1

@Chwytliwy On jest do odstrzału od dwóch lat. Solidny wyrobnik, ale to nie był, nie jest i nie będzie pomocnik na poziom światowy w Barcelonie. Swoją rolę już spełnił i za niego już dawno powinien być wprowadzony jakiś młodzik albo ściągnięty piłkarz o odpowiednim profilu.

0

@insp1re Nie do końca, a jeśli nawet to nie jest to dobre ułożenie, widać chaos w formacjach. Tak czy siak Griezmann biega na lewym skrzydle i to nie jest najlepsze ustawienie dla niego. Dla Fatiego zresztą też bo chłopak nie ma lewej nogi więc jedyne co może zrobić to isć z piłką do linii i liczyć na szybkość. A nie ma jakiegoś wybitnego przyspieszenia.

0

Griezmann powinien się zamienić miejscem z Fatim. Bo w takim ustawieniu tracimy trochę możliwości dwóch zawodników. Na lewy skrzydle mamy 10 i to lewonożną, a na prawym fałszywą 9/lewo skrzydłowego i to prawonożnego. Antoine albo na prawym skrzydle albo na 9, wolałbym go chyba na środku, a Leo bardziej na skrzydło zepchnąć.

0

@AlvaroHanso Każdy, powtarzam każdy dojrzały i rozumny kibic zaakceptuje jeden, dwa sezony braku trofeów jeśli będzie widział konkretne zmiany w drużynie, jakiś pomysł i odwagę. Ten zespół czeka niedługo rewolucja kadrowa, jeśli zarząd i trener podejdą do tego z głową i odwagą, trzymając się przy tym filozofii klubu i starając się grać ofensywnie, z ambicją i zaangażowaniem to każdy kibic będzie patrzył optymistycznie do przodu. Wyniki przyjdą z czasem jeśli widać ideę.

1

@norbi77 To, że wtedy sędzia popełnił bląd oznacza, że teraz też inni muszą się mylić? Bardzo dobra decyzja sędziego, koleś w ogóle nie patrzył na piłkę tylko wbiegł i nadstawił bark na Militao.

0

@cules100pro Miazga po prostu.

3

@Hiacynk Błąd, rekord należy do Henryego - 20 asyst. De Bruyne najwięcej miał 18.

2

@Koriolan Te punkty A,B,C nie mają żadnego znaczenia bo najważniejsze jest to, że kolejny raz pokazali frajerstwo i brak wyciągania wniosków. W pierwszym meczu z Liv wygraliśmy 3:0 i co z tego? Kilka minut w meczu rewanżowym zniszczyło to co wypracowaliśmy. Kolejny raz brak skupienia, durne błędy i brak reakcji trenera kosztują nas trofeum. Ten trener nic się nie uczył na błędach, nie ewoluowal, nie kombinowal, nie zmieniła taktyki. Zespół był w martwym punkcie podczas gdy nasz rywal w lidze rośnie w siłę, a rywale w Europie wyglądają przy nas jak inna liga.

0

@robsesh Coś czuję, że to będzie Angel Gomes z United.

0

@ViscaBarca123 Mógłbyś po krótce go opisać? Albo podesłać swoją wypowiedź o nim.

27

Ludzie przecież jest napisane do końca bieżącego sezonu. Gdzie Wy macie 1,5 roku?

0

@sendesara Setien wyznaje bardziej barcelonski futbol niż Enrique.

0

@Janiama Uważam, że jedynym problemem w pressingu będzie Messi. W pomocy można postawić na Busiego, Arthura i Frenkiego. Busi racja jest wolny, ale on bazuje na czytaniu gry, jeśli zawodnicy przed nim odpowiednio zastosuja pressing to on da radę. Na pewno nie nadawał się do Barcy Valverde gdzie dziury były tak olbrzymie, że nawet Kante miałby problem żeby je pokryć. Liczę, również na danie szansy Puigowi ponieważ jest bardzo wybiegany. W ofensywie mamy Griezmanna, który no w tych aspektach jest świetny. Suarez gdy jest zmotywowany i dobrze ułożony również daje radę. Problem jest z Leo ponieważ jego pozycja na boisku i brak udziału w defensywie powoduje asymetrie w momencie straty i momentalne tworzenie się dziur. Moim zdaniem są jedynie dwie opcji o ile Messi nagle jakimś cudem nie zacznie biegać jakby miał 22 lata. Pierwsza opcja to ustawienie go na fałszywej 9 gdzie jego straty będą mniej szkodliwe niż w środku pola. Druga opcja to powrót na skrzydło, gdzie rywali ogranicza linia boczną i koledzy mają więcej czasu i spokoju na skuteczny pressing.

0

@Nano22 Anonim? Chyba dla Ciebie. To jeden z najbardziej szanowanych trenerów w Hiszpanii. Stosunek choćby takiego Busquetsa pokazuje ile mają szacunku do tego szkoleniowca. Pytanie jest tylko czy sam Setien jest gotowy na konfrontację z tymi gwiazdorami i czy nie zachłyśnie się w uwielbieniu do starej gwardii Guardioli.

0

@TheMefju Zgadzam się w 100% :)

2

Najśmieszniejsze, że Setien przychodzi akurat wtedy gdy Barca straciła jedyną 9 w drużynie. A ten kto oglądał jego Betis pamięta, że ich wielkim problemem był brak właśnie takiego snajpera. Kreowali dużo sytuacji, ale byli strasznie nieskuteczni. Ciekawe jak sobie z tym poradzi Setien w Katalonii.

0

@ViscaBarca123 Zgoda w 100%, trzeba mieć szacunek do byłego trenera.

4

@Janiama Bo on nie był zawodowym piłkarzem więc może się mylić.

0

@Janiama Najlepiej do tego podejść na chłodno. Ja niczego już po tym sezonie nie oczekuje, fajnie jakby gra wyglądała ciekawiej. Każde trofeum będzie mile, ale nie liczę na nic. Uważam, że trzeba czekać do 2021 i zmiany zarządu. Ci ludzie rewolucji nie zrobią.

0

@LuisSalvano Nie mam nic do Ciebie, ale naprawdę zmień płytę. Ile można pisać i wtrącać temat tego Neymara. Ten koleś nie jest tego wart.

0

@Janiama W lidze już jest najgorsza od 10 lat.

0

@Kidd Jeśli będą mu mieli zapłacić blisko 30mln to już lepiej było go zostawić do końca sezonu i za darmo rozwiązać umowę.

2

@Wilczeq Bo można go ,,wziąć".

2

@sokot Cupra Ateca, sportowy oddział Seata. Ale jest uznawana za oddzielną matkę.

1

@MarioVeB! No po naszych wyczynach w defensywie to widać, że przydałoby się trochę powiewu bo stabilizacja nam nic nie daje.

2

@arraco Nie rozumiem Twojego podejścia, faule o ile nie są brutalne to element tej gry i taktyki. Tak powinien się zachować każdy zawodnik, piłka mogła przejść, ale rywal nie. Dostał czerwoną kartkę, ale uratował swój zespół. Świetna decyzja.

4

@budel17 Pomijając już moim zdaniem bezsens tego transferu to Barcy raczej nie stać na kupno Neymara i Lautaro w jednym okienku. Ten drugi wydaje mi się znacznie ważniejszy. Oczywiście skrzydłowy jest bardzo potrzebny, ale nie powinien być to Brazylijczyk.

1

@puyol_presidend5 Tak naprawdę jeszcze dużo może się zmienić przez to 1,5 miesiąca zanim zacznie się faza pucharowa LM, ale póki co Real jest w top 3 faworytów. Ich największym atutem jest to doświadczenie i niesamowita motywacja pobudzana przez Zidane. Oni potrafią się spiąć na ten jeden mecz i jeśli wróci Hazard do formy to będą naprawdę silni.

1

@SuperPatsonFCB A racja zapomniałem o karnym Parejo w samej końcówce :) Jasne, że powoli trzeba podchodzić, ale po prostu w Rodrygo widzę świetnego piłkarza. Vinicius mnie nie jarał, ot po prostu przebojowy i szybki typowy Brazylijczyk. Rodrygo jest inny - inteligentny, bardzo opanowany i dojrzały, świetny w grze kombinacyjnej, bardzo dobry technicznie, naprawdę dobra technika strzału. Do tego widać, że jest silny psychicznie, ma dopiero 18 lat a podszedł jako drugi do rzutu karnego. I do tego jak go wykonał, najlepiej ze wszystkich. Będę w szoku jeśli nie wyrośnie z niego piłkarz wysokiej klasy.

0

@koziar Jest całkiem ciekawy, ale przede wszystkim powinien się rozgrywać w Hiszpanii i podział pieniędzy powinien być jednakowy. Również wydaje mi się, że środek sezonu to nie jest odpowiedni moment na taki miniturniej. Spokojnie można go rozegrać w podobnym terminie jak wcześniej czyli końcówka sierpnia. Miało to pewien swój klimat - sprawdzenie formy po tourne przygotowawczym, pierwszy test dla nowych nabytków. Do tego dochodzi kwestia pogody, w lecie łatwiej się gdzieś wybrać i jej więcej czasu ze względu na wakacje itp. Oczywiście jeśli mają zamiar regularnie go rozgrywać na Bliskim Wschodzie to nie ma problemu z pogodą, ale umówmy się mało kto pojedzie na mecz w te rejony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?