0

Niech Neymar w końcu się wypowie. Mam nadzieje ze zostatnie a jesli chce to niech ucieka byleby był czas na szukanie zastępstwa.

0

Tak to Neymar zły bo leci na kasę ale jak usłyszeli 220 ml to niech odchodzi... Ja chciałbym żeby został ale jeśli on nie chce to jakieś zastępstwo się znajdzie

4

W sumie cieszy mnie ten transfer. Młody ale ma już pewne doświadczenie według mnie to będzie eksperyment na tym samym poziomie co z Bellarinem a przy okazji pozwala na spokojne przesunięcie Sergiego do pomocy.

0

Odpowiedni człowiek do dania tej nagrody ;)

1

Mamy im zawyżać oceny za mecz bo kiedyś coś wygrali ? Albo wypowiadać się w lepszych słowach o ich grze ? Sezon był ciężki, niszczyli sporo drużyn po drodze w tym Real Madryt, dawali z siebie wszystko ale co z tego jak na koniec nie będzie niczego ? Ja nadal wierzę w podwójną koronę i mam nadzieję że ten kosmiczny wysiłek który wkładali w grę przez większość sezonu nie pójdzie na marne ;)

0

BAN

0

stifler111

skad masz takie info ?

0

*Valdesa

0

Ja tam sie ciesze z transferu nigdy nie bylem zwolenikiem Vadlesa ani Eto'o

0

Jak poszli na piwo to moze Morrati sie schla i sprzeda za 20 ml :D:D:D

0

Emocje jak z transferem Villi...oby tak samo sie nie skonczylo:D

0

z IQ :D

0

hahaha jak kupia za taka cene to uznam nasz zarząd za nienoramlny bo villa byl za 50 ml do wzięcia

0

A ja zaufam Guardioli myślałem ze robi błąd sprzedając Roniego i Deco ale skoro i Eto'o mu nie pasuje to niech go sprzedają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?