5

Czy naprawdę ktoś tutaj myślał/myśli, że da się coś osiągnąć w LM bez skrzydłowych, bez full backów i bez snajpera? A do tego mamy dwie 10, stary i drętwy środek pola oraz fatalną defensywę. Tak się nie da grać. Ten zespół potrzebuje po dwóch topowych piłkarzy w każdej formacji. Obrona, pomoc, atak.

0

@LuisSalvano Jesteśmy żenująco słabi, Napoli gra mądry i wyrachowany futbol.

1

@Suzu Ale Messi w tych wszystkich meczach był naszym najlepszym piłkarzem, kreowal i strzelał. Natomiast Ivan i Busi byli cieniem siebie, wolni, anemiczni z indywidualnymi błędami. Tak się już nie gra w piłkę. Potrzeby werwy i szybkości.

2

A więc jest wspólny mianownik i jedna z glownych przyczyn naszych porażek w LM w ostatnich czasach - Busquets i Rakitic razem w środku pola. Brakuje jedynie Alby. Mogę się założyć, że nie wygramy LM z tymi piłkarzami RAZEM w wyjściowej 11.

1

@FafitFCB Coś czuje, że nas zniszczą mentalnie :/

0

@itmustbejoke Trent/Vvd, KdB, Hazard.

0

@Kengo Umówmy się, bramka na konto Valdesa. Nie był to jakiś wybitny strzał.

0

@Rafix98 Wygląda jak neandertalczyk.

1

@LuisSalvano Jeśli zmieni się zarząd to moim zdaniem nie ma szans na powrót Neymara. Tylko Bartomeu jest tak głupi, że może go chcieć sprowadzić.

0

@kkbarca I to są cele transferowe. Aczkolwiek nie rozumiem po co im 17 letni defensywny pomocnik.

0

@Hiacynk Takich zespołów potrzebuje każda liga i po prostu piłka w dzisiejszych czasach, która coraz częściej jest zachowawcza.

0

@FC1899Barca On jest stworzony, ale do Liverpoolu.

0

@FATIlity31 Dzisiaj jeszcze nie było.

0

@BarcaInfo Dembele chyba nie pił.

0

@SuperVegeta Pokazali to rok temu gdy przerżneli 3:0 z Juventusem, mając po pierwszym meczu dwubramkową przewagę.

0

@FC1899Barca U nas Puiga się jedzie za to, że jest słaby w defensywie. Reyna po wejściu przegrał pojedynek z Mbappe, ale potem zaliczył asystę. Wiadomo młodzi będą błędy popełniać, ale zrewanżują się zaangażowaniem i pasją.

2

Neymar idealnie pasuje do Barcy. Jak burak od razu po gwizdku do szatni obrażony.

0

@PanPatrykk Różnica jest taka, że Atletico miało rewanż u siebie. Liverpool na Anfield to niewyobrażalny potwór.

0

@Sysia11 Lepiej żeby przeszło Atletico bo w przeciwnym razie jeśli Barcelona by trafiła na Liverpool to już przed meczem będzie kupa w majtkach u nas i przepalone styki.

0

Neymar robi wszystko żeby nie zagrać w rewanżu i pojechać do siostry xD

0

@itmustbejoke Nie chodzi o brak bramki. Po prostu gra słabo, niecelne podania, złe wybory, mało dynamiczny, nie wraca się do defensywy. Wygląda przeciętnie. Choćby przyszedł do Barcy Ronaldinho w najwyższej formie to nie oznacza to sukcesu. Tutaj potrzeba gruntownej przebudowy, a Neymar nie jest wart wydania na niego 180mln. Są lepsze i rozsądniejsze opcje.

1

@ArterkHD Pare lat temu to było moje największe marzenie transferowe. Ostatnie 3 lata już słabsze, ale ostatnio wszedł znowu na wyższy poziom. Mam wrażenie, że przegapił moment i się zakisił w tym Paryżu.

1

@cat_r37 No ale to jest junior tak naprawdę. Ma 19 lat i ile on zagrał meczów w profesjonalnej piłce? 20 czy 30?

0

@Hubert98 Od sezonu 17/18 opuścił 13 meczów. W tym sezonie żadnego.

0

@Explode Nie. W tym momencie potrzebujemy przebudowy drużyny i pozbycia się z szatni starych i wypalonych piłkarzy. Neymar nie wniesie nic nowego, a wręcz będzie kolejną gwiazdką i święta krową. Suarez to kompletnie inny piłkarz, o innej etyce pracy, innym charakterze. Do tego przychodził do nas w swoim topowym momencie. Neymar swoje najlepsze czasy ma za sobą, do tego problemy z kontuzjami. Nie daj Boże jego powrotu.

0

@socha Niemożliwe, źle szukasz.

0

@socha S20 Ultra ma kosztować 6tys.

0

@Douglasinho Już kupili - Trincao xD

0

@LuisSalvano No ale po co nam kolejny zawodnik, który będzie grał w stylu Leo? Neymar coraz częściej gra w środku i spełnia rolę 10. My potrzebujemy typowego skrzydłowego - szybkiego, z dryblingiem, wychodzącego na pozycję, robiącego wiatr na bokach. Tego Neymar będzie dawał coraz mniej i takie są fakty. To nie jest już piłkarz jak z najlepszych czasów w Barcy.

1

@IronSanHybrid Kątem*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?