Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba mało meczów Alvesa widziałeś :) Owszem naprawde dobry mecz, ale nie przesadzajmy.
2
Ależ boli w tym momencie ten frajerski remis z Sevilla. Mieliśmy tam kontrolę to nasze błędy przeważyly. Mam nadzieję, że to nie byl decydujący mecz. Przez ten remis bardzo prawdopodobne, że o mistrzostwo znowu będziemy walczyć w meczu z Atletico i szczerze cholernie się obawiam tego meczu i mam złe myśli.
0
W obronie jest 6 obrońców czyli masakra. Czemu nie strzelają z dystansu? W ostatnim meczu wszystko im siadało, ale teraz gdy potrzeba takiego strzału to nawet nie próbują.
0
Beznadziejne dośrodkowania Rakiticia..
0
Messi aż się nie chce wierzyć. Jak można strzelić w sam środek bramki...
0
Co oni wyprawiają na tym boisku. Nawet im się biegać nie chce, beznadziejnie to wygląda.
0
O Matko co strzał...
0
Bo my też gramy strasznie niedokładnie.
28
Nienawidzę tej godziny 16. Nie wiem czemu gramy o tej godzinie skoro gramy w środę. Po prostu nie ma tego klimatu do gry, a po drugie zawodnicy grają gorzej i to widać. Czy Wy też od samego początku tak źle czujecie ten mecz? Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale prawie zawsze o tej 16 źle ta gra wygląda.
0
Dzizas nie mogło być gorszych komentatorów - Laboga i Jagoda..
0
Dwie bramki traci. EDIT: Sorki nie zauważyłem, że zaliczyli ją jako samobój. Tak traci jedną bramkę.
0
No cóż fajna gra Celty, ale to taka dla mnie gra jak z kolegami pod szkołą. Czyli jak najwięcej strzelić i nie myśleć o tyłach. Szkoda trochę Vigo, ale z tak fatalną obroną to aż się proszą o kolejne bramy. Dziury w defensywie są tak duże, że można sobie spokojnie zagrywać i wychodzić na pozycje.
9
Nie licząc meczu z Barcą cały czas czekam na mecz Realu z drużyną z topu, która zagra z nimi otwarty futbol. Tak naprawdę jedyna drużyna(oprócz Barcy), która się odważyła to Schalke no dzisiaj Celta, ale to nie są drużyna na światowym poziomie. Czemu inne zespoły się boją? Atletico w ostatnim meczu w LM powinni rozwalić osłabiony Real tymczasem stali w obronie. Królewscy są słabi kondycyjnie, z nimi trzeba walczyć, zabiegać ich. Jak rywal gra autobusem to oni sobie spokojnie podają i w końcu jakiś strzał, jakaś akcja się uda. Naprawdę liczę na to, że Valencia i Sevilla, a tym bardziej Juventus pokażą po prostu jaja. Wiem, że Włosi to catenaccio, ale Juve ma potencjał i to duży żeby walczyć w tym meczu, a nie bronić się. Maja genialny środek pola(jeśli zagra Pogba), obronę solidną i waleczny atak. Nie zniosę chyba widoku kolejnej drużyny, który się po prostu podłoży Realowi.
0
Dobra to po meczu :/
1
Redakcja powinna wyłączać komentarze po meczach Realu bo to aż ciężko patrzec na to co dzieciarnia pisze. Ja powiem tyle, że Real zasłużenie awansował.
6
A co mieli bezsensu biegać? Ludzie zrozumcie, że Barca walczy na 3 frontach. W lidze w ten weekend czeka ją cieżki mecz z Espanyolem no ale jasne lepiej biegać jak głupi. Nie mamy tak silnej ławki żeby sobie pozwolić na wymianę kluczowych zawodników. Taki Bayern, który ma wygraną ligę może sobie cisnąć w takim meczu z Porto.
3
I właśnie ta akcja Messiego pokazała dlaczego powinien być zmieniany. Przecież Leo powinien nie dać szans Luizowi, a tymczasem Brazylijczyk go spokojnie dogonił i zabrał piłkę. Jeśli Messi dostanie kontuzji(odpukać) to będzie to winna Enrique.
1
Messi to ma jakiś zakaz schodzenia z boiska? Nie rozumiem czemu on nie podlega rotacjom. Widać po nim, że jest trochę zmęczony i taki Pedro mógłby przecież spokojnie za niego wejść.
0
Ja walczę o zarost Pique, ale niestety chyba nie te geny i takiego nigdy nie będę miał :(
3
Właśnie ta ,,słaba" jakość robi niesamowity klimat tego zdjęcia. Gdybyś miał full HD to mówię Ci nie byłoby takiego wrażenia. To zdjęcie mi przypomina jakieś lata 80 i to jest w tym super.
3
Jeśli Real by zagrał w finale LM to ma szansę na występ.
0
Raczej nie. Ronaldo zazwyczaj zdobywa bramkę w meczach z Sewilla czy Valencią więc wszystko zależy ile nastrzela tym słabszym zespołom. Będą grać z Almerią i tam może Portugalczyk mocno nastrzelać. Zobaczymy, ale mam nadzieję, że mu się nie uda :)
9
Ile Wy macie lat? Śmiejecie się z Ronaldo, a sam Messi dzisiaj ledwo strzelił mając szmat czasu i pełno miejsca. Cristiano dzisiaj zanotował bramkę i 2 asysty no ale przecież trzeba pocisnąć, że słaby.
1
Sergi Roberto???!!! Co on sobie jaja robi?!
0
Po co on dał tego Pedro? Ten koleś nic nie daje, on po prostu nie istnieje. Musimy strzelić bramkę bo nie wytrzymam
1
Najbardziej się obawiam, że po raz kolejny Barca zamiast dobić rywala będzie grała na przetrzymanie w drugiej i to się zemści. Nienawidzę takiej gry no i zazwyczaj to się źle kończy tym bardziej przy tak świetnej Valencii. Muszą być zmiany i to już na drugą połowę. Alba za Adriano to mus. Ja bym wprowadził Pedro bo ten mecz musimy po prostu wygrać. Pedro grałby na skrzydle, a Leo w pomocy żeby rozgrywać. Inaczej nie widzę tego meczu.
0
Ehh coś trzeba zmienić bo jest po prostu źle. Nie chce mi się wierzyć, że taki wynik utrzyma się do końca. To jest właśnie mecz o mistrzostwo moim zdaniem. Pasuje zrobić jakieś zmiany i to już teraz. Jako pierwszy fatalny Adriano i za niego oczywiście Alba żeby gonił Feghouliego. Potem wprowadzić Rakitica za chyba Pique bo gra dzisiaj bardzo kiepsko.
0
Niech wprowadzi Albę bo Adriano nie da się oglądać i do tego ma żółtą kartkę.
1
My chyba nie mamy środka pola. Zestawienie Masche i Busi w środku po raz kolejny się nie sprawdza póki co. Niech się ruszą bo po bramce nie istniejemy.
0
Haha 100mln dobry żart. Nie wiem co się dzieje z tymi cenami. Ok ma chłopak potencjał, ale już bez przesady. Uważam, że cena za niego to max 60mln.