0

@Janiama A ja nadal się upieram, że bez skrzydłowego, z duetem Busi - Rakitic i z leniwym Leo w pressingu nie mamy szans na LM. Ale obym się mylił.

3

Wypożyczenie xD Inter to są takie żydy, niech nic im nie ustępują. Za Vidala powinno się wyciągnąć jakieś godne pieniądze.

0

@MesQueUnClub_87 Dziwne masz podejście i trochę prymitywne. To, że ktoś jest bardzo popularny i gra w ,,luźnych'' produkcjach nie oznacza od razu, że jest słaby. Musiał jest młody, dopiero studiuje więc ma czas żeby się podszkolić. A, że udało mu się wygrać casting na jakąś epizodyczną rolę w zagranicznym hicie to chyba super.

1

@Chaoss Wołowina to też ryba?

0

I jak tam Wiedźmin wiernie oddaje gry?

0

@Skaramuczi Żeby grać ładnie, atrakcyjnie i ciekawie nie trzeba mieć w składzie Leo, Xaviego czy Iniesty. Większość ogarnietych kibiców dobrze wie, że to był złoty okres i praktycznie niemożliwym jest osiągnięcie ponownie tego poziomu. Ale nie oznacza to, że nie można wymagać przyjemnej dla oka gry. Powiedzmy sobie szczerze obecna Barcelona to najbrzydziej grająca Barca w 21 wieku i jeden z bardziej bezplciowych zespołów z topu.

1

@R10BarcaM10 Alba to jeden z największych lamusow jeśli chodzi o zachowanie. Kompletny brak klasy i honoru. Czekam na odejście jego i Suareza. Dwa pajace z zachowania.

0

@MarioVeB! Jasne mistrzostwa super, ale chyba się zgodzimy, że z takimi piłkarzami, z takimi możliwościami finansowymi każdy czuje niedosyt i ma poczucie zmarnowanych lat. 1 LM w ciągu 8 lat? I to mając w składzie Messiego w swoim primie? To jest zawstydzajaco marny wynik.

0

@Janiama A Fede Valverde, Rodrygo? Musimy też pamiętać, że ta kadra Realu dokonała czegoś historycznego - wygrała 3xLM. Każdy rozsądny kibic Królewskich zdaje sobie sprawę, że ta drużyna potrzebuje obecnie trochę czasu na przebudowę kadry. W Barcy jest natomiast odwrotnie - olbrzymi potencjał, który kompletnie nie został wykorzystany. Notujemy historyczne porażki, a nie widać żeby jakieś wnioski zostały wyciągnięte.

0

@Damian11 Szkoda tylko, że w ostatnich latach gdy dochodzi do kluczowych meczów to koleś nie daje rady. To właśnie w takich momentach powinien pokazać swoją klasę i doświadczenie, natomiast on popełnia dziecinne błędy i jest cieniem samego siebie. Niestety ale psychika u niego już nie ta, tak jak większości starszych zawodników z tej kadry.

4

@MSDCbrzdyk A może będzie się odbijał jak od graczy Interu? Nie widzę jakiegoś przesadnego pompowania balonika.

2

@Janiama To niestety również pokazuje jak nietrafione i nieprzemyslane transfery robi Barcelona. Duet Busi-Rakitic to synonim i przyczyna mizernej gry Barcy w ostatnich latach oraz braku kontroli w wielu meczach. Pique, Alba i Suarez to wypalona mentalnie i najedzona stara gwardia. Póki tych 5 piłkarzy będzie cały czas stanowiło o sile Barcy to uważam że nic nie ugramy w Europie. Ten zespół potrzebuje świeżości, młodości, pasji i zaangażowania. Ten team już tego nam nie dostarczy poza nielicznymi przeblyskami.

0

@itmustbejoke Jakie kilka miesięcy. On przez 2 lata opuścił 55% meczów.

0

@Witekk10 No to Bayern będzie w TVP na 100%.

1

@Chwytliwy Zgadzam się, kompletnie nie pasuje do Barcy. To idealny piłkarz Segury. Lepsza wersja Andre Gomesa.

0

@KamQiX Ale co to da? Kto ostatecznie podejmie decyzję? Piłkarze? Wiadomo, że sędzia główny będzie miał końcowy głos. Taki var dla drużyn może się sprawdzić tylko w przypadku przekroczenia piłki przez linię itp. Tak to działa w tenisie i siatkówce bo tam nie ma pola do dyskusji - wyszła albo nie wyszła. W piłce nożnej wiele sytuacji jest stykowych, które zależą od subiektywnej oceny sędziów.

0

@DonMatteo901 Dla mnie to strasznie niski poziom muzyki. Wstyd by mi to było komuś puścić. Ale co kto lubi, nie oceniam.

0

@szymonadamczak34 Taktyczny na wyjazd.

0

@ViscaBarca123 Ciekawe jaki będzie pomysł miała na niego Barca skoro szukają 9 za Suareza.

0

@KamQiX Oj wątpię że za rok Fati będzie grał w podstawie. Mbappe gdy miał 17/18 lat strzelał juz regularnie w LM i Ligue 1.

0

@avanes Ja właśnie bym chciał Liv w 1/8 bo byłby rewanż u siebie. W takim ustawieniu mielibyśmy znacznie większe szanse więc albo Barca by wyeliminowala najgrozniejszego rywala albo by odpadła już w 1/8 i oszczedzilaby nam znowu zludnych nadziei.

0

@Yoshi94 Ja juz sie nie dam nabrać na te ,,świetna” gre Barcelony za Valverde. Poczekajmy na wiosnę.

0

@Mr8lack Przecież miałeś X2.

5

@BarcaInfo Bardziej brakuje takiego na ławce trenerskiej.

0

@Janiama Zgoda. Zaklad przyjęty?

0

@bixmix Tak można by zrobić gdyby ktoś miał takie przeczucie, ale nie do końca byłby przekonany. Ale skoro Janiama jest pewien to co mu szkodzi?

3

@Janiama Skoro jesteś pewien, że Barca wygra LM w tym roku to podejmiesz się zakładu? Ja mówię, że nie ma szans na zwycięstwo. Zakład o 50zł wpłaty na dowolnie wybrany cel charytatywny.

0

@Kengo Co w tym nadzwyczajnego? Z kolegami tak sobie ćwiczymy a oni są na światowym topie.

0

@BarcaInfo Szkoda.

0

@tomFCB Rywale też grają w piłkę I też chcą wygrać. Musimy to zaakceptować, wolę remis niż przegraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?