GrzesiekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Neymar w końcu się wypowie. Mam nadzieje ze zostatnie a jesli chce to niech ucieka byleby był czas na szukanie zastępstwa.
0
Tak to Neymar zły bo leci na kasę ale jak usłyszeli 220 ml to niech odchodzi... Ja chciałbym żeby został ale jeśli on nie chce to jakieś zastępstwo się znajdzie
4
W sumie cieszy mnie ten transfer. Młody ale ma już pewne doświadczenie według mnie to będzie eksperyment na tym samym poziomie co z Bellarinem a przy okazji pozwala na spokojne przesunięcie Sergiego do pomocy.
0
Odpowiedni człowiek do dania tej nagrody ;)
1
Mamy im zawyżać oceny za mecz bo kiedyś coś wygrali ? Albo wypowiadać się w lepszych słowach o ich grze ? Sezon był ciężki, niszczyli sporo drużyn po drodze w tym Real Madryt, dawali z siebie wszystko ale co z tego jak na koniec nie będzie niczego ? Ja nadal wierzę w podwójną koronę i mam nadzieję że ten kosmiczny wysiłek który wkładali w grę przez większość sezonu nie pójdzie na marne ;)
0
BAN
0
stifler111
skad masz takie info ?
0
*Valdesa
0
Ja tam sie ciesze z transferu nigdy nie bylem zwolenikiem Vadlesa ani Eto'o
0
Jak poszli na piwo to moze Morrati sie schla i sprzeda za 20 ml :D:D:D
0
Emocje jak z transferem Villi...oby tak samo sie nie skonczylo:D
0
z IQ :D
0
hahaha jak kupia za taka cene to uznam nasz zarząd za nienoramlny bo villa byl za 50 ml do wzięcia
0
A ja zaufam Guardioli myślałem ze robi błąd sprzedając Roniego i Deco ale skoro i Eto'o mu nie pasuje to niech go sprzedają