GrzesiekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby gdyby gdyby. Nie było remisu bo trener dobrze ustawił zespół. Co jeszcze ma zrobić żeby pokazać że mozna mu ufać ?
3
Przepraszam za wszystko co mówiłem o trenerze panu Ernesto Valverde, zdobył moje zaufanie na ten sezon tym meczem. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
2
Jestem pewien że trafi do realu
0
Zmiana w 84 minucie...
0
To bardziej jak psg względem nas :D
0
PIERWSZY SEZON
0
Wie ktoś co dokładnie krzyczą kibice Sevill na temat Ramosa? :D
14
W końcu ! Zobaczymy czy zawodnicy będą grać z większym zaangazowaniem tak jak obiecali
7
Świetny zawodnik, szkoda ze przez wielu kibiców na tej stronie traktowany jest przedmiotowo. Oby grał na najwyższym poziomi jak najdłużej.
3
Tylko w ostatnim sezonie gdzie widać było ze fizycznie juz nie jest najmłodszy poza tym zawsze wspieral drużynę w defensywie ;)
1
Mi brakuje Puyola :(
1
Ja jestem codziennie :(
0
Mam nadzieje ze to test pierwszej 11 trenera i w następnych meczach będzie więcej rotacji. Vamos!!
0
W pierwszej paczce która otworzyłem w fifie 18 wypadł mi właśnie TOTS Sona i gra się nim świetnie
0
Ma ktoś ta sytuacje z ewentualnym karnym w meczu Betis Levante ?
0
Tez czekam ale z preorderem się wstrzymam. Dziś będzie nowy gameplay ;)
0
Kevin De Bruyne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chciałbym zobaczyć 4.2.3.1 w praktyce bo w fife nieźle mi idzie :D
0
Kiedyś się nad tym zastanawiałem i w pierwszej chwili pomyślałem o Puyolu bo jest moim ulubionym zawodnikiem ale chwile później pomyślałem ze pierwsze co mógłby powiedzieć to : "Idioto dlaczego nie Messi ?!"
0
Nie ma co się dziwić że Gomes jako pierwszy do odstrzalu przez wszystkich. Chłopak dostawał dużo szans a większość z nas ma ulubieńca który siedzi na ławce, jest w rezerwach lub gra nie na swojej pozycji i zyczylby mu tylu minut ile miał wspomniany Gomes.
1
Niech gra semedo a jeśli jest za słaby to out i szukamy kogoś konkretnego. Fajnie ze Sergi może grać jako PO ale wydaje się że w środku da nam dużo więcej niż trzymając się jednej strony
1
Rabiot za rozsądne pieniądze to dobra opcja ale ja bym tak bardzo nie narzekał na brak cm u Roberto bo chłopak nadrabia wysiłkiem włożonym w mecz.
16
Hehe ostro :D Ja nadal liczę ze Roberto będzie grał w środku ;)
0
Idź do technikum bo zawsze będziesz miał jakieś podstawy do wykonywania konkretnego zawodu a po liceum to... sam nie wiem co można robić.
0
Chorwacja-Nigeria całkiem przyjemnie się oglądało
0
Zieliński mógłby grać ale nieco wyżej
0
Yerry na ławce :(
1
O stary daj się obudzić i zobaczymy co da się zrobić ;)
0
Jasne pozbywajmy się topowych graczy na swoich pozycjach bo chcą zarabiać większe pieniądze. Pewnie wydamy dwa razy tyle albo i więcej niz chce podwyzki żeby znaleźć godnego zastepce jeśli nikt z młodych się nie sprawdzi.