0

Johan zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć :D

0

degradacja powiadasz?? hahaha jakiś sponsor musi być a jakoś nie kojarzę żeby w innych sekcjach nie było sponsora na koszulkach więc o co chodzi?

0

Moim zdaniem Cuence niech znowu popchną do Ajaxu
Afellaya to powinni sprzedać definitywnie bo wątpię żeby teraz się mieścił chociażby na lawę
Bojana też bym sprzedał gdzieś i zagwarantował sobie procent z następnej sprzedaży ewentualnie klauzule odkupu aczkolwiek wydaje mi się, że już z niego wielkiego grajka nie będzie

0

Super zawodnik, który idealnie dopełnia linie ofensywna,

0

Gwiazdorek Valdes to normalne że każdy chce grać w 1 składzie więc pewnie się zesrał że będzie musiał rywalizować

0

Z całym szacunkiem dla Pepa ale na dobra sprawe to ma gotowy zespół, zobaczyłbym go w jakimś Tottenhamie albo Arsenalu czy by sobie poradził

0

a ja się pytam po co? skoro Thiago miał problem z załapaniem się to on tym bardziej, po drugie przyszedł Sergi Roberto a po 3 Tito średnio lubi rotować więc szkoda gościa

0

Dobrze gada polać mu:D

zgadzam się z Tobą kolego w 100%, Anderson też był uważany za super grajka środka pola a zrobili z niego bardziej cofniętego i już nie jest to samo

0

i pytanie brzmi kto ma zastąpić Xaviego skoro pozbędą się jego następcy, pewnie za 2 lata będą wykładać za niego 50 mln, nic się nie nauczyli

0

Prawdziwej wersji nie zna na pewno nikt z tego serwisu a jedynie sami zainteresowani więc o czym mowa?

0

Nie ma to jak 10 opinii jednego serwisu na jeden temat...

0

ta weźmy Jurka Dudka :D

0

wiesz ile są warte dla mnie Twoje informacje? NIC bo możesz pisać co chcesz i nikt tego nie zweryfikuje

0

To dlaczego teraz został bramkarzem Serie A a nie jak grał w słabszym zespole? wtedy pewnie o nim nie słyszeliście

0

znając życie to za darmo :D

0

Nie ma to jak być hipokrytą, a skąd można wiedzieć, że Ty Handanovicia znasz poza FM'em? pewnie obejrzałeś derby Mediolanu i tyle

0

Ale to nie Edwin van der Saar może pograć do 40 a może skończyć mając 34

0

Muslera akurat to kozak, ale powiedz mi kolego coś więcej o Handanovicu sprzed gry w Interze? przeciętniak i tyle w temacie

0

Muslera akurat to kozak, ale powiedz mi kolego coś więcej o Handanovicu sprzed gry w Interze? przeciętniak i tyle

0

wręcz przeciwnie ale moim zdaniem Ter Stegen bije go na głowę jeśli chodzi o grę nogami, wiek no i zapewne się rozwinie a Handanovic nie, rozumiesz różnice? no i jest do wyciągnięcia za mniejsze pieniądze a pogra dużo dłużej

0

Gdzie z tym drewnem do Barcy. Tylko i wyłącznie Ter Stegen, młody, perspektywiczny, dobrze gra nogami, i pewnie do wyciągnięcia za jakieś 15mln

0

przeszedł czas prawdziwej roboty to spierdzielił

0

Jakby nie mogli przedłużyć im umów do końca kadencji obecnego zarządu bo przedłużenie o rok to tylko odwleczenie problemu. Za rok będzie to samo zamieszanie

0

Zatrudnienie nowych pracowników w miejsce tych co odeszli to żadna zmiana struktury

0

Jedyne zarzuty pod względem Laporty to mieszanie klubu do polityki własnych interesów i trochę nieprzemyślane transfery Henrique, Keirrson, ale poza tym na pewno by nie było takiego burdelu jak teraz

0

A ja właśnie się obawiam że ze względu na Pepa pójdzie do szwabów

0

właśnie powinni zrobić na złość Realowi tak jak oni w przypadku Neymara

0

Najpierw to niech kupią środkowego obrońce bo pomocnikami albo bocznymi obrońcami nie da się grać na środku defensywy

0

Niemożliwe że, tak łatwo Barca się go pozbyła dawać go za Eusebio

0

za 5mln na zmiennika to ciekawa opcja biorąc po uwagę jego uniwersalność,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?