0

@NaFazieHitman Szkoda. Za samo 60mln można mieć lepszego piłkarza - Wernera.

0

@MarioVeB! Pewnie wyrejestrują Vidala i/lub Rakiticia.

1

@monsterrize Przecież Neymar coraz rzadziej gra na skrzydle. Jego obecna pozycja to 10. Kwestia roku jak już na stałe tam przejdzie. Lepszym wyborem jest Sancho/Sane.

1

@Ratamahatta Inna liga, inny zespół, inna pozycja. Bezsensu są takie porównania. Co nie zmienia faktu oczywiście, że De Bruyne jest od nich ogólnie lepszy.

1

@Chwytliwy Bo oceniasz sentymentem. Wszystko wydaje się inne i takie bardziej emocjonalne bo wtedy zaczynałes się interesować sportem, wchodziłes w ten świat. Nie było takiego łatwego dostępu do meczów jak teraz. Więc Ci piłkarze w naszych oczach byli trochę tajemniczy, mityczni. Jak się już oglądało mecz to najczęściej był to jakiś finał więc każdy błysk się pamiętalo i wspominalo. Obecnie można wszystko przeczytać i obejrzeć po 1000 razy. Znamy sekrety piłkarzy, ich życie prywatne, dobre jak i słabe strony, miliony zagrań na YT. Przez to trochę traci się ten klimat z przeszłości.

0

@MESSIah16 Ciężko porównywać różne epoki. 20 lat w sporcie to bardzo dużo. Piłkarze z przeszłości mogliby być obecnie gorsi albo lepsi. I na odwrót z obecnymi piłkarzami.

2

@koksik2700 Bo Suarez przekroczył przepisy, ale dostał za to czerwona kartkę, a Ghana rzut karny. Ich problem ze go nie wykorzystali. Suarez nie postąpił honorowo, ale zrobił to co trzeba żeby uratować zespół i poniósł za to karę. Podobnie bylo z Valverde i faulem w meczu z Atletico. Sytuacja Maradony to kompletnie co innego. Zagrał niezgodnie z przepisami, nie poniósł kary, nie przyznał się od razu a rywal niesprawiedliwie stracił bramkę.

0

Za dobry ruch jak na ten zarząd.

0

@baczekk13 Promocja.

1

@BarcaInfo Po co tak dobry bramkarz na ławkę? Niech zajmą się pozycjami słabo obsadzonymi bo strasznie kombinują.

0

@Veb1233 No i co z tego? Wolałbym zremisować u siebie niż teorytycznie wygrać, a w rewanżu tak się ośmieszyć i rozczarować kibiców na całym świecie.

4

@BarcaInfo Kandydatury Ruiza i Ndombele to jakiś nieśmieszny żart. Jak my chcemy rozruszać pomoc sprowadzając takich drewniaków? Powinni zainteresowac się Aourarem, van de Beekiem, Camavingą. Nic się nie zmieni w tym klubie jeśli u władzy dalej będą takie niemoty.

2

@BarcaInfo Thiago wariacie szkoda że przez debilizm tego zarządu tu nie wrócisz.

0

@Hiacynk Za Mbappe można dac +200. Sancho jak najbardziej jest wart ponad 100mln. To już dwa, równe sezony na bardzo wysokim poziomie.

3

@IronSanHybrid E) Barca nie ściąga Brytyjczyków.
Nie licząc Mbappe to Jadon jest moim wymarzonym transferem. Idealny scenariusz to Anglik w to okienko, a za rok Lautaro jeśli udowodni swoją wartość.

1

@Janiama Ćwiąkała jest inteligentnym gościem, ale zgadzam się, że nie ma tego takiego feelingu. Borek go posiada i ma dużą wiedzę, ale on dla mnie jest za bardzo showmanem. Lubię go słuchać bo ciekawie opowiada, ale niekoniecznie o samej piłce, ale o całej otoczce. Zna dużo ludzi, ma dużo anegdot. Powiem tak, gdybym był dzieciakiem to słuchając go nie zainteresowałbym się piłką. On tak nie opowiada o historii piłki. Pindera to jest człowiek encyklopedia, nie znam innego eksperta, który w swojej dziedzinie ma taką wiedzę i tak deklasuje konkurencję. Niesamowity szacun. On jest idealnym przykładem takiego profesora, człowieka który siądzie i przekaże Ci wiedzę. Borek to taki śmieszek. Szczerze powiedziawszy to chyba nie ma w Polsce takiego mega eksperta ogólnie od piłki nożnej. Większość się specjalizuje w swoich ligach. Ćwiąkała, Laboga - liga hiszpańska; Rudzki, Twarowski, Rosłoń, Pełka - liga angielska; Święcicki - liga włoska; Kołtoń - liga niemiecka; Borek - niby wszystko, ale tak naprawdę to ligi gdzie grają Polacy.
Laskowski świetnie komentuje, ale nie jest omnibusem.

0

@justfootball Szkoda tylko, że się użytkowników nie słuchają i rzadko wychodzą ciekawe felietony.

7

@Chwytliwy Dobry żart :D Kaka był dobry, a nawet świetny, ale przez jakieś trzy sezony. Rozumiem, że można dyskutować Iniesta czy Zidane. Ale Kaka? Nie ta para kaloszy.

1

@masq Kylian Mbappe

0

@4drian0 Drucik dopasuj idealnie żeby nie było przerwy między maską a skórą.

0

@steciowy Świetny, trzymający w napięciu i bardzo wciągający. Ja oglądałem go ze średnią jeden sezon na dzień :)

0

@Criss18Barca Środkowy rząd, skrajny z prawej.

3

@Messibestplayerintheworld Dobra cena jak za zawodnika, który gra z niewyleczoną kontuzją. W ostatnich dwóch latach rozegrał 2400 minut co daje mizerne 1200min na sezon. Można z tego wywnioskować, że nie jest podstawowym stoperem. Do tego jak już grał to na przeciętnym poziomem, a często słabym. Problemy zdrowotne, braki szybkościowe. Jego wartość na transfermarkt to 32mln, więc cena 40mln to moim zdaniem naprawdę dobra kwota. Ja jestem za jego sprzedażą.

1

@macio_944 Późno skoro finał 29.

0

@Koors To jest bardzo ważna sprawa. Olbrzymia fuzja.

3

@cat_r37 Można się śmiać, ale taki piłkarz bardzo by się nam przydał. Niesamowity pracuś i gigant w destrukcji. Do tego bardzo mobilny i znacznie poprawił grę z piłką przy nodze. Przecież w tym sezonie w paru meczach balansem ciała ośmieszał rywali. Zdecydowanie wolę Kante niż Ndombele.

0

@Messibestplayerintheworld Jest szereg ważniejszych aspektów niż sportowy w tym przypadku. I o nich właśnie Xavi nie mówi bo dobrze sobie z nich zdaje sprawę, a nie chce obrażać kolegi.

0

@Katalończyk 99 Wątpię. W jego grze widać było tendencję spadkową. Ostatni sezon w Barcy był jego najgorszym nie licząc tego pierwszego czyli 13/14. Masa strat, niewykorzystane sytuacje, prowokowanie, holowanie piłki. Bardziej irytował niż cieszył grą.

0

@Szicek10 Z tym zarządem nie ma szans. Z nowym? Być może.

0

@BarcaInfo Szkoda tylko, że Rakuten będzie biały :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?