszcze dodatkowo. Królewscy wyrastają na głównego kandydata w La Liga i jednego z trzech głównych w Lidze Mistrzów.

1

@Jack Sparrow Bzdura. Porównywalne marki.

0

@LeoMessi1994 Żaden z tych piłkarzy nie jest ofensywny.

0

@Barca_Big_Moment Człowieku nie bądz taki masochista!

0

@Barca_Big_Moment Lider La Liga jest tylko i wyłącznie dlatego, że rywale są równie słabi. Aczkolwiek głowny rywal czyli Real wraca do formy i staje się głównym faworytem do zwycięstwa. Mamy najmniej punktów od 2007r, najwięcej straconych bramek od 2004. To świadczy, że te nasze wyniki to zasługa nieudolności przeciwników w lidze, a nie naszej siły. Ten zespół z każdym kolejnym sezonem notuje regres i nie widać szans na poprawę.

0

@kkbarca Wygląda tu jak koleś, który nie jest zadowolony i jakos tak ponuro.

0

@kulek22 Też tak myślę. Nie bez powodu opowiadał się za Fontem i wyznaje podobną filozofię.

0

@Janiama Jego brak w LM to żadna strata. Gra w niej beznadziejnie.

0

@dawidw4 Oczywiście, że są elementy wspólne z Romą i Liverpoolem.
1) Brak kontroli nad meczem, gdy rywal chce to nas przyciska.
2) Fatalna gra w obronie
3) Chaos gdy rywal nas pressuje
4) Niewytłumaczalny brak reakcji trenera na sytuacje boiskowe.
5) Rozkojarzenie i brak mentalu
6) Wrażenie, że rywal może nam strzelić tyle ile chce bo nasi zawodnicy już mają kupę w gaciach.
W Rzymie gdyby chcieli to i 4 by strzelili, w Liverpoolu to i 5 czy 6, dzisiaj w końcówce to samo. Wszystko się sypie jak domek z kart ponieważ ten zespół jest słaby psychicznie, Nie ma kontroli nad meczem i popełnia dziecinne błędy w obronie.

2

@edu To już nie jest zawodnik na topowy poziom. Widać w nim braki motoryczne i jakby strach przed podjęciem ryzyka. Kiedyś był czołgiem, teraz jest conajwyżej Fiatem 126p z kuloodporną przednią szybą.

1

@T_TG Nie ma sensu tego tłumaczyć. Każdy normalny widzi to co napisałeś. Ale lepiej się napodniecać, a potem znowu być zdziwionym że Busquets nie daje rady i odstaje od szybkich rywali.

2

@Hushovt Po całej jego karierze. On ma 28 lat i nigdy nie wyglądał dobrze na pozycji numer 9. Oczywiście lepiej go wystawić na tej pozycji niż na skrzydle, ale mimo wszystko zarząd kupił zawodnika za 120mln żeby nie grał na swojej pozycji. Jego miejsce to pozycja numer 10, tak grał w Atletico i w kadrze.

1

@Ratamahatta On powinien grać tylko i wyłącznie na 10. To było wiadome, że kupujemy gorszą wersję Messiego i każda osoba chociaż trochę znająca się na piłce to widziała. Ale skoro już jest to trener powinien ruszyć głową i postarać wykorzystać się jego atuty bo w tym momencie koleś za 120mln nam daje tyle co piłkarz za jakieś 30mln. Czyli sporo walczy, nie traci piłek i od czasu do czasu strzeli. Nic więcej.

0

@ArterkHD Piszę o tym od roku. Ustawienie z Messim na 9 to jedyne, które zapewni nam rownowagę na obu skrzydłach. Jeśli nie ma opcji z Leo na środku ataku to już bym postawił na 4-2-3-1 z Leo na prawej, Griezmannie na 10, Suarezie na 9 i Fatim/Dembele na lewej. Można również spróbować z Fatim na 9 bo wygląda tam najlepiej, ale to trzeba mieć odwagę.

0

@Jakchcesz Ja nie narzekam na niego, od początku mówiłem, że jego transfer to będzie błąd i zmarnowane 120mln. Tyle co on daje mógłby nam dac zawodnik za 30mln. Po prostu on tutaj nie pasuje i jeśli nie dojdzie do dużych zmian to nigdy nie da tego czego się od niego oczekuje.

0

@marcin000019 Kozaki tylko u siebie :D Masz rację 37 meczów bez porażki w lidze to bujda. Dobrze, że Barca gra świetnie na wyjeździe. W tym momencie Liverpool to drużyna na innym poziomie fizycznym, sportowym i mentalnym. Nie mamy z nimi szans.

1

@Jakchcesz Ten koleś nigdy nie powinien tutaj trafić bo po prostu nie jest tym czego ten klub potrzebuje. Btw to Barca teraz ma jakąś filozofię? Jeśli chaos i brak intensywności to filozofia to ok.

0

@koksik2700 Do 2021 i zmiany zarządu nic się nie zmieni. Ci ludzie nie pozwolą na drastyczne zmiany i na trenera który będzie miał coś do powiedzenia.

0

@IronSanHybrid Oni mając tak olbrzymi i potężny kraj naprawdę nie muszą i nie mają potrzeby interesować się innymi krajami. Poznałem sporo osób z USA, którzy mając ok. 25 lat nigdy nie byli poza granicami państwa a i tak mają pełno miejsc jeszcze do zobaczenia u siebie. Niesamowity, bogaty i ciekawy ląd. Kiedyś też mnie dziwiły te rzeczy o Amerykanach, ale odkąd pojechałem tam na tripa no to im się nie dziwię. Można jedynie zazdrościć.

0

@nadachu taktycznie

1

@budel17 Przecież takie bramki już były, w tym Lameli. Imo lepsza akcja i bramka Suareza pietka.

0

@Avada Kedavra Może do Liverpoolu.

1

@Messibestplayerintheworld Suareza zdecydowanie.

0

@Mechanik Niesamowity samochód, powstało ich tylko 500 egzemplarzy, w tym 40 na rynek europejski i tylko 2 w Polsce. Dźwięk tego silnika to jakieś cudo, niemal poziom F1.

0

@Mns21 Przecież w 90% meczach to jest bezmozg który potrzebuje pasa startowego żeby pokazać swoją szybkośc.

0

@8Iniestazo8 Mowisz o filmie Senna z 2010?

1

@Bartek22 Skrzydłowego i pomocnika można ściągnąć w jedno okienko. ALE Pep nie wróci tym bardziej gdy mamy ten zarząd. W 2021 gdy dojdzie do zmiany, odejdzie stara gwardia to w sumie czemu nie.

0

@Eoren Na świecie Liverpool, w LaLiga B-a-r-c-e-l-o-n-a :)

0

@MesQueUnClub_87 Taktyczny :)

0

Życzę sobie żeby Barca w LM się nie wywaliła i sobie głupiego ryja nie rozwaliła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?