2

@TheGoldenEleven To powinien być priorytet razem ze skrzydłowym. Póki jest Suarez nie ma sensu kupować środkowego napastnika za 100mln. Na tej pozycji mamy Luisa, Griezmanna i Braithwaita. Na lewym skrzydle nie ma nikogo, na ofensywnej pomocy nie ma nikogo.

0

@Messibestplayerintheworld Oby nie przeszedł do Liverpoolu. Za dobry to byłby transfer i jak zazwyczaj Klopp ma nosa do talentów. Z Interu łatwiej go będzie wyjąć.

3

@Messibestplayerintheworld Lepiej rzucić się na Upamecano. Słowak średnio pasuje do Barcelony. Jest przeciętny technicznie, słabo gra kombinacyjnie, mało zwrotny. Silny i zdecydowany obrońca idealny do ligi włoskiej lub angielskiej.

6

@BarcaInfo Priorytetem powinien być skrzydłowy, a potem ofensywny pomocnik. Lautaro niech udowodni swoje umiejętności i po kolejnym sezonie powinien przyjść za Suareza. Nie widzę sensu żeby w kadrze mieć Suareza, Lautaro, Griezmanna i Messiego. To jest dublowanie tych samych pozycji. Wszyscy najlepiej się czują w środkowym korytarzu. Gdzie rozciąganie gry? Gdzie szybkość, przebojowość? Zostaniemy z pół zawodnikiem czyli Dembele i 19 letnim Trincao. Fati to dla mnie nie jest skrzydłowy bo w juniorach najlepiej grał na pozycji fałszywej 9. Zresztą w pierwszym zespole najlepsze mecze miał również na tej pozycji.

0

@fcbarcafan19 @19piter93 Fruktoza nie jest przydatna organizmowi podczas wysiłku fizycznego, ponieważ jest znacznie wolniej wchłaniana z krwi niż glukoza. Nadmiar fruktozy jest odkładany w postaci tkanki tłuszczowej. Co więcej fruktoza mobilizuje wątrobę do syntezy triglicerydów. Nie jest to dobre źródło węglowodanów co potwierdza wiele badań. Ogólnie tak duże spożywanie owoców i soków nie jest zalecane nawet sportowcom.

0

@Pilka_jest_okragla Cukru sobie chłopak nie żałuje.

0

@Nolife1899 Wycofano

0

@pt9 Taktyczny o wyjaśnieniu Pilkarzykow :)

0

@bartoszekkk Bo ten zarząd nie zna takiego pojęcia jak myślenie do przodu. Tracimy wiele zawodników, których można wyciągnąć za niezłe pieniądze. Tak samo było z de Jongiem. Chłopak od dwóch lat wysyłał sygnały że ma potencjał na top, to oni go kupili gdy już był warty pod 100mln.

0

@kamilos1214 Jakie wymagania taka cena. Jak kogoś stać i chce mieć coś lepszego na głowie to lepiej dac to 50zl i być zadowolonym. Co to jest 50zl raz na 2 miesiące?

0

@matirix20 Powinni walczyć o Sancho przede wszystkim. Mbappe raczej nieosiagalny. Nie dość, że chce do Realu to do tego pewnie pensja na poziomie Leo.

1

@Coutinho007 Tego nie napisałem, ale na pewno nie jest to wichura na boku obrony.

0

@HansLanda Weź coś na ciśnienie bo Ci serce padnie jak się będziesz tak spinał. To jakieś bzdetne pogadanki, mam to gdzieś.

0

@Mroziu Nikt nie kupi Coutinho obecnie za 80mln. Do tego koleś jest kontuzjowany i ma wrócić do treningu dopiero pod koniec lipca.

7

@Shapiro Lepszy on niż obecna pacynka.

1

@Coutinho007 Roberto ma dynamikę tylko gdy biegnie z piłką na wprost mając miejsce przed sobą. W takich krótkich depnięciach nie jest zbyt szybki.

2

@Alcazar Zgadzam się z Tobą w 100%. Tutaj niektórym nie przemówisz, nie każdy potrafi spojrzeć szerzej i na spokojnie ocenić danego zawodnika pod kątem gry dla danej drużyny. To jest oczywiste, że Barcelonie nie jest potrzebny na boku taki tur jak Emerson. Priorytetem powinien być zwinny, dynamiczny, kreatywny i ofensywny wahadłowy. Emerson od samego początku mi się nie podoba. Od pierwszym filmików, które zobaczyłem to zdania póki co nie zmieniłem. To nie jest PO dla Barcelony i uważam, że się tutaj kompletnie nie sprawdzi. W lidze angielskiej być może, ale w Barcelonie no way.

0

@HansLanda Udowodnij, że nie. Tak się można przerzucać. Jednak patrząc na jego dotychczasowe, udowodnione zachowanie można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że chłopak się źle prowadzi i nie jest wystarczająco skupiony na piłce.

0

@MichVeB Ja niestety już nie wierzę. Nie to zdrowie i nie ta głowa. Gdyby to był mental na poziomie takiego Cristiano to może by coś z tego jego wyszło. Ale z takim podejściem nie ma szans.

0

@YoungMan Z jednej strony łatwiej, ale z drugiej nie wcisniesz Bayerowi zawodników którzy znacznie obniża cenę bo oni mają wysokie pensje. Stąd pomysł Emersona, Alenii czy Cucu. Tylko o ile oni obniża cenę? 20mln? Max. Więc i tak zostaje 80mln a to jest niewykonalne dla Barcy. Cucu trzeba jeszcze przecież wykupić wcześniej. Trochę przesadza Bayer z tą cena. W obecnej sytuacji jakieś 70mln byłoby ok.

0

@Colon Oczywiście że tak bo to nie jest medycznie choroba psychiczna. Za takie twierdzenia od razu powinien iść permanentny ban.

0

@BarcaInfo Niestety pewnie chodzi o Neymara.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 Może Jeremie Boga? Robi furore we Wloszech, a może być dosyć tani. Jeśli nie top to niech biorą kogoś tańszego ale z potencjałem. A nie średniaki nie bedace lewoskrzydlowymi za 70mln.

0

@Mazi Przecież obecnie takie juz są warunki do przeprowadzania aborcji.

0

@BarcaInfo Niestety prawdopodobnie Rakitic zostanie.

3

@Bobo25 Żaden z nich nie gra już w ten sposób. To był prime Suarez, to był prime Neymar, to był może nie prime ale najbardziej wszechstronny Leo. Obecnie Luis często kopie się po czole, zwłaszcza w LM. Do tego coraz częściej problemy z kontuzjami. Neymar również problemy zdrowotne, nie gra już jako typowy skrzydłowy. Przeważnie występuje na pozycji nr 10 czyli by kolidował z Leo. Pogódźmy się z tym, że to już było i nigdy takie nie będzie. Pora iść do przodu i próbować wpuszczać młodzież.

2

@BarcaInfo Ależ błąd, że nie staramy się o Tonaliego. Wielki talent i uważam, że warty zainwestowania tych 60mln. Na nasze szczęście pójdzie do Interu, a więc istnieje szansa go wyciągnąć w przyszłości.

1

@Colon Mam wrażenie, że taki jest Cristiano.

0

@NaFazieHitman Szkoda strzępić ryja. Jeszcze tylko rok i prawdopodobnie tych patałachów z zarządu już nie będzie. Zdecydowanie najgorsze szefostwo ze wszystkich top klubów. Wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?