1

Gdyby każdy piłkarz miał takie podejście jak Messi to w ogóle byśmy piłki nie mieli no chyba, że po stracie bramki.

0

Już bez przesady. Ładny gol, ale moim zdaniem uderzenie Costy przewrotką ładniejsze. Zresztą więcej jest ładniejszych. Chociażby gol Neymara z Rayo.

0

Nie wiem ile z tego można zawdzięczyć naszym obrońcom, a ile świetnej dyspozycji Valdesa, ktory bronił niesamowicie. Dla mnie nasza obrona była słaba i nie ma co się oszukiwać i tak jak mówię gdyby nie Valdes to pewnie byłoby znacznie gorzej. Tylko, że Pique przed kontuzją, a Pique po kontuzji to mogą być inni gracze. Chyba każdy pamięta co on robił rok temu. Więc dla mnie on nie jest pewny.

1

Brak Bartry to dla mnie żenada. Chłopak gra najrówniej ze wszystkich obrońców, a to dopiero tak naprawdę pierwszy jego sezon w którym ma okazję grać z silnymi drużynami. Bardzo rzadko trafiają mu się babole, do tego potrafi fajnie grać na wyprzedzenie, jest szybki i dobrze gra 1 na 1. Mascherano to śmiech na sali. Nie dość, że niski i straciliśmy przez niego już multum bramek to jeszcze popełnia dziecinne błędy i często nie myśli w polu karnym. Co z tego, że ma dobre wśizgi, ale gra nieodpowiedzialnie. Do tego wraca Pique po miesiącu przerwy i jego forma jest niewiadomą. Wolałbym chyba już postawić na Bartrę i Mascherano niż na Pique bez formy i kiepskiego Mascherano.

1

A po co Ci posiadanie?

0

Lub Atletico przy remisie :/

0

Celta 2:0!!

0

Na co czeka Martino z tą zmianą? Pedro ma żółtką kartkę i nic nie gra.

0

Courtouis to klasa sama w sobie. Wybronił sam na sam.

0

Widać, że Martino nie umie motywować. Większość drużyn by wyszła na drugą połowę jakby walczyła o życie, a Barca sobie biega bez pomysłu. Ehh..

1

Nie mogę patrzeć na Pedro. Jak najszybciej do zmiany bo z nim się nie strzeli bramki. Jeśli Martino tego nie zrobi to będzie błąd trenera.

0

Co nas interesują puste statystyki? Strzelał bramki najgorszym drużynom, a ja mam w głowie głównie jego fatalne mecze z topowymi drużynami. W meczach gdzie gra się nie układała Pedro praktycznie nic nie grał. Widać, że koleś jest wypalony i nic tego nie zmieni. Dawny Pedro skończył się 2 lata temu i trzeba się z tym pogodzić.

24

Jeśli odejdzie Alexis, a zostanie Pedro to będzie żenada. Sanchez ma głód zwycięstw i znacznie więcej daje drużynie zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Pedro wygrał już wszystko po prostu mu się nie chce. Jak o nim myślę to w głowie mam jego obrazek ze zwieszoną głową i to jest podsumowanie jego gry. To, że strzelał burakom mnie nie przekonuje. Zdecydowanie pora pozbyć się Rodrigueza.

0

Celta prowadzi!!

0

Czemu niemalże zawsze bramkarze przeciwnej drużyny grają z nami mecz życia? :D

0

Ile? :D Ostatnio widziałem zarobki piłkarzy po podliczeniu reklam i umów sponsorskich. I Messi za rok w 2013r dostał prawie 81mln euro!!!

10

Ale bredzisz. Zobacz sobie statystyki z ostatnich lat i policz ile asyst Leo miał od Xaviego i Iniesty. Nie mogę słuchać już tych komentarzy, że gdyby nie tych dwóch to Messi by był słaby. Żaden piłkarz nie wygra sam meczu. A ile razy Messi robił niesamowite rajdy mijając 3/4 piłkarzy. To jest zawodnik, który moim zdaniem w formie i z drużyną, która gra, a nie chodzi po boisku jest najlepszy na świecie. W tym sezonie po prostu cała drużyna gra słabo plus moim zdaniem, Messi się oszczędza na Mundial. Zresztą mu się nie dziwię to jego marzenie.

1

Ale co to za kontuzję miał Ronaldo? No błagam Cię. Więcej było płaczu w gazetach niż szkody. Pauzował raptem 2tyg, a potem trener go jeszcze oszczędzał. Messi miał dwie przerwy w tym jedna 1.5 miesiąca z zerwaniem mięśnia dwugłowego. Kontuzje Messiego znacznie bardziej go wybiły z rytmu meczowego. Ronaldo pauzował 2 kolejki za karę, ale normalnie ćwiczył z drużyną więc pewnie formy bardzo nie tracił.

1

Już Neymar-Messi-Alexis miał nam dać tryplet. Nic się nie zmieni póki nie przyjdzie trener z pomysłem na grę, nie kupi się prawdziwych obrońców i nie sprowadzi się kilku walecznych piłkarzy. Oczywiście Hazard to genialny piłkarz i bardzo chciałbym go widzieć w Barcy, ale on sam nic nie zrobi. Po drugie uważam, że to byłby piłkarz w miejsce Iniesty bo na prawe skrzydło tak średnio pasuje. Znowu byśmy z super zawodnika zrobili psa na łańcuchu.

2

Już nie mogę oglądać tych strzałów Adriano.

0

Chyba właśnie na odwrót :) Skoro taki świetny w powietrzu Bayern był bezradny to uważam, ze jedynie geniusz piłkarzy może skruszyc taka obronę. Czego Barcy brakuje? Charyzmatycznego trenera, solidnej obrony(przede wszystkim!), zawodników z ambicjami chetnymi gry. Należy pozbyć się niepotrzebnych i wypalonych piłkarzy. Oczywiście drobna zmiana stylu się przyda, ale moim zdaniem problem leży w piłkarzach i motywacji. Bo z dobra obrona, motywacja, walecznymi piłkarzami i forma kluczowych piłkarzy Barca pokona każdą drużynę.

0

Jeśli nie widzisz różnicy pomiedzy Barca z sezonu 08/09 czy 10/11 a Barca Tito czy Martino to nie ma sensu z Tobą rozmawiać.

0

Ja nie wierzę w ten zarząd. Chciałbym się mylić, ale mam wrażenie, ze transfery będą wyglądać tak: Ter Stegen na bramkę, Rafinha i Halilovic(co z tego ze Chorwat do rezerw, ale to transfer według Zubiego) i pewnie beznadziejny David Luiz. Tymczasem możliwe ze za rok zakaz zostanie przywrócony więc trzeba kupić piłkarzy jakby na 2 lata. Ja bym ni żałował ani grosza: Stegen, Caballero, Hummels, Laporte, Danillo, Rafinha i wysoki napastnik. Sprzedać:Afellay, Cuenca, Bojan, Tello, Song i Alves.

0

Bardzo mało prawdopodobne :) Niestety.. Neymar to dobry piłkarz, ale niestety nawet jak będzie grał super za kilka lat to raczej takiego poziomu nie osiągnie i po drugie nigdy nie będzie miał takiego szacunku u rywala jaki miał Ronaldinho. Roni to koleś, który nigdy nie symulował, mimo że go kopali i ciągneli on dalej biegł z piłka przy nodze. Nie zachowywał się głupio, nie prowokował. Żałuję, że zmarnował sobie karierę imprezami i alkoholem. Tak naprawdę wybitne miał 2/3 sezony.

0

Nie wiem czy Was, ale mnie denerwuje już to szczeniackie zachowanie Neymara. Teraz już wszędzie pokazują filmik jak się tarza we wczorajszym meczu. Niby nic ważnego jednak wkurza mnie psucie opinii o Barcelonie. Nic dziwnego, że często nazywają piłkarzy Barcy aktorami, panienkami itp. Przez takie właśnie zachowanie. Zamiast walczyć to Neymar woli upadać i płakać. Naprawdę wstyd. Powinien mu ktoś porządnie nakopać i wytłumaczyć mu jak się zachowuje facet.

0

Ludzie oglądajcie mecz Liverpoolu! Tam będzie piękna gra i walka. Początek i oprawa meczu coś wspaniałego. Powiem tyle - zazdroszcze kibiców!

0

Gdzie są zmiany? Na co czeka Martino. Jak najszybciej Alexis za Fabregasa i Xavi za Songa.

0

Nie wygramy tego meczu. Gramy bez takiego powera. Brakuje konkretów. I do tego bramkarz Granady gra mecz życia. Chociaż remis wywalczyć.

0

Błagam niech zdejmie tego Songa bo się nie da patrzeć. Niech Alexisa wprowadzi. W ogóle gra jest bardzo wolna, statyczna.

0

W drugiej połowie Alexis za Fabregasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?