0

Za Valdesem i Pedro w obecnej formie to bym nie tęsknił

0

Trzeba dać mu szanse bo to co gra Pedro to piach okropny

0

oby ominąć Szachtar i Chelsea bo zawsze ciężko się z nimi gra

0

Moim zdaniem Pedro od jakiegoś czasu nic nie gra i jego występy są podobne a oceny diametralnie różne. Jednak tym razem ocena jak najbardziej adekwatna do tego co pokazał

0

dobrze że Montoya w 1 bo Alves coś za dużo tych błędów popełnia

0

takie głupie gadanie, a co ma niby powiedzieć...

0

Aha i teraz tylko czekać kiedy odezwie się Laporta...

0

Jakoś przy podpisywaniu umowy z Qatar Foundation nie było o tym mowy

0

Pgła

co za bzdury przypomnij sobie czasy gdy Pep odstawił Zlatana a grał Bojan

0

szkoda bo zaczynał się rozkręcać

0

powinien dostać szanse w 1 składzie, chociażby w pucharze

0

problemy w obronie to jedno a druga sprawa że Valdes też swoje dołożył

0

0

Prawda jest taka, ze nasi pseudo redaktorzy promują wychowanków mimo ze szału nie robią, bo mają DNA Barcy co jest dla mnie kipną, bo jak ktoś dobrze gra to "Dna Barcy" zupełnie mu niepotrzebne. Jak dla mnie Valdes to już dawno ławkę powinien wąchać podobnie jak Pedro. To co gra ten chłopak to piach w porównaniu z tym co za czasów Pepa (tzn, początek, 1 sezon) Valdes zero wyjść do piłki przy rożnych mimo że aż się prosi, Pedro zero gry a to Alexis obrywa a w zestawieniu ma lepsza średnią, ja się pytam co za idioci za przeproszeniem tutaj oceniają?/ to woła o pomstę do nieba, troche obiektywuzmu panowie

0

okube

redakcja i faworyzowanie Alexisa?? nie tutaj, tu jest tylko Pedro, Valdes i co z tego, że słabo grają, ale mają DNA Barcy, są wychowankami a oceny są z dupy

0

Z samej argumentacji oceny wynika, że Alexis zasłużył na wyższa ocenę niż Pedro, sami sobie zaprzeczacie droga redakcjo. A po 2 ile zrobił Pedro w 90 minut, a ile Alexis do zmiany?? Widać, ze ktoś tutaj faworyzuje Pedro i to nie pierwszy raz

0

W opinii redakcji w ocenach pomeczowych Pedro prawie zawsze lepszy od Alexisa (mimo że więcej nie zrobił) a tutaj odwrotnie, to zastanawiające...

0

"wszyscy oprócz Alexisa grają obecnie na wysokim poziomie" no bez jaj Tello czasem szarpnie i wyjdzie z tego coś dobrego ale tez nie mówmy że jest w super formie

co do Pedro to biorąc pod uwagę co robił na początku gry u Pepa to teraz gra co najwyżej przeciętnie

0

Życzę mu jak najlepiej, ale to już nie ten poziom, VV potrzebna jest konkurencja a Pinto taką nie jest

0

Ważne są tytuły a nie jakieś rekordy

0

Niech trzyma łapy z dala od La Masii

0

mogl dac pograc dos santosowi

0

Jak się nie ogarnie to niech grzeje ławę

0

Pic na wodę fotomontaż

0

Teraz tylko czekać aż Alexis się odblokuje, bo sytuacje ma ale z wykończeniem marnie

0

Bartra za Adriano. W meczu z Celticiem pokazał że zasługuje na sanse

0

sciah

odnosisz się tylko do tego do czego Ci wygodniej, taktyka taktyką, statystyki nie grają, a Pedro nawet nie zbliżył się do swojej formy za czasów Pepa, gdy wchodził do drużyny

0

sciah

w życiu większego hipokryty nie słyszałem, to ze Pedro wszedł w kiepskim momencie dla drużyny nie oznacza, że może marnować okazje i dać mu 6 bo w obronie zapierdziela, nie widzisz analogii?? Po drugie tym co napisałeś sam sobie zaprzeczyłeś "Napastnika rozlicza się z wielu aspektów, ale jeśli już ma okazję strzelecką i ją zmarnuje, to od razu bierze się to na tapetę przy ocenianiu." Ale chyba nie w przypadku Pedro, tylko w przypadku Alexisa tak to widzę.

"Pedro z Deportivo wszedł, gdy drużyna grała w osłabieniu i jego zadaniem było przede wszystkim harowanie w pressingu i odbiorze, żeby nie doprowadzić przeciwnika do okazji bramkowych." no bez przesady, wychwalasz go jakby nie wiadomo co zrobił w obronie a prawda jest taka, że zagrał co najwyżej poprawnie

A to, że Alexis potrafi się znaleźć to nie tak do końca taktyka. uważasz, że na przestrzeni kilku sezonów Pedro dostał za zadanie grać inaczej pod względem taktycznym? Bo ja po prostu uważam, że nie prezentuje już tej samej formy jak w momencie gdy przebojem wdzierał się do drużyny za czasów Pepa, więc nie smęć mi tutaj o taktyce

0

sciah

Wy tam oceniacie według swojego widzi mi się(faworyzujecie co niektórych) i nie wkręcaj mi, że napastnika rozlicza się z bramek bo w ocenach z Deportivo dla Pedro było napisane coś innego, a mianowicie: "Chwilę po wejściu na murawę zmarnował wyśmienitą okazję do podwyższenia rezultatu, ale nie powinno to stanowić podstawy oceny Kanaryjczyka"

więc z czego rozliczany jest Pedro?? bo widzę, ze jak zagra w miarę w defensywie, a w ataku nic to kryterium jest defensywa. Alexis może nie gra najlepiej, ale przynajmniej potrafi się znaleźć w dogodnej sytuacji i zapierdziela chłopak aż miło patrzec

0

Znowu ten drewniany Pedro na skrzydle. Lepiej Inieste na lewą, środek Villa, Messi prawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?