0

To już wole chyba Glika :D

0

@WiernyCulesFCb
Zapominasz o jednym nie co roku rodzi się nowy Messi, Xavi, Iniesta czy Puyol, co więcej nie wiem czy w obecnych grupach młodzieżowych ktoś może im dorównać, więc nie pisz głupot gdyby można było ot tak co roku wychować takiego Messiego czy jakieś innego piłkarza to Barca nie kupowałaby nikogo, myślisz że oni robią to bo mają taki kaprys? Realia są inne większość z tych chłopaków nie zagra nawet 1 meczu w drużynie Barcy

Po drugie bardzo chętnie zobaczę dane skąd masz informacje na temat sumy jaką dawali poszczególni sponsorzy

0

Nie nie nie po tym w jaki sposób i w jakim momencie to ogłosił nie chce go widzieć tutaj w następnym sezonie, widać wyraźnie że nie chce już tutaj być więc dajmy mu odejść w nagrodę za to co zrobił dla tego klubu.

Wole żeby nowy bramkarz już się ogrywał w następnym sezonie a jakoś nie wydaje mi się że jak Valdes zostanie to wyślą go na ławkę, prędzej cz później odejdzie nie utrudniajmy sobie tej zmianyy

0

Sprzedać teraz latem, z niewolnika nie ma zawodnika, niech sobie zwiedza inne kultury a trochę grosza zawsze się przyda

0

Moim zdaniem sprzedaż Alexisa to może być największy błąd. Chłopak ma jeszcze dużo lat gry przed sobą i powoli się odbudowuje

0

Swoimi ostatnimi występami pokazał że w chwili obecnej to on powinien zagrać obok Pique

0

@juanito1234
no tak w przypadku bramkarza zmiana ligi robi bardzo wiele...,proszę Cie ogarnij się bo piszesz bez sensu

0

Jakoś mnie nie przekonuje ten chłopak

Ja bym widział Ter Stegena

0

@net

Dla mnie są śmieszne Twoje zarzuty wobec zarządu odnośnie stopera. Starali się kupić Javiego Martineza ale Bilbao poniżej klauzuli nie chciało go puścić a ponad 40mln to nie są małe pieniądze. Starali się o Thiago Silve który wolał PSG albo może inaczej Milan wolał dostać więcej kasy trudno stwierdzić jak było. Więc co mieli zrobić skoro nikogo sensownego nie mieli na oku?? Wydać 20mln na kogoś kto może się sprawdzi a może nie, albo z 40-50 na nie wiem kogo np Luiza (który mnie osobiście nie przekonuje) kupili Songa za rozsądne pieniądze, który może grać w pomocy i obronie, jak gra to inna kwestia, ale moim zdaniem zrobili dobrze.

Piszesz o nieudolności no tak przecież Ty wiesz wszystko co tam się dzieje...pewnie z jakiś brukowców brawo...

0

Ale to zleciało, oby tak dalej

0

@natall11
tylko że ja cały czas pisałem o Alexisie i Pedro

nie widzisz stronniczości no cóż ja ją widzę moim zdaniem jego oceny są na wyrost choć nie zawsze ale porównując tych dwóch zawodników to gra podobna ocena już nie

nie po każdych mam pretensje, a jeśli nie wierzysz to prześledź posty w ocenach, dzięki za dobrą radę, ale pozwól że sam zadecyduje czy je czytać, czy tez nie

i na końcu przyznałaś mi rację dziękuję:D
"i to jasne, że z pewnymi sprawami nie musimy się zgadzać, ale przecież to jest ich ocena, ich zdanie, przecież mają prawo pisać, co myślą. "

0

@Gallaret

dzięki za wsparcie,a le co to da przecież Pedro ma to słynne DNA Barcelony. Masz DNA Barcelony to masz +1,5 do oceny:D

a skoro dyskutuje z kobieta i jeśli jej nick sugeruje że ma 11 lat to sobie współczuje ;)

0

@natall11
hahaha sama sobie zaprzeczasz, pisałaś "zero strzałów, same straty, brak odbiorów, 4 faule, ani jednej piłki kluczowej" jak myślisz z jakich ocen to cytat?? z PSG??

mi nie chodzi o to że Alexis gra super a Pedro gra piach bo obaj nie robią szału ale chodzi mi o to że mimo że zagrają podobny mecz to Pedro może liczyć na przychylność redakcji i to mnie wkurza

aha to Alexis nie wraca do defensywy tak?? no to widzę ze inne mecze oglądamy

tak tak jak brak argumentów to opcja wyp***

0

@natall
ale nie z tego rozlicza się skrzydłowego, ile można pisać że walczy rozciąga gre to już się robi śmieszne, jak Pedro zagra słaby mecz to na 99% będzie pisanie że walczył i rozciągał grę

a jak cytujesz ocenę to cytuj dalej bo wybrałeś fragment gdzie rzeczywiście na jego podstawie ta ocena jest adekwatna

"OK, kilka jego zagrań bez piłki przyniosło dobre skutki, parę razy inteligentnie schodził do środka, otwierając przestrzenie Messiemu, Tello czy Alvesowi"

to dalszy ciąg tej oceny nie przypomina Ci to czegoś?? bo mi od razu rzuca się pisanie o rozciąganiu gry Pedro i jakimś dobrym zagraniu z 12 minuty i potem nie wiem np z 70

0

@Barcelona_fanatic2809

ale napiszą Ci że to sztuka mieć 2 średnie dryblingi nic poza tym i zdobyć gola, filozofia tutejszych osób...

0

@natall
ale co mam pisać skoro nic nie zagrał?? mogę napisać to co kolega Gallaret u Pedro widzimy wszystko nawet odbiory mimo że nie jest to podstawowa jego rola a u Alexisa zawsze szukamy dziury w całym

nie tak dawno mecz z celta w lidze przytaczałem Ci linki do ocen Pedro bo Alexis został nisko oceniony. Wniosek był taki argumentacja ocen Pedro była niemalże identyczna jak w przypadku Alexisa ale Pedro zawsze ocena o 1,5-2 wyżej niż Alexis dziwne co?? ale oczywiście już nie raczyłeś napisać więcej poza Tym że od Alexisa wymagają więcej więc nie bądź śmieszny, poniżej linki jakby ktoś chciał

http://www.fcbarca.com/44866-oceny-za-mecz-z-saragossa.html
http://www.fcbarca.com/44677-oceny-za-rewanz-na-celtic-park.html
http://www.fcbarca.com/44479-oceny-za-mecz-z-celtikiem.html
http://www.fcbarca.com/44253-oceny-za-el-clasico.html

i link do oceny Alexis z Celtą
http://www.fcbarca.com/47247-oceny-za-mecz-z-celta.html

0

@ daniellooo
widzę ze szacunek i argumentowanie swoich wypowiedzi to coś Ci obcego, ale nie dziwie się

tak dzięki niemu mamy awans ale zagrał słabo i to się liczy,

jestem pewien żeby to był Alexis to dostałby ocenę max 6

0

Poza bramką Pedro nic nie zrobił, w takim przypadku Alexis dostaje max 6 ale nie Pedro...co za ironia

0

Z niewolnika nie ma zawodnika dać mu odejść, coś zarobić i kupić kogoś nowego

0

Poza bramką to szału nie było nie oszukujmy się. Moim zdaniem Pedro spadł na sam koniec skrzydłowych za Tello i ALexisa

Wiem minusujcie sezonowcy, przecież nie pamiętacie jak grał na początku u Pepa

0

Moim zdaniem dobre losowanie, Bayern zdecydowanie bardziej nam pasuje niż Real czy Borussia, którzy zagraliby pewnie bardziej defensywnie

Bayern gra ofensywnie i to jest nasza szansa, a po drugie teraz już nie ma słabych drużyn więc czego oczekiwaliście?? Są w dobrej formie ale nic nie trwa wiecznie

0

Jakoś mnie nie przekonuje

0

Według mnie trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy.

Bayern gra ofensywnie i przeciwko takim drużynom najlepiej się nam gra

Real i Borussia lubią grac z kontry i to byłoby zdecydowanie gorzej dla nas gdy ktoś się broni cały czas

0

Alexis za Pedro powinien grać

0

Deulofeu ma szczęście że nie było Messiego, bo Leo by go opierdzielił za takie coś:D

0

Kolejny najbardziej przereklamowany piłkarz po Casillasie

0

Umiesz liczyć, licz na siebie

0

Właśnie dobrze że jest szykowany na środek co niektórych widzę martwi, ale kto ma zapierdzielać za szybkim Lavezzim Skoro Pique nawet ze Zlatanem miał problemy, a Sergio demonem prędkości też nie jest

0

Ja tam o rewanż jestem spokojny, PSG miało swoje okazje ale nie przeważało a wiemy doskonale jak to jest grac na Camp Nou ;)

Dodatkowo jesteśmy w lepszej sytuacji wyjściowej i to PSG musi zaatakować

0

Ja bym go posadził na ławie i jakby nie szło to wtedy go wpuścić, co jak co ale wynik nie jest zły i to PSG musi gonić wynik, a w Paryżu pokazaliśmy ze bez Messiego też potrafimy grać, wiec lepiej go oszczędzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?