2

Gdyby gdyby gdyby. Nie było remisu bo trener dobrze ustawił zespół. Co jeszcze ma zrobić żeby pokazać że mozna mu ufać ?

3

Przepraszam za wszystko co mówiłem o trenerze panu Ernesto Valverde, zdobył moje zaufanie na ten sezon tym meczem. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

2

Jestem pewien że trafi do realu

0

Zmiana w 84 minucie...

0

To bardziej jak psg względem nas :D

0

PIERWSZY SEZON

0

Wie ktoś co dokładnie krzyczą kibice Sevill na temat Ramosa? :D

14

W końcu ! Zobaczymy czy zawodnicy będą grać z większym zaangazowaniem tak jak obiecali

7

Świetny zawodnik, szkoda ze przez wielu kibiców na tej stronie traktowany jest przedmiotowo. Oby grał na najwyższym poziomi jak najdłużej.

3

Tylko w ostatnim sezonie gdzie widać było ze fizycznie juz nie jest najmłodszy poza tym zawsze wspieral drużynę w defensywie ;)

1

Mi brakuje Puyola :(

1

Ja jestem codziennie :(

0

Mam nadzieje ze to test pierwszej 11 trenera i w następnych meczach będzie więcej rotacji. Vamos!!

0

W pierwszej paczce która otworzyłem w fifie 18 wypadł mi właśnie TOTS Sona i gra się nim świetnie

0

Ma ktoś ta sytuacje z ewentualnym karnym w meczu Betis Levante ?

0

Tez czekam ale z preorderem się wstrzymam. Dziś będzie nowy gameplay ;)

0

Kevin De Bruyne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chciałbym zobaczyć 4.2.3.1 w praktyce bo w fife nieźle mi idzie :D

0

Kiedyś się nad tym zastanawiałem i w pierwszej chwili pomyślałem o Puyolu bo jest moim ulubionym zawodnikiem ale chwile później pomyślałem ze pierwsze co mógłby powiedzieć to : "Idioto dlaczego nie Messi ?!"

0

Nie ma co się dziwić że Gomes jako pierwszy do odstrzalu przez wszystkich. Chłopak dostawał dużo szans a większość z nas ma ulubieńca który siedzi na ławce, jest w rezerwach lub gra nie na swojej pozycji i zyczylby mu tylu minut ile miał wspomniany Gomes.

1

Niech gra semedo a jeśli jest za słaby to out i szukamy kogoś konkretnego. Fajnie ze Sergi może grać jako PO ale wydaje się że w środku da nam dużo więcej niż trzymając się jednej strony

1

Rabiot za rozsądne pieniądze to dobra opcja ale ja bym tak bardzo nie narzekał na brak cm u Roberto bo chłopak nadrabia wysiłkiem włożonym w mecz.

16

Hehe ostro :D Ja nadal liczę ze Roberto będzie grał w środku ;)

0

Idź do technikum bo zawsze będziesz miał jakieś podstawy do wykonywania konkretnego zawodu a po liceum to... sam nie wiem co można robić.

0

Chorwacja-Nigeria całkiem przyjemnie się oglądało

0

Zieliński mógłby grać ale nieco wyżej

0

Yerry na ławce :(

1

O stary daj się obudzić i zobaczymy co da się zrobić ;)

0

Jasne pozbywajmy się topowych graczy na swoich pozycjach bo chcą zarabiać większe pieniądze. Pewnie wydamy dwa razy tyle albo i więcej niz chce podwyzki żeby znaleźć godnego zastepce jeśli nikt z młodych się nie sprawdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?