1

Hej, jestem z Krk i rozważam, ale obawiam się że dziewczyna mi nie wybaczy bo mamy wtedy wesele znajomych :D

1

W piątek losowanie terminów.

0

Mimo wszystko chyba zbyt chaotyczny do gry na tej pozycji w Barcelonie. Skrzydło prawe to jego optymalna pozycja.

7

Spokojnie z tym Felixem, talent oczywiście duży, ale mimo wszystko to tylko gracz ligi portugalskiej, która w ostatnich czasach bardzo rozczarowuje. Większość portugalskich talentów nie licząc Bernardo Silvy mocno zawodzi. Felix ma rozegrane zaledwie 1300 minut w tym sezonie w NOS. Ok bramek i asyst ma sporo jak na tą liczbę minut, ale patrząc bardziej szczegółowo na staty to wygląda mocno średnio. Zaledwie 1 podanie kluczowe na mecz, jedynie 0.6 dryblingu(!!), słaba skuteczność podań i praktycznie zerowy wkład w defensywę.

19

No chyba hat trick przeciwko Realowi Madryt, największemu rywalowi swojej drużyny to coś więcej niż hat trick strzelony Eintrachtowi. Z całym szacunkiem dla niemieckiej ekipy, ale tutaj nie ma porównania.

0

Trent Alexander Arnold zdecydowanie obecnie jeden z najlepszych PO, o ile nie najlepszy.

0

No rzeczywiście w te 5min to by sobie pogral i nabrał doświadczenia że hoho

0

Sam Bartomeu mówi, że nie wiadomo co będzie po sezonie bo trzeba się zmieścić w limicie płac. Oczywiście podkreśla, że jest bardzo ważnym zawodnikiem, ale nie mówi że zostanie na pewno. Niemal pewne jest odejście kogoś znaczącego z pomocy i gdybym miał obstawiać to właśnie to będzie Ivan.

0

Ciekawe gdzie był Suarez przez ostatnie 3 lata w LM?

1

Ależ piknik na trybunach. Drużyna gra kluczowy mecz z głownym rywalem o mistrzostwo, a tu cisza i tylko przy jakiejś akcji słychać cokolwiek. Troszkę wstyd..

6

Może być, ale nie musi. Thiago w jego wieku był zdecydowanie lepszym piłkarzem, uważam że wszystko popsuły mu kontuzje. W formie Hiszpan był jednym z najlepszym środkowych pomocników świata. Czy Arthur osiągnie taki poziom? Zobaczymy, oby mu się udało, ale na pewno musi zacząć grać odważniej bo gra strasznie asekurancko.

0

On będzie pewnie grał za Arthura, a nie za Busquetsa czy Rakiticia.

0

Nie wszystko jedynie w nogach i głowach piłkarzy. W tych najtrudniejszych starciach olbrzymią rolę ma trener. Taktyka, motywacja, dobór piłkarzy, reagowanie w trakcie meczu. No i oczywiście efekt jego wcześniejszych decyzji czyli forma całego zespołu i rezerwowych graczy. Z takim Rayo to Barca mając takich piłkarzy wygrałaby pewnie nawet bez trenera. Nadchodzi kluczowy okres i to właśnie teraz się okaże jak sobie Valverde poradzi w najtrudniejszych meczach.

0

Ależ cuda, taktyczny :)

38

Mati Borek starter pack

1

Porównaj sobie skład Barcy z najlepszym piłkarzem w historii do składu repry Polski..

0

Dopóki nie spotkał z Leo w 2009 i 2011 :)

0

Tutaj trochę widać, że kapitan z Leo marny jeśli chodzi o motywacje. Powinien w takim momencie zacząć motywować kolegów, pokrzykiwac, zwrócić się do trybun. Tymczasem on spuszcza głowę, a robotę odwala Pique.

0

Ajax City byłby na pewno ładny dla oka ze względu na ofensywną, kombinacyjną grę. Ale myślę, że City by szybko ich wyjaśniło więc według mnie takim najlepszym meczem byłby Barca-City, Barca-Liv, Liv-City.

0

Mbappe ma 44 :)

0

Mimo wszystko Busquets przesadza z bawieniem się piłką i tymi drewnianymi sztuczkami. Rakitić też trochę taki szarawy, niby nic źle, ale w sumie nic dobrze. Arthur zdecydowanie najlepszy z pomocy.

0

To śmiało polecam, ja naprawdę się bardzo pozytywnie zaskoczyłem. Aczkolwiek nie jestem jakimś fanatykiem sci-fi więc na pewno miałem mniejsze oczekiwania i mniej takich produkcji widziałem od Ciebie :)

0

Jest na Amazon Prime, pierwsze chyba 10 dni za darmo. Odcinki są na necie, ale jedynie z lektorem :/ Zawsze zostają Torrenty.

0

Jeśli lubisz sci-fi to bardzo polecam The Expanse. Chyba najlepszy, najbardziej dojrzały serial o takiej tematyce.

2

Tym bardziej, że Pique potrzebuje coraz więcej odpoczynku, a do tego wydaje się że dosyć szybko skończy karierę. Myślę że rok, góra 2 lata i Gerard odejdzie. Nie wiadomo też co będzie z Umtiti, być może przejdzie operację i wtedy ma pół roku z głowy. Todibo powinien pójść na wypożyczenie, niech ściągają De Ligta bo to najlepsza opcja za Pique na najbliższe minimum 10 lat.

7

W każdym meczu w którym go widziałem, nie miał najmniejszych problemów żeby mijać silniejszych przeciwników. Radził sobie szybkością, sprytem, dryblingiem techniką. W większości go faulują bo mimo, że jest lekki potrafi świetnie się zastawiać i gubić rywali balansem ciała oraz przyspieszeniem. Uważam, że sobie poradzi z silnymi rywalami, pare kilogramów pewnie jeszcze złapie, ale nie ma co liczyć, że nagle nabierze 10kg i dalej będzie taki zwinny. Iniesta czy Silva też byli wątli na początku kariery i dopiero później troszkę zyskali na wadze. I jakoś nigdy nie mieli problemów żeby ośmieszać bardzo silnych rywali.

0

Sra? :D

0

Bez jaj średnia wieku Ajaxu dzisiejszej 11 to prawie 25 lat.

7

Moim zdaniem on nie będzie grał na najwyższym poziomie na lewej stronie. Co by nie mówić, jest prawoskrzydlowym, a jego dominującą noga jest lewa. Potrafi grać obiema, ale widać, że najlepiej prowadzi piłkę lewą i do tej nogi go ciągnie. Zresztą swoje najlepsze mecze w barwach Barcy zagrał na prawej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?