Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie stać nas na dwóch piłkarzy szukających gry między strefami? Dlatego kupujemy Griezmanna, który właśnie najlepiej się czuje między strefami i dodatkowo dubluje pozycje Leo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Słabe masz podejście i widać, że kompletnie nie wyłapałeś idei tego dokumentu. Tu chodzi o pokazanie tego, że w Kościele pedofilia jest niesamowicie ukrywana w sposób bezkarny. Zgadzam się w wielu grupach jest pedofilia, ale w przeciwieństwie do Kościoła pedofile z tych grup siedzą w więzieniach a nie na plebanii w ciepłym łożku. Czyli co można pokazywać ciemne strony różnych instytucji, ale nie wolno nic złego na Kościół? Ograniczone masz podejście, trochę to smutne bo młody z Ciebie koleś.
0
Najlepiej to zrobić z Barcy takie United gdzie gwiazdeczki robią co chcą i zwalniają trenera kiedy chcą.
1
Trener jest niezwykle ważny, w tak dużych klubach wręcz wydaje się najważniejszy. Nie ma takiego zespołu, który nawet naszpikowany gwiazdami grałby sam. Jeśli nie ma odpowiedniej osoby, która tym wszystkim steruje to się dzieje to co u nas - starsi zawodnicy grają za zasługi, nieważne czy mają formy czy jej nie mają. Czują się pewnie, nie mają rywalizacji, a więc i forma, koncentracja spada. Wtedy nawet mimo tego, że są wielkie gwiazdy to nie ma tak naprawdę drużyny co widać w tych kluczowych, najważniejszych meczach gdzie wszystkie braki wychodzą na wierzch.
7
Jeśli piłkarze zaczynają rządzić klubem i decydują kto ma zostać trenerem to znak, że jest źle. A wręcz bardzo źle. Gdyby tak było w 2008r to Guardiola by nie został trenerem Barcy bo stary trzon zespołu by nie chciał zmian.
0
Ogólnie się zgadzam, ale pamiętaj, że Lacazette jest w wieku Griezmanna :) Też nie lubię Antoine, też wolę Aleksandra, ale prawda jest taka, że istnieje ryzoko iż zanim Laca się do nas idealnie wpasuje będzie miał już 30 lat. Inną kwestią jest to, że ma profil, którego bardziej obecnie potrzebujemy - pozycja nr 9, silny, zwinny, z bardzo dobrą techniką, świetny w grze kombinacyjny, z wizją gry, potrafiący się cofnąć i coś zrobić z piłką, dużo pracujący w obronie. Dlatego też wydaje mi się, że dopasowałby się mimo wszystko szybko bo do Barcy pasuje idealnie. Szkoda, że nie ma 25 lat bo byłby idealną opcją po prostu. Ale reasumując i tak wybrałbym Lacazetta, zwłaszcza że byłby o jakies 40mln tańszy i ze zdecydowanie niższa pensją.
PS. Podobnie jak Ty uważam, że potrzebny jest skrzydłowy. Zwłaszcza lewoskrzydłowy. Jeśli odejdzie Coutinho, zostajemy z Dembele i Malcomem. Obaj lepiej grają na prawej stronie. Malcom w mojej opinii nie nadaje się do Barcy, a Dembele no cóż istnieje olbrzymie ryzyko, że przyszły sezon również spędzi w gabinetach lekarskich. Jeśli odpukać tak będzie to w lecie 2020r na gwałt będziemy szukać skrzydłowego i znowu ceny dla nas będą się zaczynały od 100mln. Kogo można by wziąć teraz? Marzeniem byłby Sancho, ale to nie wykonalne. Gdyby nie zakaz Chelsea ja bym próbował wymienić Cou na Hazarda. Mimo, że ma 28 lat to klasa niesamowita i z pewnością by odciążył Leo. Sane też genialna opcja, ale zapewne ponad 100mln jak nic. Realna opcja? Moim zdaniem Neres.
0
Lewy obrońca na pewno przyjdzie. Szkoda tego Rodriego, idealny do nas, ale zarząd przespał moment kupna kiedy odchodził z Villareal. W takim razie De Jong będzie grał na DM, a więc potrzebujemy ofensywnego pomocnika bo Puiga przy Valverde nie liczę. Chociaż w sumie czy Valdek w ogóle skorzysta z takiego pomocnika..
0
Żebyś się nie zdziwił jak będą obaj grać :) Griezmann sztucznie na lewym skrzydle albo pod Suarezem w 4-4-2.
0
Nieprawda. Napisał, że póki co Griezmann do Barcy, ale zarząd mając w głowie sytuacje sprzed roku, nie chce jeszcze nic ogłaszać. Wszystko się okaże w najbliższych godzinach i dniach.
1
Taktyczny, do poczytania na później.
3
No tak go wyprowadziło, że miał 5 strzałów i 3 wykreowane szansy dla kolegów z których conajmniej powinna zakończyć się bramką.
0
Jeśli zostanie Valverde to obstawiam przejście na jego 4-4-2, z Albą wysoko na lewym skrzydle, Messim w środku, z Suarezem na samej szpicy. Czyli znowu brak skrzydłowych, czyli znowu maksymalne zagęszczenie środka, czyli znowu kompletny brak prawej strony czyli znowu brak rozciągnięcia i zaskoczenia.
0
Ale oczywiście ja się zgadzam, że Suarez potrzebuje następcy/zmiennika. Bez dwóch zdań. Ale po prostu uważam, że Griezmann to nie ten typ zawodnika, którego Barca potrzebuje. Od 2014r Suarez 20 bramek w LM, Griezmann 21 więc różnicy praktycznie nie ma. Francuz również ma problem ze strzelaniem na wyjazdach.
0
Ciężko obecnie nie być lepszym piłkarzem od Coutinho bo chłopak rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w karierze. Więc takie porównanie jest bezsensu. Większość skrzydłowych z topowych klubów jest obecnie lepsza od Cou. Tak sobie świetnie radzi z presją? Bo ja pamiętam jak w finale LM nie strzelił karnego.
0
Żebyś się nie zdziwił jak Valverde przejdzie na swoje i Griezmanna ulubione 4-4-2 i będziesz oglądać Suareza i Antoine w podstawowej 11 :) Już nawet nie chce mi się myśleć, że Griezz będzie grał na skrzydle, ale to też możliwe znajać naszego taktyka.
3
Za takiego tzn za jakiego? Większość osób wynosi go na piedestał najlepszych zawodników na świecie, a tymczasem mam w głowie jeden jedyny jego mecz w Atletico przeciwko ekipie z topu kiedy był zdecydowanie kluczowy - mecz z Barca w 1/4 LM w 15/16. Statystyk nigdy nie miał na poziomie topowych zawodników, o króla strzelców LL się nie bił, o króla asyst się nie bił. A podobno jest super napastnikiem, który niesamowicie rozgrywa. Do tego w tym sezonie gra znacznie słabiej niż w latach poprzednich, jest wolniejszy, bardziej anemiczny, mniej się udziela w defensywie. To też kolejny mit jakoby Antoine niesamowicie dużo pracował w obronie. Może i pracował, ale to było pare lat temu bo obecnie statystki defensywne ma od niego lepsze choćby Lacazette, a Richarlison ma porównywalne. Gdyby jeszcze Greizmanna był typową 9 to bym jakoś akceptował ten transfer, ale na miłosć boską ON NIGDY NIE BYŁ 9. I potwierdzają to wszystkie analizy jakie można znaleźć na temat jego gry. Owszem, miał okres gry na tej pozycji, ale wtedy Atletico notowało najgorsze wyniki i zaraz po tym ściągneli spowrotem Coste więc i Francuz się przebudził. On wygląda idealnie w formacji 4-2-2 z typową 9 przed sobą, która będzie mu robić miejsce i ściągać obrońców. Po co nam zawodnik, który gra w sposób podobny do Leo i operuje w podobnych sektorach tylko jest po prostu gorszy o conajmniej klasę? Nie jest wart ani 120mln ani pensji na poziomie 16mln czyli pensji Suareza. Luis w formie miażdży Griezmanna i nie ma tutaj czego porównywać. To będzie typowy transfer żeby po prostu kupić kogoś znanego, żeby uciszyć kibiców. Nieważne, że nie pasuje, nieważne że nie ten profil, nieważne że strasznie drogi.
0
Ponoć Liverpool doszedł do porozumienia z nim. Kolejny genialny transfer Kloppa, kolejny zawodnik idealny do jego koncepcji, kolejny ruchliwy waleczny zawodnik, a nie żelbetonowy kloc.
0
Powinien być pierwszym wyborem. Zdecydowanie bardziej pasuje profilem do tego czego potrzebujemy.
0
Dokładnie, myślę że z przekroczeniem 30 dojrzeje do występów w pierwszej drużynie. U Valverde na pewno.
0
Większość osób przed rewanżem była za City bo kibice i hajp na Liv są strasznie irytujące.
0
Dzięki za polecenie, taktyczny na później ;)
2
Motywację będzie miał na pewno, ale czy będzie miał odpowiedniego trenera i zespół, którzy mu w tym pomogą.
2
Może i Suarez się cofał, ale zawsze widać w nim było taką klasyczną 9, lisa pola karnego. Tymczasem Griezmann gdy grał na pozycji nr 9 to niemal zawsze wyglądał słabo. Gdy Atleti nie miało typowej 9 to notowali najgorsze wyniki, a Griezmann sam nie był w stanie zbyt pomóc. On MUSI mieć przed sobą rasowego, silnego snajpera, tak jest w Atletico i w reprezentacji Francji. Jakim cudem zawodnik tak słabej postury może grać na środku ataku. I nie porównuj do Messiego z lat 10-13 bo Leo jest znacznie lepiej zbudowany i mocniej trzyma się na nogach. Jeśli Antoine u nas będzie miał grać jako 9 to mogę się założyć, że się nie sprawdzi. Jeśli będzie grał na swojej ulubionej pozycji to będzie się dublował z Messim. A jego grę na skrzydle przemilczę bo to w ogóle nie jest skrzydłowy jakiego potrzebujemy i nie gra w taki sposób od czasów Sociedad.
1
Zgadzam się w 100%, uważam, że Griezmann to jeden z bardziej przereklamowanych piłkarzy. Nie jest wybitny na żadnej pozycji, taka trochę ofensywna zapchajdziura. Potrzebujemy typowej 9 oraz skrzydłowego, a tymczasem Francuz najlepiej wygląda na pozycji Messiego mając przed sobą rasową 9. To będzie moim zdaniem zmarnowane 120mln, w sensie ok otrzymamy dobrego piłkarza, który będzie coś tam strzelał, ale patrzać szerzej nie da nam tego co ten zespół potrzebuje. Kompletnie nie ten profil. Pamiętam jeden jego dobry mecz z takim topowym zespołem - rewanż w ćwierćfinale LM z Barca 2016r. Strzelił bramkę z główki. I to chyba tyle.
0
Griezmann to nie jest typowy skrzydłowy chyba, że chcemy zapchajdziure. Transfer Francuza jest kompletnie bezsensu, otrzymamy zawodnika dobrego na wielu pozycjach w ataku, ale na żadnej nie jest topem.
1
Thiago, Thiago, Thiago!
5
Niesamowicie mi brakuje w składzie Barcy takiego ofensywnego wychowanka. Napastnika albo wysuniętego pomocnika. To jest wspaniałe uczucie gdy chłopak z akademii wspina się po szczeblach drużyny i zaczyna odgrywać kluczową rolę w zespole. Z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy, więcej strzela, więcej asystuje. Media zaczynają o nim pisać, nie ma takiej presji wynikającej z ceny transferu, pensji. Tak mocno liczę na Puiga bo mnie chłopak zachwycił. Nie będę kłamał - Fatiego nie widziałem ani raz, ale wierzę Ci, że ma to coś i będę czekał na jego występ w Barcy B i pierwszej drużynie.
1
Szkoda, że Lacazette to tylko alternatywa dla zarządu Barcy. Bardzo ciekawy napastnik, rozgrywa naprawdę dobry sezon w przeciętnym Arsenalu. Potrafi grać kombinacyjnie, dużo widzi, cofa się pod piłkę, pracuje w defensywie, jest silny więc sobie radzi na pozycji 9. W wieku Griezmanna, na pewno nie miałby takich wymagań finansowych, cena transferu też mniejsza. Do tego według mnie jego profil bardziej aktualnie pasuje do Barcy niż profil Francuza.
0
Moim zdaniem dziwny ruch ze strony Realu, czuć tutaj wciąż frustrację Pereza przegraną walką o Neymara :) Nie wiem jak oni chcą pomieścić Hazarda, Viniciusa, Rodrygo, Vazqueza. Brazylijczycy potrzebują gry i to bardzo, ciekawe czym się kierował Rodrygo wybierając Królewskich. Powinien zostać jeszcze z 2 lata w Brazylii i dopiero wtedy podjąć decyzję. Szkoda, ale może u nas Ansu Fati okaże się tym skrzydłowym, którego tak nam brakuje :)