0

Na co on czeka z tymi zmianami?

0

Song do zmiany nie da się patrzeć na jego grę.

0

Strzelili i już chodzą po boisku. Mam wrażenie, że gdyby przycisneli to by w 10min mecz rozstrzygneli.

0

Samobój chyba

0

I teraz będzie strasznie ciężko, potrzeba Fabregasa!

0

Potrzeba rozgrywającego, najlepiej Fabregasa!

0

Tak ale sam Kompany nie da rady odpowiadać za całą obronę. Staram się oglądać ligę angielską i uważam, że tam jest zdecydowanie najlepszy. Rok temu został wybrany najlepszym obrońcą PL to chyba o czymś świadczy. Ta cena 50mln to tak kolega napisał przykładowo. Myślę, że jeśli Kompany chciałby odejść to Barca mogłaby się targować.

0

Arsenal, ale szczerze wątpię :) Bayern z Guardiolą gra zbyt mądrze żeby odpaść z Kanonierami. Powiem tak jeśli Arsenal zagra dobry mecz w obronie to mają szansę powalczyć. Natomiast jeśli ich obrona będzie miał zły dzień, a często jej się to zdarze to niestety Bayern ich prawdopodobnie rozbije i to już w pierwszym meczu.

0

Zgadzam się Kompany to najlepszy obrońca świata. Zawodnik którego Barca potrzebuje już od dawna. Jeśli zarząd chce żeby się skończyły problemy z obroną to niech w końcu kupią kogoś porządnego. Wolałbym wydać raz, a porządnie niż kupować miernych młodziaków. Żadna pozycja nie wymaga w Barcelonie takiego wzmocnienia jak obrona. Według mnie nie ma co oszczędzać, tutaj nie może grać jakiś pachołek tylko klasowy lider obrony.

0

Myślę, że to jest tylko kwestia pieniędzy. Odpowiednia suma by załatwiła sprawę.

0

Nie chcę żeby to zabrzmiało, że już przesądziłem awans Barcy jednak uważam, że jeśli Barca awansuje to zarząd mógłby sprytnie spróbować postarać się o Kompany'ego. Wiem, że to będzie trudne ponieważ jest kapitanem ManC i zarabia bardzo duże pieniądze jednak warto spróbować bo to obecnie chyba najlepszy stoper na świecie. Wczoraj jak widziałem go w akcji to naprawdę byłem pod wielkim wrażeniem. Wiadomo jak to działa, jego zespół przegrywa z Barca, odpadają po raz kolejny z LM i w lidze angielskiej też nic nie jest pewne. Czy nie chciałby odejść do klubu w którym ma niby większe szanse na sukces? Oczywiście chciałbym żeby każdy nie odbierał tego tak dosłownie bo po 1. ManC jeszcze nie odpadł, a po 2. City to klasowy zespół i z sezonu na sezon jest mocniejsze. Co o tym sądzicie?

0

W ,,straciu''? :D

0

Zagra Xavi i Fabregas. Zagra też Iniesta. Martino poświęci kogoś z pary Alexis/Pedro.

0

Jese naprawdę zadziwia! Ma duży potencjał jednak moim zdaniem to nie będzie piłkarz, który ma szanse na Złotą Piłkę. Wiem pewnie dużo osób mi zarzuci, że nie jestem obiektywny, ale takie jest moje zdanie jak się przyglądam jego grze. Oczywiście on jest młody i będzie się rozwijał więc może stać się znacznie lepszy, ale póki co to dla mnie taki drugi Pedro. Wiadomo ostatni rok nie był za dobry w wykonaniu Kanaryjczyka więc takie porównanie może być kontrowersyjne, ale Ci którzy pamiętają początki Pedro chyba wiedzą o co mi chodzi. Chłopak wchodził z ławki i strzelał bramki jedna za drugą zadziwiając przy tym szybkością, ruchliwością, sprytem aż zdobył miejsce w pierwszym składzie. Nie żebym życzył źle Jese czy umniejszał jego umiejętności jednak oglądam piłkę od dawna i gdy pojawiał się gracz niesamowity to mimo, że miał 20lat to widać było, że to będzie w przyszłości ktoś wielki. Po Jese tego nie widzę, jest dobry, ale uważam, że nie będzie to drugi Ronaldo w Realu.

0

Zgadzam się z matifcb. Uważam, że Martino wystawi Xaviego, Iniestę i Cesca. Kluczowe będzie to czy zagra Neymar od pierwszej minuty. Jeśli tak to wtedy Fabregas na środku, Messi na prawej, a Ney wiadomo na lewej. Jeśli jednak Neymar nie wyjdzie od pierwszej minuty obstawiałbym, że na prawej zagra Alexis, na środku Messi i na lewej Iniesta. A jeśli chodzi o Navasa to jego upilnowanie będzie zadaniem przede wszystkim Alby. Gdyby nie to, że Jordi jest bardzo szybko to chyba wolałbym na lewej obronie Adriano.

0

Czyli do Realu :P

0

To, że Xavi zagra jest pewne. Mogę się nawet założyć :D Ja bym się zastanawiał czy Martino nie zagęści środka pola wystawiając Sergio, Xaviego, Inieste i Fabregasa. Wiadomo, że gdyby trzeba było wybrać to ja bym posadził na ławce Hernandeza, ale nie jestem trenerem i jak zauważyłem Xavi ma pewne miejsce u Taty w ważnych meczach.

0

Jeśli Messi strzeli za tydzień w lidze 2/3 bramki to myślę, że walka o Króla Strzelców rozpocznie się na nowo. Messi będzie miał 15/16 bramek i będzie do Ronaldo tracił już tylko jakieś 6. To nie jest duża różnica tym bardziej, że gdy Messi wchodzi na swój najwyższy poziom to Ronaldo odpada.

0

Alves miał cały hangar dla siebie a i tak zepsuł.

0

O czym bredzi Orłowski? Neymar niewypałem i gorzej dochodzi do dyspozycji po kontuzji? Przecież to była pierwsza kontuzja Neya, a wcześniej grał świetnie niemal w każdym meczu. Bale w tym czasie miał chyba z 3 przerwy.

0

Barca gra bardzo dobrze, ale bez przesady to tylko Rayo najgorszy zespół w lidze. To nie może być wskaźnik formy. Chociaż powtarzam gra wygląda bardzo ciekawie.

0

Puyol to leganda, ale niech nikt mi nie mówi, że to jest zmiennik na poziomie Barcy. Nie może być tak, że zmiennik co drugi występ jest kontuzjowany! To musi być ktoś pewny więc mam nadzieję, że zarząd i Martino nie będą się ośmieszać mówiąc, że Carles to wzmocnienie na nowy sezon. Potrzeba jednego jak nie dwóch obrońców.

0

Naprawdę nie rozumiem czasami Alexisa. Prowadzą 2:0 i ma wolną przestrzeń to on zamiast spróbować strzału, zatrzymuje się i pokiwa się sam ze sobą i odda piłkę. Żeby być klasowym skrzydłowym to musi trochę poszaleć, a nie odgrywać do Messiego.

0

Alves na swoim poziomie..

0

Muszą poprawić skuteczność bo powinni już mieć pewne zwycięstwo, a tak to jest 1:0, a z naszą obroną to nigdy nic nie wiadomo. Dawać Barca!

0

No tak po co strzelać skoro trzeba podać do Messiego!

0

Patrząc pod kątem fundacji McDonaldsa to jest to fajna inicjatywa. Jednak z drugiej strony MacD to niezdrowa żywność i to się trochę kłóci z klubem sportowym. Uważam też, że to trochę mało 70mln za 10 lat ;/ Ok nie ma loga na koszulkach, ale to jest Barca jeden z największych klubów na świecie i mieć na stadionie i konferencji swoje logo to chyba zaszczyt dla każdej firmy.

0

Jak już coś to raczej Mascherano.

0

Co Ty czlowieku. Tam Jese przebiegł kawałek z piłka i oddał lekki strzał po ziemi. Tutaj Griezmann oddał bombę z pierwszej piłki nie do obrony.

0

Ja mam tylko jedną nadzieję i prośbę do Martino - brak Alvesa w wyjściowym składzie na mecz z ManC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?