1

Messi GOL!

0

Chyba tak albo mu się zbierało.

1

Jesień świetna, ale druga runda gdy nadchodziły decydujące mecze beznadziejna. Oprócz słabej kondycji to nie do końca jego wina. Trenerzy rzucali nim od pomocy do ataku. Nie mógł złapać dłużej formy tam gdzie jego miejsce czyli na środku pomocy. No cóż szkoda też bym wolał żeby został, ale liczę na Rakiticia.

0

Tak bo to wina Xaviego. Jak już to trenera, że nie miał zaufania do Cesca. Decyzja o jego sprzedaży jest o tyle dziwna, że za rok pewnie karierę zakończy Xavi i znowu trzeba będzie kupować pomocnika. No ale co zrobisz.

0

Tak a zdjęcie Marko Marina ;)

1

Moglibyśmy robić i zrobiliśmy. Ok 90mln za Neymara to nie jest mało. Szkoda tylko, że odbiło się to na całym klubie i zepsuło reputację. Szczerze mam takie wrażenie, że póki do Barcy nie wróci Laporta to nie będziemy najlepsi na świecie.

0

A propos Marquinhosa powiem tak - taki jest obecnie rynek i tyle trzeba płacić za młodych perspektywicznych piłkarzy. Co do Fabregasa to oczywiście cena za mała chociaż sprzedając go za 33mln Barca i tak zarobi 4mln :) Patrząc realnie na wiek i umiejętności Hiszpana jega cena powinna oscylować w granicy 40-45mln.

2

Ludzie co Wy chcecie od zarządu?! Czy to on poprosił o taką sumę?! NIE! Równie dobrze można mówić, że zarząd City to debile bo Barca zaproponowała 38mln za Aguero. W ogóle o czym my mówimy to kolejna plotka wyssana z palca. Mogę się założyć, że oprócz Alvesa żaden zawodnik Barcy nie zostanie sprzedany przed Mundialem.

0

Alves nie jest wart 20mln. Myślę, że maksymalnie z 15mln. Koleś ma 31 lat, rok albo dwa do końca kontraktu i od dwóch lat gra bardzo słabo. Trzeba mu podziękować za wszystko co zrobił dla Barcy i oddać do PSG. Potrzebujemy Marquinhosa i ja bym się nie zastanawiał bo znowu zostaniemy z niczym

0

Jaki ma to związek z Barceloną, a tym bardziej z tym artykułem?

0

To by było bezsensu. Tacy gracze jak Rakitić czy Koke to są do pierwszego składu, a nie żeby na ławce siedzieć. Przykład Fabregasa świetnie to obrazuje. Niby grał, ale jak zaczął siadać na ławie w drugiej części sezonu to forma drastycznie spadła. Uważam, że jeden z nich Rakitić albo Koke wystarczy. Ja wole Chorwata nie dość, że tańszy to uważam, że jedyną przewagą Koke nad Ivanem jest kondycja i wiek.

0

Nie ma opcji. Przyjdzie jeden z nich. Zarząd nie ma funduszy na sprowadzenie ich obu. Koke po pierwsze nie chce odchodzić, a po drugie ma klauzulę na 60mln. Barca nie wyda ok 80mln na samych pomocników. Potrzebny jest przecież obrońca jak nie dwóch i napastnik.

7

Jeśli przyjdzie Rakitić to nie przyjdzie Koke. Mam nadzieję, że nie sprzedadzą Fabregasa i Xaviego.

3

Podobno podpisal nowy kontrakt i jego klauzula wzrosla do 42mln.

0

E tam bez przesady wątpię żeby to było coś bardzo poważnego. Oczywiście na Mundial może nie pojechać, ale jeśli to zwichnięcie to miesiąc max odpoczynku.

0

Sprzedawać i tak Barca by mogła :)

0

Co w tym dziwnego? Reus ma klauzulę 35mln, a Rakitić ma rok do końca kontraktu to ile byś chciał dać za niego? Uważam, że realna cena za Ivana to ok 30mln no ale jeśli kontrakt się kończy to trzeba wykorzystać. Jeśli zarząd ściągnie tych piłkarzy za 55mln to będzie sukces i to duży. Potem zostanie już tylko obrońca.

2

Skoro mają umowę z piłkarzem to po co się targować się z Borussią? Przecież cena 35mln za takiego piłkarza to promocja! Wiadomo zawsze chce się zaoszczędzić, ale wątpię, że BVB będzie skłonna do zbicia ceny skoro i tak to nie jest duża suma. W ogóle uważam, że nie ma czasu na negocjacje bo dla wielu zespołów 35mln to jest nic więc w każdym momencie mogą wpłacić klauzulę jak Bayern za Goetze i wtedy możemy się pożegnać z Reusem. Ja bym jeszcze go wyciągnął przed Mundialem bo potem może wzrosnąć zainteresowaniem nim a nie oszukujmy w pojedynku finansowym z innymi zespołami nie mamy szans.

0

Przestań bredzić. Ciekawe czy widziałeś chociaż jeden mecz Mangali. Pewnie nie tylko powtarzasz jak ta papuga po innych.

0

Niektórzy piszą o cenach za Fabregasa, a nawet nie mają pojęcia jak było naprawdę. Ogólnie cena za transfer Cesca do Barcy to 40mln. Tylko, że 6mln jest zapisane jako bonus jeżeli Fabregas wygra z Barca dwa mistrzostwa i LM. Pierwsze się udało drugie nie, a więc jak na razie cena wynosi 34mln. Idąc dalej Fabregas poświęcił 1mln wlasnej pensji za sezon gry. Podpisał kontrakt na 5lat, a więc w sumie 5mln. Tak więc Barca własnej gotówki póki co wydała 29mln :)

1

Ludzie proszę Was ogarnijcie się trochę. Plotka goni plotkę, a Wy się podniecacie jak nie wiem co. Ja rozumiem, że jesteście kibicami, ale już bez przesady po co się tak denerwować i sobie nerwy psuć. Nerwy to może mieć zarząd, nie my. My i tak nie mamy żadnego głosu więc po co tak się emocjonować. Poczekajmy na oficjalne komunikaty i wtedy będzie można komentować.

1

8 milionów rocznie to bardzo dużo. Fabregas zarabia 4mln, Iniesta chyba 10mln. Mocno wątpię żeby klub mu dał takie zarobki.

1

Ta bo rzeczywiście Afellay przychodził do nas jako jeden z najlepszych pomocników najsilniejszej ligi świata. Rakitić poprowadził Seville do zwycięstwa w Lidze Europejskiej, w PD miał pełno asyst i bramek. Ibrahim to była ta zabawa, a może coś z niego będzie. Chyba nikt nie uważał go za realne wzmocnienie.

0

Jeśli naprawdę Fabregas chce odejść to pomysł ściągnięcia przy okazji Lukaku nie jest taki zły. Belg nie cieszy się zaufaniem w Chelsea więc myślę, że gdyby Barca się uparła to mogło by się udać. Uważam, że oferta powiedzmy Lukaku i 10mln powinna zadowolić Dume Katalonii. No ale ja nie wiem czy w ogóle Romelu był brany pod uwagę.

9

Chyba najlepsze wyceny ma transfermarkt. Messi według nich warty jest 120mln, a Ronaldo 100mln, a więc sprawiedliwie.

0

Jak już coś to Maradona jest najlepszym piłkarzem w historii. Grał niemalże wszędzie i zdobył wiele. Brazylia to zawsze była potęga futbolu jeśli chodzi o reprezentacje. Gdy Pele zdobywał mistrzostwa mieli taką drużynę, że naprawdę nikt nie był w stanie im podskoczyć. Dlatego większy szacunek mam do Diego bo wygrał MŚ z moim zdaniem słabszą ekipą niż Brazylia Pele.

0

To macie coś wspólnego ;)

1

,,Oczywiście pieniądze usuwają zmartwienia z naszego życia i pozwalają ci zabezpieczyć rodzinę, ale jeśli miałbym wybrać między profesjonalną grą w piłkę za darmo a innym zawodem, wtedy zawsze wybrałbym piłkę nożną.''
Messi gra w piłkę, a więc pieniądze mu się należą. Nie pamiętasz do końca wywiadu a obrażasz. Poza tym mnie by chyba też to wkurzyło - jesteś najlepszym piłkarzem świata, przez kilka lat zrobiłeś dla klubu niesamowicie dużo ba jesteś najlepszym piłkarzem w historii klubu. A przychodzi do klubu niedoświadczony szczeniak Neymar i od razu zgarnia 11mln. Do tego dochodzą kwestie związane z jego transferem i w końcu wychodzi, że Barca zapłaciła za Neymara ok 90mln, a przy tym strasznie popsuła sobie wizerunek. Na miejscu Leo zrobiłbym tak samo.

0

Ale bzdury. Nie wierzę w to, że dwóch dorosłych facetów rozmawia o tak delikatnej sprawie tuż przed konferencją, przy włączonych mikrofonach i do tego śmieją się jak po dobrym żarcie. Nie wiem na ile można wierzyć Bartomeu, ale stwierdził, że Cesc zostanie więc może ta gadka Pique to zaplanowana akcja żeby się pośmiać z mediów?

0

A kto im broni zrobić własną akcję? Jeśli boją się Messiego w szatni to niech pójdą w Fifę pograć. To są faceci czy laleczki? Nie chce mi się wierzyć, że po takiej powiedzmy udanej akcji indywidualnej Alexisa zakończonej bramką Messi po meczu wchodzi do szatni i go opierdziela. No błagam Was. To są dorośli faceci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?