GrzesiekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na początek niech się skupia na lewym obrońcy i napastniku. Brak zmiennikow na tych pozycjach mógł być jedną z przyczyn porażki w Lidze Mistrzow
0
Zwolnić Valverde to może chłopaki nie będą grali jak sparaliżowani w takich meczach zwolnić Jordiego Albe bo popełniał błędy zwolnić Ter Stegna bo wpuscil 4 bramki Messiego i Suareza bo nic nie strzelili. Idź do szafy wyrzuć wszystkie koszulki i problem będziesz miał z glowy jak i cała reszta licząca na kolejną porażkę Barcy.
3
Ależ mecz ! Podoba mi się Liverpool w tym meczu Arturo najlepszy na boisku w pierwszej połowie. Drugiej takiej Live nie zagra a Barca wie ze musi się ogarnąć wygramy ten mecz! :D
0
Jak dokładnie czyta się jego nazwisko ?
0
Hmm może dlatego że jest lepszy niż nasza młodzież ? Nie widzę sensu wypychania graczy na siłę tylko dlatego ze się wychowali w Barcelonie albo masz w sobie coś i grasz jak cześć składu dziś albo wygryzają cie starzy wyjadacze
0
Tak źle gra ?
1
Ja strzeliłem z szampana :D
0
Akurat Suarez to stary psychol wojownik i nie lubi odpoczywac :D
0
Today is the day ! Vamos por el campeonato!!!!
8
Valverde jest profesjonalistą i świetnym fachowcem ciesze się ze do nas trafił.
0
I kim będą rotwac ? Wydaje mi się ze nie maja zbyt mocnej ławki
15
Co będziesz chciał zrobić ? :D
0
Nie wydaje mi się żeby zasada goli na wyjeździe działał w dogrywce byłoby to trochę bez sensu.
1
Jestem bardzo zadowolony z losowania. United w tej fazie to mimo wszystko przeciwnik którego trzeba szanować i zagrać na maksa z czym mamy problem grając ze słabszymi rywalami. Potencjalny półfinał to idealna faza na spotkanie z Liverpoolem gdzie finał i puchar są w zasięgu wzroku wiec nie będzie mowy o rozluźnieniu.
18
Dla mnie najgorsza była utrata koncentracji przy prowadzeniu 2:0.
Najlepsze to widzieć chłopaków w formie w bardzo ważnej części sezonu. Oby tak dalej !
2
Na Luisa i te jego kocie ruchy jakby znów miał 25 lat mogę patrzeć cały czas :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ter Stegen jest w tym sezonie rownie decydujacy co Messi
8
Mam dokładnie to samo. Niby nowy sezon i widać inne podejście druzyny do LM ale zeszłoroczny mecz z Roma siedzi z tyłu głowy i nie daje spokoju. Vamos !
2
Myślę że do czasu zgłoszenia składu nikt nic nie powie na jego temat
4
Zaczynają bić rekordy jak United po odejściu Fergusona :D
0
Nic nie zmieniali na temat moment
26
Było tylko 1:0 i nikt nie chce zwolnić Valverde za niszczenie klubu i innych takich ?
0
Wiadomo co powiedział ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
O nie gdzie ta stara Barcelona grająca piękna porywającą piłkę Valverde niszczy ten klub... Idźcie spać malkontenci
2
Jest zbyt wcześnie żeby czytać o Valverde który jest kibicem Realu ;)
0
A no tak zapomniałem że klubem tez rządzą amatorzy a piłkarze są idiotami i zgadzają się na pracę z amatorem. Szkoda ze klubem nie może sterowac reddit albo nasza la rambla. Włącz sobie fife i pograj Barca tak jak lubisz.
0
Poprawione.
2
No świetna decyzja żeby kibicowac Barcelonie. Czy wy jesteście ślepi ze jeszcze nie zalozyliscie koszulek psg albo realu ? Tyle słabych meczy a wy nadal tutaj ? Powinniście uciec kiedy było dobrze a ten grubas w koszulce Barcy przed TV juz dawno powinien siedzieć w koszulce City. Więcej wiary panowie Vamos !!!!!!