0

Na początek niech się skupia na lewym obrońcy i napastniku. Brak zmiennikow na tych pozycjach mógł być jedną z przyczyn porażki w Lidze Mistrzow

0

Zwolnić Valverde to może chłopaki nie będą grali jak sparaliżowani w takich meczach zwolnić Jordiego Albe bo popełniał błędy zwolnić Ter Stegna bo wpuscil 4 bramki Messiego i Suareza bo nic nie strzelili. Idź do szafy wyrzuć wszystkie koszulki i problem będziesz miał z glowy jak i cała reszta licząca na kolejną porażkę Barcy.

3

Ależ mecz ! Podoba mi się Liverpool w tym meczu Arturo najlepszy na boisku w pierwszej połowie. Drugiej takiej Live nie zagra a Barca wie ze musi się ogarnąć wygramy ten mecz! :D

0

Jak dokładnie czyta się jego nazwisko ?

0

Hmm może dlatego że jest lepszy niż nasza młodzież ? Nie widzę sensu wypychania graczy na siłę tylko dlatego ze się wychowali w Barcelonie albo masz w sobie coś i grasz jak cześć składu dziś albo wygryzają cie starzy wyjadacze

0

Tak źle gra ?

1

Ja strzeliłem z szampana :D

0

Akurat Suarez to stary psychol wojownik i nie lubi odpoczywac :D

0

Today is the day ! Vamos por el campeonato!!!!

8

Valverde jest profesjonalistą i świetnym fachowcem ciesze się ze do nas trafił.

0

I kim będą rotwac ? Wydaje mi się ze nie maja zbyt mocnej ławki

15

Co będziesz chciał zrobić ? :D

0

Nie wydaje mi się żeby zasada goli na wyjeździe działał w dogrywce byłoby to trochę bez sensu.

1

Jestem bardzo zadowolony z losowania. United w tej fazie to mimo wszystko przeciwnik którego trzeba szanować i zagrać na maksa z czym mamy problem grając ze słabszymi rywalami. Potencjalny półfinał to idealna faza na spotkanie z Liverpoolem gdzie finał i puchar są w zasięgu wzroku wiec nie będzie mowy o rozluźnieniu.

18

Dla mnie najgorsza była utrata koncentracji przy prowadzeniu 2:0.
Najlepsze to widzieć chłopaków w formie w bardzo ważnej części sezonu. Oby tak dalej !

2

Na Luisa i te jego kocie ruchy jakby znów miał 25 lat mogę patrzeć cały czas :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ter Stegen jest w tym sezonie rownie decydujacy co Messi

8

Mam dokładnie to samo. Niby nowy sezon i widać inne podejście druzyny do LM ale zeszłoroczny mecz z Roma siedzi z tyłu głowy i nie daje spokoju. Vamos !

2

Myślę że do czasu zgłoszenia składu nikt nic nie powie na jego temat

4

Zaczynają bić rekordy jak United po odejściu Fergusona :D

0

Nic nie zmieniali na temat moment

26

Było tylko 1:0 i nikt nie chce zwolnić Valverde za niszczenie klubu i innych takich ?

0

Wiadomo co powiedział ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

O nie gdzie ta stara Barcelona grająca piękna porywającą piłkę Valverde niszczy ten klub... Idźcie spać malkontenci

2

Jest zbyt wcześnie żeby czytać o Valverde który jest kibicem Realu ;)

0

A no tak zapomniałem że klubem tez rządzą amatorzy a piłkarze są idiotami i zgadzają się na pracę z amatorem. Szkoda ze klubem nie może sterowac reddit albo nasza la rambla. Włącz sobie fife i pograj Barca tak jak lubisz.

0

Poprawione.

2

No świetna decyzja żeby kibicowac Barcelonie. Czy wy jesteście ślepi ze jeszcze nie zalozyliscie koszulek psg albo realu ? Tyle słabych meczy a wy nadal tutaj ? Powinniście uciec kiedy było dobrze a ten grubas w koszulce Barcy przed TV juz dawno powinien siedzieć w koszulce City. Więcej wiary panowie Vamos !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?