0

A potem będzie szukanie lewego obrońcy który będzie się rozumiał z Messim i kto tam zagra ? Może kolejny pomocnik na boku obrony ?

0

Jak skończy się tak jak z Danim to nawet transfer Grizemana nie powinien pomóc zarzadowi przed wywiezieniem na taczkach

4

Bardzo cieszy mnie ta wiadomość im więcej wychowanków dostanie szanse i da sobie radę tym mocniejszy będzie nasz klub :)

7

Dobry skrzydłowy zawsze walczy na boisku ale to nie zawodnik w typie Barcelony. Mam nadzieje ze odejdzie do zespołu w którym będzie walczył o trofea ;)

11

¡Ramos Cabrón, Saluda al Campeón! :D

7

¡Ramos Cabrón, Saluda al Campeón!

0

A kto nie popełnia błędów ? :) Poprostu drażni mnie krotkowzrocznosc niektórych kibiców. Domagają się sukcesów juz teraz a nie widzą jak ciezką praca jest bycie menagerem Barcelony na ilu frontach trzeba walczyć żeby coś osiągnąc. Co do zmęczenia to szkoda ze nie ma większego zaufania do ławki bo styl gry wymagający żeby całą drużyna broniła w ścisłych formacjach jest w niektórych meczach wykanczający co było widać wczoraj . Pique gra z kontuzja, Messi robi co może od początku sezonu, Andres mimo magii ma braki fizyczne co nie jest zaskoczeniem a Luis nie ma zmiennika. Trzony Barcy w rozsypce :(

3

Panowie widze straszna nagonke na Valverde ale dajcie mu przepracować pre sezon z drużyną która będzie grała w sezonie, bez wymuszony transferów i myślę że to będzie dobry sezon. Najłatwiej teraz krytykować ale przypomnijcie sobie jak ten sezon się zaczął. Odszedł Neymar i trzeba było zmienić taktykę, zrobić transfery w ostatniej chwili lub w zimę. Ciesze się ze zdominowalismy lige, mam nadzieję że wygramy puchar króla i sezon uznam za udany. A w następnym potrójna korona ;) Vamos !

1

Hehe lepiej nie bo nam zacznie strzelać ;)

0

Beda przetlumaczone wywiady z kandydatami na stanowisko prezesa Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej ?

0

Roma ma świetnego bramkarza. Ja wolałbym zagrać z liverpoolem

7

Czemu Cie to martwi ? Najważniejsze to żeby Nasi byli formie tak to tam może być Ney z Ronaldo a I tak koniec końców to My wygramy ;) Jak chce to niech idzie chętnie zobaczę jak się marszczy po meczu z Barceloną ;)

0

Mam nadzieje ze trener wie o tym . W sumie nie wyobrażam sobie zeby w takim klubie jak Barcelona nie rozmawiano o problemach szczególnie takich jak Gomesa. Może w drużynach ekstraklasy ale nie w pokroju Barcelony.

0

Ja osobiście wstrzymuje się z oceną trenera . Miał ciężki start sezonu przez to ze odszedł Neymar a przepracowal z nim cały presezon. Przyszedł Dembele ale to jeszcze nie to co zapewne potrafi ten chłopak. Coutinho dopiero co przyszedł wiec tez nie do końca trener chce go wystawiać. Nadal mamy szanse na potrójna koronę ale bardziej się na nią nastawiam w następnym sezonie jak sobie juz wszystko poukłada ;)

0

Pamiętam jak byl zagubiony w pierwszych meczach, widział tylko Leo i nic więcej. Trochę na niego narzekałem a teraz to mój ulubiony zawodnik :D

0

I dobrze że otyn rozmawiają wydaje się że Messi będzie bardziej spełniony jako zawodnik jeśli wygra te mistrzostwa. Nie bądźmy egoistami i hipokrytami ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprawdzałem co ja za głupoty wypisuje i tak jakoś postanowiłem odświeżyć ten temat ;)

0

Jak widać nasze przewidywanie nie za bardzo się sprawdziło :D ale i tak jest dobrze ;)

1

Jak widać znaleźliśmy kogoś lepszego :D

2

Wolałbym żeby Andres dziś nie grał a zamiast niego chętnie zobaczę Sergiego jeszcze raz w pomocy

3

A ja się w 100% zgadzam z tobą. Ledwo połowa sezonu a oni trofea liczą ;) Poza tym mam nadziej ze Real się obudzi (ale nic nie wygra) bo źle się patrzy na ich grę

0

A Ja myślę że nie ;)

1

Ja bym nawet dał mu tem sezon do końca zgrać na spokojnie i w następnym wymagać więcej.

0

Wydaje mi się ze jest to gracz profilowo bardziej nastawiony na czarną robotę na boisku niż na wykrecanie statystyk dlatego większość osob może nie doceniać tego co robi aczkolwiek aktualnie nie wygląda na piłkarza pokroju graczy Barcelony i w mojej opinii jesli nie zrobi odpowiedniego progresu powinien odejść.

9

Skąd wiadomo ze się nie uczył ? Twoje przypuszczenia czy jakieś konkrety ?

7

Brawo w końcu jakiś trzeźwy komentarz na bieżącą sytuacje. Mimo wszystko mam nadzieje ze pozytywne komentarze utrzymają się aż do końca sezonu. Visca el Barca ! ;)

0

Według mnie to Roberto jest pomocnikiem. Najgorszy widok z poprzedniego sezonu to Roberto w obronie i asekurujacy go Rakitic. Jestem wielkim fanem Roberto ale nie w obronie dla mnie to człowiek idealny do środka pola ;)

0

Semedo lubi grac ofensywynie przez co trochę zaniedbuje defensywe i może dlatego dostaje mniej szans ? Ostatni mecz bardzo dobry w jego wykonaniu myślę że jak dalej będzie dobrze pracował to nie będzie się musiał martwić o pierwszy skład.

5

Wolałbym żeby dalej przeszedł Real. Nie podoba mi sie projekt zwany psg i mam nadzieje ze jak najszybciej odpada aczkolwiek porażka Realu tez mnie ucieszy. Idealna para :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?