GrzesiekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no świetna decyzja żeby kibicowac Barcelonie. Czy wy jesteście ślepi ze jeszcze nie zalozyliscie koszulek psg albo realu ? Tyle słabych meczy a wy nadal tutaj ? Powinniście uciec kiedy było dobrze a ten grubas w koszulce Barcy przed TV juz dawno powinien siedzieć w koszulce City. Więcej wiary panowie i panie Vamos !!!!
0
Powoli staje się to żałosne. Każdy indywidualny błąd zawodnika idzie ja konto trenra. Dlaczego ?
0
Sami wrócił !!! :D
3
Hahahahahahahahahahahaha
1
Celny komentarz. Dodam tylko ze Messi trochę nerwowo gra i widać ze to wpływa na drużynę. Druga połowa będzie nasza !
1
W drużynach Enrique i Valverde dużą różnice robi posiadanie Neymara dlatego Enrique mógł grać ofensywniej. W mojej opinii Barca zawsze bardziej kontrolowała mecz czekając na okazję niż atakowała. Dzięki tej poukładanej nie raz sennej grze Barca była o krok od rozegrania bezblednego sezonu w lidze i to byłoby coś wartego zapisania się w historii nikt by nie mówił ze grali nieatrakcyjnie.
5
Ja jestem jednym z tych który uważa narzekajacych kibiców za rozpieszczonych. Oczekują od zawodników którzy rok w rok walczą o najwyższe cele grania pięknie i skutecznie. Po kilku latach wygrywania bardzo ważne jest żeby utrzymać to skutecznie bo magia i piekno gry sama w sobie jest nieefektywna a brak trofeów dla klubu nie oplacalny. Valverde przyszedł POMÓC wygrać trofea a nie szukać argumentów do zabawiania kibicow piękna wymiana podań . Valverde jest profesjonalista co doceniają zawodnicy, zarząd i ja dlatego bardzo się ciesze ze przedłużył kontrakt.
12
Pod dwoma ostatnimi słowami się podpisuje ;)
0
Nie wyglada to najlepiej.
0
Real bardzo dobrze się ustawia. Arthur nie ma miejsca a Rakitic dużo strat. Tak to tego nie wygramy ale spokojnie panowie druga połowa będzie nasza, tak i tak to wygramy tylko po co się tak meczyc ?
36
Ewidentnie puchar króla nie jest w tym sezonie priorytetem dla zespołu.
0
Mi chodzi o to jak zadziałali na rynku transferowym. Doświadczony zmiennìk na wypożyczenie 6 miesięczne. Nie jestem fanem zimowych eksperymentów z młodymi zawodnikami za 40 mln.
17
Świetny ruch ze strony Barcelony !
1
Bodrowo granatowa kratka i mi nie przeszkadza ale biala koszulka ? Szanujmy się ;)
0
Zawodników z takim podejściem do treningów wolałbym widzieć w realu.
14
Tylko ze Ty nie jesteś Messim. Wiec ruszaj do roboty zwykły śmiertelniku ;)
5
Nieprawda. Raz napisałem: " Senior Valverde mordeczko weź wystaw Semedo na prawej obronie a Roberto w środku pola to zyskamy przewagę nad nimi. I powiedz Messiemu żeby się odezwał bo nie podziękował za radę żeby strzelać pod muremm trzymajcie się tam panowie." I wiesz co ? Wystawił tego Semedo z prawej i Roberto w środku ale Messi się nie odezwał nadal
2
Vamos !!!
2
BarcaInfo = GOAT ;)
1
Eh oby nie skończyło się jak z Alvesem
2
Cierpliwości wydaje mi się odpowiednią opcją. Karać to można dzieci za złe zachowanie, sprzedaż wydaje się być zbyt pochopna a na granie w poważnych meczach Barcelony trzeba sobie zasłużyć praca na treningach i profesjonalnym podejściem.
2
Dla niektórych tutaj trener tylko wystawia skład. Najlepsze jest to ze dla tych niektórych niepotrafi zrobić nawet tego.
0
Talent bez charakteru jest nic nie warty. Od początku widać było ze chłopak ma problemy z mentalnoscia do tego teraz sprawia wrażenie nie profesjonalnego. Jak się chłopak nie ogarnie to napewno znajdzie się ktoś lepiej przygotowany do gry w Barcelonie.
10
W pełni się zgadzam. Lista zawodników którzy chcą grać dla Barcelony i dawać z siebie wszystko jest długa nie ma co na sile trzymać kogoś kto nie do końca pokazuje profesjonalne podejście do gry w tym zespole. Duży kontrakt się zwolni i napewno będzie kilka desperackich klubów które się po niego zgłoszą. Oczywiście na pierwszym miejscu mam nadzieje ze wszystko się poprawi i kiedyś wygra złota piłkę grając u nas ;)
35
Brakuje mi go bardzo na prawej stronie.
0
Skoro tak mówią to pewnie tak jest miałem wrażenie ze miał 4-5 strat ale ciężki mecz ze wzgledu na deszcz wiec nie ma co się dziwić.
0
Dembele miał tylko 2 straty ? Wydaje mi się ze więcej.
32
Jeśli jest się profesjonalistą i doszło sie na taki poziom to nie traci się ambicji
0
Nie wydaje mi się żeby te "350 mln" było wydane przez niego
23
To nie był jakiś tragiczny mecz jeśli chodzi o Rafinie. Bardzo dobrze odnalazł się w presingu jedynie szkoda tylu strat. Dla mnie najgorsza była ta panika widoczna po stracie gola jakby zapomnieli ze są graczami Barcelony i pogubili się w planie na mecz dobrze ze nie stracilo gola na 2:2 bo mogło to się źle skończyć