Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestań płakać, mecz się jeszcze nie skończył.
0
Niby defensywne ustawienie, a słabo wyglądamy zarówno w defensywie jak i w kreacji. Trzeba zdjąć Busquetsa bo koleś gra fatalnie. Niech wejdzie Rakitić albo Rafinha. Messi totalnie niewidoczny.
0
Ależ jest gęsto, nie ma w ogóle miejsca. Coś mi się ten środek nie podoba. Brakuje kreacji albo Messi za bardzo siedzi na skrzydle. Musi zejść do środka i zacząć rozgrywać.
0
Brawo Pique, już dwóch stoperów ma żółtą!
0
Środek pola na razie w ogóle nie działa. Może to odszczekam, ale moim zdaniem taki mecz to nie czas na eksperymenty. Powinien być Rakitić i Mascherano na DM.
0
Ma ktoś link do bramki bo nie widziałem?
0
Ja oglądam, ale przez całą połowę chyba tylko z dwa razy mi zacięło na 5s.
3
Troszkę szkoda bo Messi mógł mieć już 3 asysty, a Suarez hat tricka. Ale nie ma co marudzić bo jest pewne prowadzenie. Teraz tylko bym chciał jeszcze jakąś bramkę Leo :)
0
Dzizas jak można mieć tak niecelne strzały?
0
To jest niesamowite. Zawodnik dostaje kontuzji i około 1000 komentarzy na ten temat z czego 99% to dziecinne prześmiewanie się. Ludzie ile Wy macie lat? Ok wiem może się to wydawać śmieszne na początku, ale gdy już widzi się po raz setny komentarze tego samego typu to naprawdę niedobrze się robi.
0
Niby czemu Ney? Nie ma żadnej imprezy żeby błysnął w reprezentacji, Barca jeśli dalej będzie tak grać to może puchar króla wygrać.
0
Prawdopodobnie z Ronaldo do końca kariery będzie się ścigał o rekord w liczbie bramek w LM :)
5
Suarez przyklejony do prawej linii naprawdę nie mogę na to patrzeć. Nic mnie tak nie boli jak marnowanie potencjału takiego piłkarza. Szczerze powiedziawszy po sprowadzeniu Suareza kilku znajomych się śmiało, że Urugwajczyk będzie grał na skrzydle to ja wtedy pukałem się w czoło. Nie chciało mi się nawet wierzyć, że można zrobić coś tak głupiego. No i niestety Enrique nas wszystkich rozczarował. Naprawdę coraz mniej wierzę w ten sezon..
0
Szczerze powiedziawszy nie wiem co lepsze słaby Pique na obronie czy za niski i po prostu nie pasujący do srodka obrony Mascherano. Fajnie by bylo gdyby zamiast Gerarda grał Bartra, ale ja nie mam złudzeń. Jak tylko Busquets będzie zdrowy to Enrique będzie go wystawiał na DM, a na obronie bd Mascherano.
3
Śmiem twierdzić, ze gdyby Messi miał swoją dawną skuteczność to obecnie miałby tyle bramek co Ronaldo jak nie więcej.
3
Szczerze powiedziawszy to mi niedobrze jak widzę Busquetsa na DM. Enrique nie wyciąga wniosków, zamiast ogrywać Bartre to na wiosnę, któryś obronca dostanie kontuzji i młody będzie grał z najtrudniejszymi rywalami. Mamy najlepszego DM, a on gra na obronie mając 1.7m. Parodia! Naprawdę przestaje wierzyć w tego trenera bo koles w ogole nie panuje nad zespołem. Do tego pewnie Suarez na skrzydle czyli 80% potencjału zawodnika zmarnowane.
0
Ogarnij się człowieku. Redakcja tłumaczy teksty odnośnie Barcy, które pojawiają się w hiszpańskich gazetach. Co ma sobie wybierać dane artykuły? Pokazując je pokazuje nam jakie są odczucia w Katalonii. No ale najlepiej zjechać administrację.
0
Tak tylko, że zwróć uwagę na to jakim trenerem jest Ancelotti, a jakim Enrique. Nie chce umniejszać Luisowi, ale no powiedzmy szczerze ciężko go nawet porównać do Włocha. Carlo to legenda zarówno pod względem piłkarskim jak i trenerskim. Jest świetnym szkoleniowcem z doświadczeniem, z samego topu o bardzo dobrej wizji taktycznej. Natomiast Enrique to żółtodziób. Zaliczył klęskę w Romie i poprowadził słabą Celtę. Jakie on ma doświadczenie? Co on osiągnął? Oczywiście nie mówię żeby go zwolnić teraz bo być może potrzebuje czasu, ale spójrzmy prawdzie w oczy - Guardiola jest jeden i nigdy już takiego przypadku nie będzie. Dokonał czegoś niespotykanego, stworzył magiczny team, ale być możliwe takiej ery już nigdy nie będzie.
0
Niby wiek nie stanowi problemu, ale ciężko zaprzeczyć, że Barcy brakuje szybkości i werwy. Nie ma takiej gry z pasją, ciągu na bramkę. W GD miałem wrażenie, że piłkarze Realu w ogóle się nie męczą. Byli niesamowicie szybcy jakby ktoś im staty niczym w Fifie podkręcił. U nas było ślamazarne podawnia piłki i zero pressingu.
1
Nie żeby coś, ale już sto osób o tym napisało.
0
Jeżeli Busquets będzie zdrowy to niestety jestem niemal pewny, że zagra Hiszpan. A jak on zagra to wiadomo, że na środku obrony Mathieu i Masche. To będzie moim zdaniem duży błąd - Sergio nie ma formy i nie gra od dwóch meczów, a Javier jest za niski na obronie. W ostatnim GD dwie bramki straciliśmy przez to, że Argentyńczyk nie dał rady doskoczyć do piłki. Mam nadzieję, że będzie inaczej, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Enrique ma takie jaja.
8
Nie denerwuje Was troszkę taka asekuracyjna gra Rakiticia? Szczerze powiedziawszy rozczarowuje mnie trochę. Liczyłem, że zobaczę Ivana takiego z Sevilli, który dynamicznie przechodził do ataku i dyrygował drużyną. Tutaj gra strasznie cofnięty mimo, że ma za plecami Mascherano, który wszystko czyści. Rakitić zamiast ruszyć z piłką coś pokazać to oddaje piłkę do kolegi. Śmiem twierdzić, że w takiej dyspozycji to wolę Xaviego na Gran Derbi.
0
Nie wiem o czym Ty mówisz :P Każdej drużynie zdarzają się potknięcie, a ja pamiętam, że tamta Barca była genialna. Praktycznie każdy rywal to było 4/5:0. Niesamowite. Nie mówię, że Bayern jest słaby, ale póki co nie mają godnego rywala ani w Bundeslidze ani teraz w LM.
0
Ależ cisza na tym stadionie! :O
2
Ciężko ich porównać. Po pierwsze grają na innej pozycji, po drugie Suarez to klasa sama w sobie a James dopiero może stać się klasowym piłkarzem. No i po trzecie Rodriguez gra od początku sezonu w Realu. Jest w formie, wpasował się do drużyny, poznał styl. Natomiast Luis mimo, że trenuje normalnie to nie ma rytmu meczowego, a to jest bardzo ważne. Naprawdę ciężko jest wyjść po dłuższym okresie bez gry i zagrać super. Tym bardziej gdy nie znasz drużyny, nie grałeś nigdy w takim stylu. Mam nadzieję, że Luis zagra super, ale jakoś mam przeczucie, że nie wyjdzie w podstawowej 11. Obstawiam niestety Pedro albo Sandro/Munira zamiast niego.
0
Ależ fatalnie gra Pique głową dzisiaj. Nie chce mi się wierzyć, że możemy dzisiaj stracić punkty. Barca do boju!!
2
Teraz można się zastanawiać kogo dać w obronie na GD. Mathieu jest raczej pewniakiem, Pique dla mnie odpada bo jest po prostu fatalny. Mascherano to profesor, ale powinien grać na DM, a nie na obronie bo jest po prostu za niski. Ja bym postawił na Bartę.
0
Kurde co się dzieje ze skutecznością Messiego! Naprawdę ostatnio ma bardzo słabą. Duży udział mają rywale, którzy go strasznie obstawiają. Momentami ma przy sobie 4 obrońców.
1
Mów za siebie bo dla mnie Messi był, jest i będzie najlepszy i żaden zawodnik póki co nawet się nie zbliży do jego poziomu.
0
No właśnie wtedy graliśmy tiki take ;) Ale taką na najwyższym poziomie nieosiągalnym dla innych zespołów.