Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ViscaBarca123 Bardzo mi brakuje obecnie w piłce topowych snajperów z Brazylii. Od czasu Adriano nie ma nikogo. Firmino to inny typ napastnika, Jesus jakoś nie może wejść na ten najwyższy poziom.
0
@itmustbejoke Nie.
1
@LuisSalvano Prawo Webstera :D Legenda głosi, że kiedyś jakiś topowy piłkarz skorzystał z tego prawa.
4
@Janiama To jest poczucie humoru, a nie nakręcanie hejtu.
0
@SeeleyBooth Chyba, że postawiłeś hajs to wtedy cieszy strasznie.
0
@SHIBA Do 2021*
1
Powinno się zrobić screeny i pokazać młodym jak nie powinno się grać. Ale po prostu nie chce się, ręce opadają jak się patrzy na ten zespół. Tu nie ma co analizować konkretnych błędów. Cala drużyna jest zsiadła. Starzy zawodnicy są wypaleni, młodzi lub nowi z tego całego chaosu nie wiedzą co mają grać więc i oni siadają psychicznie. Jeden wielki chaos, indywidualne pomyłki, złe ustawienie taktycznie, brak ruchu, nie wychodzenie na wolne pozycje, brak woli walki i motywacji. Dzisiejsza Barcelona to jeden z najbrzydziej grających zespołów w Europie, a patrząc na potencjał no to już jest na czele brzydoty. Jedyne co ten zespół odróżnia od innych paskudnie grających drużyn to Leo Messi, który potrafi sam nam wygrywać mecze.
0
@FC1899Barca PR-owy wybór. Niestety, ale póki co Lewy nie ma podjazdu do Mullera.
0
@reakwon @kuz Dzięki za pomoc. Czyli uważacie że nie ma sensu dopłacać te 500zl do tego procka i7? Niby to nie jest olbrzymia kwota no ale skoro będzie to praktycznie nieodczuwalne to wolę zainwestować w RAM i dysk.
0
@kuz @reakwon Karta jest geforce więc nie jest źle, ale głównie mi zależało właśnie na pamięci operacyjnej i tym dysku. A jak myślisz 8 RAM a 16 to duża i odczuwalna różnica?
0
Zastanawiam się nad kupnem laptopa i mam takie pytanie do Was. W wybranym modelu mam procesor i5-8265U, 16GB ram, dysk SSD 256GB +1TB HDD. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać jakieś 500zl do procesora i7-8565U? Ogólnie zależy mi żeby laptop był szybki i wydajny. Rzadko gram w gry więc karta graficzna nie jest aż taka ważna. Aha i czy warto mieć dodatkowo dysk HDD? Wiem że SSD najlepiej zostawić pod system a inne dane na HDD, ale czy sam SSD nie wystarczy?
0
@ViscaBarca123 Trzeba czekać do 2021 i zmiany zarządu. Z Bartomeu nic sie nie zmieni, to ślepy koleś ktory nie ma pojęcia o futbolu. Każdy, powtarzam kazdy ogarnięty prezes juz dawno zwolniłby Valverde i sprzedał wypalona kadrę. Nasza jedyna nadzieja jest mądry zarząd i charyzmatyczny trener z jajami.
0
@Maker0 Do tego dodajmy, ze kadrowo Barcelona jest zdecydowanie silniejsza od większości tych klubów. Już nawet wstyd wspominać ze ma w składzie najlepszego piłkarza świata. Okropnie brzydka gra, chaos, wyniki marne, słabe zaangażowanie. Co trener robi na tym stanowisku?
0
@SuperPatsonFCB Daj spokoj, 1/8 FA Cup, głębokie rezerwy obu klubów. Kogo będzie interesował taki mecz.
9
@MarioVeB! Dwa lata temu, rok temu też pisałeś, że po co patrzeć do przodu, karawana jedzie dalej. No i pojechała tak że od dwóch lat jesteśmy posmiewiskiem na największej arenie, a większość osób kwestionuje styl, trenera, kierunek w którym zmierza ten zespół. To że Ty masz gdzieś przyszłość i o niej nie myślisz to Twój problem.
0
Ale na co Wy liczycie? Że nagle po 2 latach trener zmieni swoje podejście i będzie rozsądnie rotowal i sadzal święte krowy na ławce? Zapomnijcie.
0
@Fabik87 Tylko Ten Hag. Koeman to średnia opcja, jego kluby grały biedę. Do tego nie wydaje sie zbyt charyzmatyczny.
3
@SeeleyBooth To niech odejdą we dwóch. Drużyna jest najważniejsza.
11
Mamy trzeci sezon Valverde, a wciąż mecze Barcelony zależą od dwóch piłkarzy - Messiego i Ter Stegena. ŻENADA
0
@Janiama Ale to dziwne, że taki Klopp przyszedł do Liverpoolu i z sezonu na sezon ten zespół zaczął rosnąć. To pewnie jakiś całkowity przypadek i tak samo byloby gdyby zatrudnili Eddiego Howe'a. Dziwne bo zarząd się nie zmienił i jakoś tak przejrzał na oczy i zaczął sprowadzać odpowiednich piłkarzy. Zarząd, trener i piłkarze to powiązane organy i żaden z nich sam nie stworzy organizmu. Nie ma samograjow, jak i nie ma trenerów którzy bez wsparcia, transferów itp zrobią coś wielkiego.
0
@MesQueUnClub_87 Incepcja to jest jakiś żart, że to jest nazywane thrillerem. To jest przygodowy film akcji.
0
@krzychu1526 Gdyby obecnie w reprezentacji grał Zagumny to mielibyśmy zdecydowanie najsilniejszą kadrę na świecie. W podstawowej 6 na każdej pozycji absolutny top. Obecnie poziom zaniza przeciętny Drzyzga.
0
@MesQueUnClub_87 Chyba wyspa tajemnic :)
0
@Yoshi94 Lepiej kupić jednego za 150mln, ale na topowym poziomie i najważniejsza rzecz pasujacego profilem. Z tym ostatnim mamy ostatnio problem.
0
@ViscaBarca123 A możesz porównać Pedriego do Puiga?
0
@Skaramuczi Muszą mieć 2/3 do większości konstytucyjnej, chociaż tyle nie mają..
0
@kerouac Ale to już było :P
7
@amanter Ta 10 od razu. Pique za pojechanie matki sędziego dostał 4 mecze. Czerwo to absurd a 2 mecze zawieszenia to już w ogóle.
0
Arthur już 4 groźna strata, w tym jedna dająca setkę rywalowi. Jeszcze dużo nauki przed nim.
0
@Gaucho Moim zdaniem on już nie wróci na taki poziom, a raczej na LO prawdopodobne że stanie się to w Barcy. Chłop ma chroniczne problemy ze zdrowiem, Puyol miał tak samo i uniemożliwiło mu to kontynuowanie kariery. Nikt nie postawi w 100% na kolesia, który gra z rezerwą w głowie.