1

Błagam Was tylko nie Torres. On jest pośmiewiskiem całej Europy. Zero kreatywności, drewniany strasznie. Już wolę Tello.

3

Dżizas komentarze na tej stronie idealnie odzwierciedlają polską cebulę. Czyli wieczne narzekanie. Jakiś głupi artykuł, nie wiadomo czy prawdziwe info możliwe, że plotka a wszyscy już mówią, że zarząd zły, głupi itp Nawet jakby to była prawda to na tym polegają negocjacje. To prawie 40mln euro, a myślę, że realna wartośc Kuna to może 50mln. Poczekamy zobaczymy. Okienko dopiero się zaczęło, dajmy popracowac zarządowi, a oceniac bedzie mozna we wrzesniu..

0

Mecze towarzyskie chyba nie są liczone.

0

Co nie zmienia faktu, że Alexis i Aguero to piłkarze na innym poziomie. I ktoś kto mówi, że Sanchez daje tyle samo co on to jest śmieszny. Kun to jeden z najlepszych piłkarzy świata, technika, szybkośc, siła mimo niskiego wzrostu. Zauważcie, że on jest raptem o 2cm niższy od Neymara, a jaka różnica w utrzymywaniu się na nogach. Sergio jest jak tur ciężko go zatrzymac. Do tego ma pewnośc siebie i bierze ciężar gry na siebie. Nie chce tutaj oczywiście przy okazji dyskredytowac Alexisa bo jest dobrym piłkarzem no ale właśnie tylko dobrym. Dobre statystyki nie zmienią mojego zdania, że czegoś mu brakuje. Takiej pewności i nie wiem może odwagi. Alexisa to taki zawodnik, który nagle pokazuje się i strzela nie wiadomo skąd i jak. Natomiast on nie weźmie piłki, nie przejdzie dwóch zawodników. To, że strzelił dwie piękne bramki przeciwko Realowi i Atletico nic nie zmienia.

0

I co to ma byc cena odstraszająca? Chyba żaden klub z europejskiej czołówki nie ma takich problemow z obroną jak Barcelona. Uważam, że na wybrzydzanie i oszczędzanie już za późno. Mieliśmy dwa lata na sprowadzenie obrońców nie zrobiliśmy tego więc trzeba teraz wydac. Tym bardziej przy dzisiejszych cenach. Luiz przechodzi za 50mln to Benatia nie jest wart 40? To jest niesamowity obrońca. Po prostu 10/10 jeśli chodzi o stopera dla Barcy. To powinien byc numer 1 tych wakacji. Zastanawiam się czemu klub nic z tym nie robi. Wysoki, silny, szybki, doświadczony, świetny w powietrzu, technika, wyprowadzanie piłki. Czego chciec więcej?

1

Chyba sobie żartujesz. Przecież on zaraz karierę zakończy.

0

NIby fajnie, ale dla mnie obietnice tego zarządu nic nie znaczą. Ich zdaniem transfer Neymara był zgodny z prawem, a rok temu obiecali, że do końca okienka ściągną obrońcę. Zresztą już zapomnieliście jak Bartomeu powiedział w zimie, że Martino zostanie i wypełni swój kontrakt? No właśnie. Jego słowa są nic nie warte.

0

Ja bym powiedział, ze przydałby się ktos taki jak Eto :)

1

Frajerami? Dostają 20mln i doświadczonego Alvesa za rezerwowego obrońcę? Dla mnie ten cały Marquinhos to kot w worku. Jest na poziomie Bartry nawet tyle samo minut rozegrał. To nie jest zawodnik, którego potrzebujemy na środek obrony. Brazylijczyk mógłby grac na prawej, ale na środek potrzeba silnego i wyższego zawodnika. Marzę o Benatii no po prostu idealny obrońca. Nie mam pojęcia na co czeka zarząd.

0

Większość tutaj jest ŻAŁOSNA! Albo macie po 13 lat albo jestescie totalnie upośledzeni! Wygrywa LM drużyna, która pokazała po prostu jaja. Walczyli jak lwy o każdą piłkę, mieli znacznie więcej sytuacji i widać bylo to zaangażowanie i pasję. Ronaldo koles strzela 17 bramek w jednej edycji a Wy go nazywacie placzkiem? Może zagrał słabiej w finale, ale to nie zmienia faktu, ze bez niego Real by nie zdobył Pucharu. Chyba każdy z nas by się cieszył po bramce w finale. Może i trochę śmiesznie się cieszył, ale jakie ma to znaczenie. Widac bylo ze wyrzucił z siebie całą złość za lata dominacji Barcy i Messiego. Potwierdzil ze potrafi utrzymac się na szczycie i za to dostanie 3 Złotą Piłkę. Można go nie lubić, ale jeśli ktoś go nie docenia i tylko go wyśmiewa to jest pipa i smarkacz a nie dojrzały kibic!Ronaldo jest niezwykle ambitny i walczy prawie w każdym meczu. Wolę takie coś niż chodzenie Messiego przez 90min. Przed nami Mundial więc emocje będą jeszcze większe. Jestem ciekawy jak zareaguje Leo. Jedyną jego szansą na uratowanie sezonu jest zwycięstwo, ale będzie niezwykle ciężko. A co do Barcy trzeba liczyć, ze nowy trener ogarnie zespół, wprowadzi potrzebne zmiany i konkretnie zmotywuje piłkarzy. Jeśli się to uda to może znowu wrócimy na szczyt.

2

,,Z poglądami politycznymi jest jak z religią i penisem - nie ocieraj nimi o czyjas morde na sile.''

0

Nie kupią żadnego Pogby ani Hazarda bo maja zakaz transfery i mogą wydać max 60mln euro :)

0

No ale czy ja napisałem, że Bale będzie najlepszy już zawsze? Oceniam ten pierwszy sezon. Oczywiście to pierwszy raz Neymara w Europie i rozumiem to, ale oceniając Bale dał więcej w tym sezonie. Tak jasne kosztował 57mln.. Przecież sam Bartomeu przyznał się, że Ney kosztował 86. Zarząd okradł skarb państwa nie płacąc 12mln podatku, które potem i tak oddali. Więc już wychodzi prawie 70mln. Do tego zarząd sam powiedział, że ok 16mln poszło na sprawy związane z transferem. Tak więc oficjalna cena to ok 85mln. Oczywiście to doliczanie jego pensji, marży dla jego agenta i skautingu to głupota. Co do umiejętności Brazylijczyki powiem tak - dla mnie to taki troszkę kot w worku. Ma ogromny potencjał, ale czegoś mi w nim brakuje. Nie wiem czy to pokora czy pewność siebie. Oczywiście brakuje mu doświadczenia, ale to zdobędzie. No cóż poczekamy zobaczymy oby wyrósł z niego wielki piłkarz. Ma szansę potwierdzić swoją wartość już na MŚ. Aha i chyba rzecz o którą mam największe pretensje do Neymara to te jego symulki. Niech popatrzy jak grał Ronaldinho czy Messi. Mimo, że obrońcy kopali po kostkach to oni cały czas walczyli, mieli parcie na bramkę. Ney jeśli chce być wielki musi się ogarnąć. Mógłby troche nabrać czystej masy mięśniowej, ale nawet jeśli nie to niech walczy i po lekkim kopnięciu biegnie dalej, a nie się przewraca teatralnie.

0

Tymi sukcesami to Messi się raczej nie kierował. Bo wtedy kiedy mu zaproponowali grę w La Furia Roja, to Hiszpanie nic nie wygrywali. Grali jak nigdy, przegrywali jak zawsze. Gdyby teraz Messi miał kilkanaście lat i by go chcieli to kto wie.

8

Neymar kosztował 86mln... I póki co nie da się zaprzeczyć, że najlepiej na transferze wyszedł Real. Bale wpasował się do drużyny ma naprawdę dobre statystyki, a to dopiero pierwszy sezon przeplatany kontuzjami.

0

Bez przesady. Uważam, że za takiego klasowego obrońcę mimo 30 lat 10mln to śmieszna cena. Ok może nie gra teraz najlepiej, ale i tak pewnie daje więcej niż większość prawych obrońców. Uważam, że 20mln to sprawiedliwa cena.

0

Super tylko, że Alves i Silva mają 30 lat i Maxwell 32. Tak naprawdę boczni obrońcy chyba już lepiej nie będą grać. Jedynie Silva i Luiz będą grali na wysokim poziomie zwłaszcza ten pierwszy bo Luiz to śmiech na sali.

0

Jeśli kupią Luiza to pewnie odpuszczą sobie Alvesa. Oni muszą spełnić wymagania Fair Play, a więc na pewno nie dadzą za Alvesa 30mln. Myślę, że realna cena za Daniego to 20-25mln. Na miejscu zarządu zrobiłbym wszystko żeby ściągnąć Benatię lub Mangalę. Środek obrony to nasze najsłabsze ogniwo, nie ma czasu już na oszczędzanie na tej pozycji. Trzeba kupić klasowego stopera i przestać się ośmieszać na arenie międzynarodowej.

1

Urugwaj? Szczerze wątpię, że nawet do półfinału dojdą. Moi faworyci to Brazylia, Hiszpania, Niemcy. Bardzo bym chciał Argentynę, ale myślę, że maksymalnie mogą osiągnąć półfinał.

9

Ten zarząd jest niesamowity. Coś czułem, że tak będzie. Ter Stegen jest, Rafinha i Deulofeu jest więc bramka, pomoc i atak załatwiony. Teraz ściągnie się Fontasa i obrona gotowa xD

5

Świetna! Tradycyjne pasy, ale fajnie, że nie ma ich tak dużo. Kolor bardziej mi się podoba niż z tego roku. Barwy są troszke ciemniejsze i mam wrażenie, że ładniejsze. Tradycyjny okrągły kołnierz i rękawki bez żadnego koloru. Super jak tylko będzie w sklepach to kupuję!

1

Messiego nie ma bo mimo, że strzelił te 28 bramek to niczym nie zadziwił. Przechodził większość meczów. Iniesta no już bez przesady. W tym sezonie miał może z 10 udanych meczów reszta klapa i statystyki do tego beznadziejne. Alexis jako jedyny mógł się znaleźć w tej 11. To, że Barca skończyła jako druga nie oznacza, że musieli się indywidualnie wybijać. Gdybym miał ułożyć 11: Courtois, Juanfran, Godin, Pepe(Laporte/Miranda), Luis, Gabi, Modrić(Rakitić), Koke(Di Maria), Alexis, Costa, Ronaldo.

0

Nie zgadzam się. To co gra obecnie Barca to nie jest żadna tiki-taka. Tiki- taka to była przez pierwsze 2/3 lata Guardioli. Wtedy byliśmy praktycznie nie do zatrzymania. Jedynie nas autobus Interu i Chelsea zatrzymywał. Ale powiedzmy sobie szczerze na taki autobus co postawiła Chelsea to nawet wysoki napastnik nie pomoże. Przykład? Choćby mecz Atletico na Calderon z The Blues. Uważam, że trzeba powrócić do prawdziwej tiki-taki i dodać elementy kontry.

0

Tak tylko zmian potrzeba na teraz. A wychowankowie nie są jeszcze gotowi. Trzeba dokonać transferów, a w trakcie sezonu wystawiać młodych.

0

Jeśli wygrają Ligę Mistrzów to możliwe, że nie sprzedadzą składu. Costa raczej odejdzie, ale o napastników w Atletico się nie martwię ;) Szkoda, że prawa do transmisji w Hiszpanii są tak debilnie rozłożone. Gdyby nie to Atletico mogło by na stałe wejść do grupy tych najlepszych, a nie tylko na jeden sezon. Oby to trwało dłużej bo im się należy, rzadko obecnie zdarza się taka drużyna.

1

Przestań bredzić. Messi w najgorszej formie od lat strzela 40 bramek. Moim zdaniem zobaczymy jak będzie wyglądał po MŚ. Jeśli dalej nie będzie się starał to będzie można pomyśleć. Chociaż uważam, że jemu należy się kredyt zaufania. Najlepszy zawodnik w historii Barcy i nie zgodzę się z osobami, które porównują jego sytuację do Ronaldinho. Brazylijczyk wyrzucił się z klubu imprezami, alkoholem i laseczkami. Nie przychodził na treningi, przytył. Messi nie wygląda mi na takiego. Może po Mundialu zejdzie z niego presja i strach o kontuzję, zajdą zmiany w klubie i będzie to lepiej wyglądało.

0

Podzielam Twoje zdanie. Do tej pory nie rozumiem jak Barca mogła nie włączyć się w walkę o Lewandowskiego. Rozumiem gdyby się o niego starała, a on by wybrał Bayern. Jeden z najlepszych snajperów świata mógłby przyjść ZA DARMO. Niesamowity transfer Bayernu. Może by spróbować teraz ściągnąć Mandżukicia? Równie dobry, a pewnie chciałby przejść bo Robert go wyrzuci ze składu.

0

Tak jasne 8 piłkarzy. Już to widzę z naszym zarządem. Ja będę zadowolony z 3 konkretnych transferów - środkowy i prawy obrońca oraz środkowy napastnik. Ter Stegena nie liczę bo moim zdaniem to transfer oczywisty i zaklepany już w zimie więc nie ma co trąbić o tym bo wiadomo o tym od pół roku. Obecnie najważniejsze to zakontraktowanie nowego trenera bo to on musi wybrać piłkarzy, a nie Zubizaretta.

0

To kogo Ty chcesz kupić? Luiz jest beznadziejny, Hummels racja byłoby fajnie jednak on mnie szczerze nie przekonuje. Taki drugi Pique i bardzoo wolny. Najlepszy byłby rzecz jasna Kompany, ale to marzenie prosto z FIFY. Ja bym się starał o Benatię i właśnie Laporte. Mangala też ok, ale ma klauzulę 50mln więc pewnie mniej niż 40mln nie przejdzie.

1

A Ronaldo nie ma dwóch nominowanych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?