Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lukasz222
to nie chodzi o pupilków ale za Laporty byli kupowani piłkarze, których Pep raczej nie widział w składzie typu keirrison, henrique więc oczywiste, ze skoro ich nie chciał to raczej nie będzie na nich stawiał. Ale poprzedni zarząd chciał pokazać że robi transfery, że sa zyski wszystko kosztem zespołu ale zeby nie spasc ze stolka
0
reddread
tak się dzieje kiedy zarząd wie lepiej od trenera kto mu jest potrzebny i szuka sukcesów etc przed wyborami
0
barcafan89
nie zapominaj o Caceresie i Henrique
0
wkurzaja mnei z tym Ceskiem po kiego grzyba on nam jest potrzebny, niech lepiej srodek obrony wzmocnia
0
przeżywacie jakby dostali w finale LM 5:0 z realem a tymczasem to tylko sparing
0
Powtarzam to cały czas po co nam Cesc?? Bo ma DNA Barcy?? nie bądźcie śmieszni
0
panucci
jak można porównywać środkowego pomocnika ze skrzydłowym/napastnikiem?? Śmieszny jesteś
0
Scottie33
A mi osobiście podoba się, że Pep nie daje wejść sobie na głowę rozkapryszonym gwiazdeczkom
0
Napastnika dostanie pewnie krystyna bo więcej bramek strzelił
0
jeśli ktoś ma zamiar pisać jaki to niedobry transfer etc etc etc to radzę najpierw obejrzeć parę meczy z jego udziałem, z tego co widziałem to muszę powiedzieć, że całkiem niezły z niego zawodnik, ale dajmy mu się jeszcze rozwinąć
0
a moim zdaniem to powinni sie skupic na wzmocnieniu przede wszystkim srodka obrony
0
a ja mam nadzieje, ze Cesc nie przyjdzie bo po 1 nie jest wart tyle ile za niego chcą a po drugie nie jest niezbędny Barcelonie, a pisanie, ze ma DNA Barcy i dlatego musi przyjść mnie śmieszy
0
jeśli już to soriano, Jeffrena bym zostawił chłopak ma potencjał by być o wiele lepszym niż Pedro
0
jeszcze Rossi, Kun, Cesc, środkowy obrońca, lewy obrońca i zmiennik dla Alvesa i to wszystko za 50 mln euro:D niektórych wyobraźnia mnie powala hehe
0
Tak się składa, że oglądałem i chyba nie pamiętacie środka sezonu jak Pedro biegał po boisku bez celu, a odnośnie dryblingu hahahaha proszę was jaki drybling piłka do przodu i jazda, równie dobrze możemy Peszke ściągnąć
0
Pedro to jest nieporozumienie moim zdaniem Jeffren powinien częściej grywać. Co takiego ma Pedro?? Szybkość i uderzenie z dystansu a poza tym padaka, zresztą wystarczy spojrzeć na ten sezon, Pedro grał piach poza pewnymi wyjątkami, a strzelone bramki nie odzwierciedlają jego postawy na boisku
0
Aha no i pewnie doliczymy sobie 24mln ojro ze sprzedaży Zlatana;)
0
Moim zdaniem jedynie kogo by mogli sprzedać to Bojana z opcją pierwokupu skoro ma przyjść jakiś nowy napastnik to tym bardziej sobie nie pogra.
Thiago musi zostać i wtedy przyjście Cesca jest niepotrzebne
Jeffren moim zdaniem powinien dostawać więcej szans bo ma zdecydowanie większy potencjał od Pedro, który dla mnie poza szybkością i strzałem z dystansu nic nie reprezentuje, taka trochę lepsza wersja Sławka Peszki
0
Wydaje mi się, że w jednym okienku transferowym zawodnik nie może 2 razy zmieniać klubu
0
lukiifcb
no właśnie to jest forum wyraziłem swoja opinie a co może tak nie jest?? przecież większość to sezonowcy
0
Woju49
Zapomniałeś jeszcze Alexisa Sancheza i Guseppe Rossiego dopisać do Bale'a, Aguero i Cesca
0
Z tego co tu widzę to połowa z Was nie ma zupełnie bladego pojęcia o tym co pisze, a tym bardziej o piłce nożnej. Zakończcie lepiej swoje dywagacje na grze w fm'a.
Jaki jest sens płacić grubą kasę za ceska?? mamy thiago dajmy mu się rozwinąć, a poza jakby przyszedł cesc to co będzie grzał ławe?? Pomyślcie trochę xavi i iniesta są nie do ruszenia
Jeśli chodzi o Rossiego i Sancheza to większość z was ich ocenia a tak naprawdę wcale ich nie widziała w grze i śmieszą mnie komentarze że Rossi jest drewniany itp Aczkolwiek z tej dwójki wziąłbym Sancheza, po co nam kolejny napastnik skoro jest Villa i Bojan a poza tym Messi często grywa na środku więc wyobrażacie sobie Rossiego na skrzydle?? Pomyślcie czasem
Priorytetem jednak powinna być obrona a zwłaszcza środek bo poza Puyolem i Pique to brakuje klasowego środkowego obrońcy chociaż masche świetnie się tam spisywał i druga sprawa boki obrony Abidal jest dobry ale lata lecą i powoli wydaje się, że bedzie przesuwany na środek a Maxwell...no cóż bez komentarza jedynie Adriano jakoś daje rade
0
osobiście uważam, że albo sanchez albo rossi, aczkolwiek skłaniam się do tego pierwszego bardziej
co do ceska uważam że nie jest nam niezbędny ale przydałby się jako nastepca xaviego, któremu do końca już zdecydowanie bliżej niż dalej i wtedy iniesta na skrzydło i gitarra
ale trzeba wzmocnić też obrone a zwłaszcza środek
0
koleś powinien potrenować w segunda