0

Ma racje, bo jak widzę Pedro snującego się po boisku bez celu to mnie krew zalewa. Może i Alexis nie jest w wybitnej formie (ale czy Pedro jest?) ale trzeba mu oddać, że w każdym meczu wykazuje się niebywałą ambicją i haruje jak wół

PS. Ciekawe czy teraz też usuniecie ten komentarz

0

i tutaj ma rację, bo jak widzę takiego Pedro snującego się po boisku bez celu to mnie krew zalewa. Może i Alexis nie jest w wyjątkowej formie ale trzeba mu przyznać, że w każdym meczu wykazuje się wielką ambicją i haruje jak wół

0

Niestety statystyki nie grają...

0

Pedro lepiej niech wygrzeje siedzenie troche

0

challenger

czyli ktoś cały mecz nic nie robi, wykona jedno podanie dające bramkę i ma 5 tak?? To oceniamy go jako jedną akcję czy jako cały mecz??

0

Looky

Wybacz ale zgadzam się z coldly, takie oceny to przedszkolak by potrafił na ślepo wystawić, są wzięte z dupy i przesiąknięte subiektywizmem i osobistymi sympatiami (skąd u Pedro 5,5??)

0

Powinni zwiększyć konkurencje na pozycji bramkarza, a z całym szacunkiem ale Pinto nie jest dla Valdesa żadną konkurencją

0

Montoye za Alvesa i jazda

0

Fakt Alexis nie zagrał nic ciekawego ale Pedro też gówno co zrobił więc ocena 5,5 jest wzięta z dupy

0

Alves jest tragiczny dawac Montoye

0

Marca, zbliżające się derby i wszystko jasne, czyli szukanie dziury w całym

0

Alexis za Pedro a poza tym ok

0

Bardzo dobrze niech go pozywają, przesadził i to grubo

0

Mecz faktycznie może nie najlepszy ale ważne,że 3pkt.
To co najbardziej mi się podobało to reakcja Tito, żeby zaryzykować

0

SirBastos

To co takiego Valdes zawalił w tym meczu??

0

Poprzedni sezon miał beznadziejny oby ten był taki jak jego początek

0

Żeby się nie okazało, że to taki sam "rekordowy zysk" jak za Laporty

0

Bardzo dobrze, że tylko wypożyczenie

0

Nie wmawiajcie, że Cesc "został sprzedany, aby dojrzeć piłkarsko"

0

Prawda jest taka, że nie jest wart te 40mln, ale z drugiej strony nie sadze, żeby nasi wychowankowie byli lepsi niż Martinez i nie widzę nikogo sensownego na horyzoncie

0

drewno

0

Wszyscy go krytykujecie a pewnie 99% z Was nie widziało go w więcej niż 1 meczu, więc po co ta krytyka.

osobiście widziałbym Hummelsa, na euro ładnie się zaprezentował

aha i widzę, że za dużo osób opiera się na FM'ie

0

hehehe niektórzy z was mnie zadziwiaj

SinMistico
od kiedy to oszczędzanie jest złe??

Stelios23
właśnie to, wszyscy patrzą przez pryzmat Guardioli, fakt chwała mu za to, że go zatrudnił, ale z drugiej strony niepotrzebnie mieszał klub do własnej sprawy chodzi mi tutaj o politykę, i teraz niepotrzebnie sieje ferment swoimi wypowiedziami

Messi8510
skąd wiesz, że Pep nie miał poparcia Sandro>> to bardzo ciekawe co mówisz...prawda jest taka, że większość, albo i wszystko to spekulacje, nikt poza samymi zainteresowanymi nie wie jak było

0

I niech ktoś powie, że Sandro to zły Prezes

a dla tych co tak ślepo wielbia Laportę radzę się przyjrzeć nieudanym transferom Hleba, Henrique, Zlatana, Keirrisona czy Chygrynskiego

0

Dowody Panie Laporta, dowody...męczy mnie już to narzekanie Laporty, che to niech startuje w następnych wyborach, ale skoro tak mu zależy na Barcelonie to niech im pozwoli robić swoje, bo swoimi wypowiedziami tylko wprowadza ferment

0

Nie wątpię, że dla Laporty dobro Barcy jest na 1 miejscu (chociaż niepotrzebnie mieszał klub do polityki), ale powiedzcie mi po co ten człowiek sieje ferment??

Odnośnie koszulki to myślę, że kryzys i wysokie kontrakty piłkarzy niejako zmusiły zarząd do decyzji o sprzedaży miejsca na koszulkach i wydaje mi się, że gdyby nie teraz to później ktoś inny by to zrobił

0

Śmieszni są, sami podważają własne decyzje, jak dostali kary to niech pauzują, chociaż nie wiem jakim cudem Tito też został ukarany ale widać, że zupełnie brak wyobraźni tamtejszym decydentom, że już nie wspomnę o sprawiedliwości

0

Pitbull
to że Mou polecał o niczym nie świadczy, ciekawi mnie tylko ile razy w tym sezonie na boisku widziałeś Kolarova...

0

Pitbull_FCB

a po co niby bocznemu obrońcy 190cm?? Aha a Kolarova to chyba z Fm'a polecasz, bo w City jakoś nie błyszczał

0

Moim zdaniem dużo lepszy niż Cuenca i Tello więc powinien zostać.

Ale znając tę stronę to zostanę zminusowany bo przecież Cenca ma "DNA" Barcelony i jest wychowankiem co dla mnie nie jest najważniejszym argumentem, Powiedzmy sobie szczerze liczy się gra, a nie kto skąd pochodzi.

Co do mistrzostw to tez nie zapomnijcie, że Ibi jest po długiej kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?