5

@Janiama Rakitic legenda Barcelony? No chyba sobie żartujesz. To, że jakiś klub chce kupić danego zawodnika nie oznacza od razu że ten zawodnik jest wybitny. Trzeba wprowadzać zmiany w pomocy Barcy, Arthur to przyszłość. Duet Busi-Ivan nie ma prawa więcej grać w podstawowym składzie.

7

@ViscaBarca123 Po co mu byli kolejni pomocnicy? Jedyny wybór to był Ruiz vs Fati. Abel niemal nic ciekawego do tej pory w pierwszej drużynie nie pokazał. Z drugiej strony ma rewelacje poprzedniego sezonu. Wybór chyba prosty. Zarówno komentarze wychwalajace sa przesadzone jak i wysmiewajace. Spokojnie, zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Jeśli Ansu zadebiutuje i odpukac zagra słabo to istnieje ryzyko że już go w tym sezonie nie zobaczymy.

0

@CalvinCandie Równie dobrze mogło się skończyć 3:2. Takie gadanie jest bezsensu. Prawda jest taka, że kompletnie w tym meczu nie wygladalismy na zespół wygrywający 3:0. Wynik był mocno niesprawiedliwy. W rewanżu nawet jakby Barca strzeliła to Liv by nam i 6 strzelił. Mentalnie i drużynowo nie istnielismy. Wrak zespołu.

0

@Janiama Skandal te ceny.

1

@Bykunn Porównaj sobie kadry, wydane pieniadze, możliwości tamtej Barcy a obecnej. No nie rozsmieszaj mnie. Od Ferrari z usterką też mam nie wymagać szybkości bo kiedyś jeździłem Skodą? Usterkę trzeba naprawić i cieszyć się takim Ferrari a nie akceptować ten fakt i nic z nim nie robić.

3

@macio_944 Nie ma co słuchać tych bzdur powyżej. Sport powinien wywoływać emocje, oglądamy żeby się odprężyć, cieszyć, podniecać, zapominać o codziennych sprawach. Właśnie dlatego ja zakochałem się w Barcy, bo oglądając jej mecze czułem się zaczarowany, nie chciałem nawet do łazienki wychodzić bo może coś stracę. Obecnie oglądam Barce bo tak mam po prostu w zwyczaju, to moja rutyna. Nie czekam z utęsknieniem na mecz, nie czuje tej pasji. Większość meczu powoduje u mnie senność i po prostu doszło do tego że zła gra mnie już nie szokuje, a jest czymś normalnym. Obecnie jedyną rzeczą która przyciąga do oglądania Barcy jest Messi. Taka jest smutna prawda. Zgadzam się z Tobą w 100%, odejście tego zarządu i trenera będzie świętem w Katalonii.

0

@Homeopata8989 Mają jeszcze tydzień :)

3

@ViscaBarca123 Chłopak bardzo przypomina Pogbę.

0

@Janiama Iniesta przez cały pobyt w Barcelonie B strzelił 5 bramek. Danych o asystach nie znalazłem.

0

@Janiama Z pewnością ktoś przyjdzie, ale myślę, że miejsce w kadrze za rok będzie szykowane dla Puiga. Obecnie oprócz Alenii, który jest przeciętny nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika. Żadnego.

2

@Janiama Po co dwóch kolejnych pomocników gdy ma tylko 2 napastników? Wybierał między Ruizem i Fatim. Jako, że ten pierwszy jest beznadziejny no to wybór prosty. Zobaczymy, jeśli da mu jutro zagrać minimum jakieś 20min, a potem o nim nie zapomni i od czasu do czasu pozwoli zagrać, to będzie można chwalić.

1

@snoopdegie Oczywiście, o Valverdę piszę od dawna. Jego praca w Barcelonie nie powinna się nigdy wydarzyć, a już na pewno zakończyć po sezonie 18/19.

1

@Janiama Wydaje mi się, że mimo wszystko De Jong nie przystosuje się do gry na ofensywnej pomocy. Dlatego, że cały czas chce być pod grą, caly czas prosi o piłkę, a do tego wejścia w pole karne to zdecydowanie nie jest jego silna strona. Troszkę marnował by się jego talent do rozgrywania. Moim zdaniem Barca powinna zagrać jak Ajax czyli 2 pomocników obok siebie - De Jong i Rakitić/Busi. Frenkie rozgrywałby, ale byłby ktoś kto mógłby asekurować jego rajdy do przodu i wypełniać powstałe za nim wolne przestrzenie. Arthur też grał w dwójce pomocników w Gremio, ale uważam, że jeszcze bardzo dużo pracy przed tym chłopakiem i raczej nie widzę go na takim DM-ie. Przed wymienioną dwójką postawiłbym tak jak mówisz na Griezmanna, który świetnie pracuje w odbiorze. Dzięki temu mamy nowych zawodników na pozycjach na których czują się najlepiej.

0

@ViscaBarca123 Również bym postawił na Puiga, ale i tak uważam, że posiadanie dwóch ofensywnych pomocników to nie jest przesada. Za rok po uporządkowaniu kadry mam nadzieję, że odejdzie Rakitić/Busi, Vidal. Wtedy mamy teorytycznie miejsce na dwóch DM, na dwóch środkowych pomocników i na dwóch ofensywnych. Fajni są Ci których wymieniłeś, ale mi się najbardziej podoba Aouar. Havertz to bardziej 10, Maddison ma super technikę ale jakoś go nie widzę w Barcy, VdB świetny w grze kombinacyjnej ale nie jestem fanem jego sposobu poruszania się po boisku, gry w destrukcji i techniki.

0

@Encore To jest 10, a nie ofensywny pomocnik. Coutinho mógłby grać tylko i wyłącznie na pozycji Messiego. Mówię o pomocniku w stylu Andresa, który kreuje grę, ale także jest aktywny w destrukcji.

0

@Tales_Omletu Chyba około 24mln zarabiał. Obecnie w PSG 37mln.

0

Nie uważacie, że oprócz skrzydłowego Barcelonie bardzo brakuje ofensywnego pomocnika? Tak naprawdę z całej kadry jedynym pomocnikiem grającym wyżej jest Alenia. Mnie on kompletnie nie przekonuje i nie widzę w nim potencjału na wielkiego zawodnika. Jest Puig, ale jak widać trener i zarząd nie widzą dla niego miejsca. Niby mamy przesyt w pomocy, ale jakby się przyjrzeć to większość to zawodnicy nastawieni bardziej defensywnie i połowa to 30+. Skoro nie włączyli Puiga/nie widzą go w drużynie w przyszłości to ja bym postarał się o taką 8 jak Iniesta. Mój typ? Aouar.

11

@Encore Po co kamery w sklepach, przecież kradzież to część zachowań ludzkich. Co z tego, że niezgodne z prawem i uderzające w innych.

0

@krzychu1526 Priv poproszę :D

4

@CalvinCandie @masq I co z tego skoro co chwilę pokazuje swoją nieodpowiedzialność i brak dyscypliny. Do tego te problemy z kontuzjami. To nie jest zawodnik na którym można opierać zespół. Zawodnik momentów i to wszystko.

0

@Osioł Ha ha ha...

0

@MarioVeB! Rozumiem, że na wyniki meczów też masz wywalone? Bo przecież też nie masz na to wpływu.

0

@ViscaBarca123 Nie wiem czy się zgodzisz, ale mi Fati przypomina stylem najbardziej Dembele. Natomiast pozycja na boisku to trochę taki młody Mbappe czyli teorytycznie skrzydło, ale najlepiej wygląda na fałszywej 9.

0

@Suzu Uzna ja za dobra, ale nie zaakceptuje i będzie ciągnęło się to dalej? Olac tych pajacow z Kataru.

0

@ViscaBarca123 Pewnie tylko dlatego że są kontuzje w ataku. Tak czy siak cieszy.

0

@Mazi Konkretnych akcji jest może z 1.5min. Reszta to powtórki.

0

@Szreko To już subiektywny wybór. Ciężko ich porównać, Makelele to taki Kante, a Busquets to Busquets. Ciężko szukać drugiego takiego pomocnika. Kocham piłkę, którą grała Barca w latach 09-13, a do takiego systemu nie ma lepszego DM niż Sergio.

2

@Szreko Większość osób na tym forum to osoby młode, które nie widziały na żywo Lothara. Mają głosować na Niemca mimo, że nigdy nie widzieli na żywo jak gra? Ja też go nie widziałem, więc nie wyobrażam sobie na niego zagłosować bo podobno był dobry. Z tych co widziałem, a oglądam piłkę od 2002 to Busquets był/jest zdecydowanie najlepszym DM-em.

0

@BarcaInfo To samo powinna zrobić Barcelona z Puigiem. Ale jasne niech się kisi w 3 lidze, przynajmniej będzie miał rytm meczowy ^^

1

@badej60 Obstawiam, że zostanie w PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?