Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Johan zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć :D
0
degradacja powiadasz?? hahaha jakiś sponsor musi być a jakoś nie kojarzę żeby w innych sekcjach nie było sponsora na koszulkach więc o co chodzi?
0
Moim zdaniem Cuence niech znowu popchną do Ajaxu
Afellaya to powinni sprzedać definitywnie bo wątpię żeby teraz się mieścił chociażby na lawę
Bojana też bym sprzedał gdzieś i zagwarantował sobie procent z następnej sprzedaży ewentualnie klauzule odkupu aczkolwiek wydaje mi się, że już z niego wielkiego grajka nie będzie
0
Super zawodnik, który idealnie dopełnia linie ofensywna,
0
Gwiazdorek Valdes to normalne że każdy chce grać w 1 składzie więc pewnie się zesrał że będzie musiał rywalizować
0
Z całym szacunkiem dla Pepa ale na dobra sprawe to ma gotowy zespół, zobaczyłbym go w jakimś Tottenhamie albo Arsenalu czy by sobie poradził
0
a ja się pytam po co? skoro Thiago miał problem z załapaniem się to on tym bardziej, po drugie przyszedł Sergi Roberto a po 3 Tito średnio lubi rotować więc szkoda gościa
0
Dobrze gada polać mu:D
zgadzam się z Tobą kolego w 100%, Anderson też był uważany za super grajka środka pola a zrobili z niego bardziej cofniętego i już nie jest to samo
0
i pytanie brzmi kto ma zastąpić Xaviego skoro pozbędą się jego następcy, pewnie za 2 lata będą wykładać za niego 50 mln, nic się nie nauczyli
0
Prawdziwej wersji nie zna na pewno nikt z tego serwisu a jedynie sami zainteresowani więc o czym mowa?
0
Nie ma to jak 10 opinii jednego serwisu na jeden temat...
0
ta weźmy Jurka Dudka :D
0
wiesz ile są warte dla mnie Twoje informacje? NIC bo możesz pisać co chcesz i nikt tego nie zweryfikuje
0
To dlaczego teraz został bramkarzem Serie A a nie jak grał w słabszym zespole? wtedy pewnie o nim nie słyszeliście
0
znając życie to za darmo :D
0
Nie ma to jak być hipokrytą, a skąd można wiedzieć, że Ty Handanovicia znasz poza FM'em? pewnie obejrzałeś derby Mediolanu i tyle
0
Ale to nie Edwin van der Saar może pograć do 40 a może skończyć mając 34
0
Muslera akurat to kozak, ale powiedz mi kolego coś więcej o Handanovicu sprzed gry w Interze? przeciętniak i tyle w temacie
0
Muslera akurat to kozak, ale powiedz mi kolego coś więcej o Handanovicu sprzed gry w Interze? przeciętniak i tyle
0
wręcz przeciwnie ale moim zdaniem Ter Stegen bije go na głowę jeśli chodzi o grę nogami, wiek no i zapewne się rozwinie a Handanovic nie, rozumiesz różnice? no i jest do wyciągnięcia za mniejsze pieniądze a pogra dużo dłużej
0
Gdzie z tym drewnem do Barcy. Tylko i wyłącznie Ter Stegen, młody, perspektywiczny, dobrze gra nogami, i pewnie do wyciągnięcia za jakieś 15mln
0
przeszedł czas prawdziwej roboty to spierdzielił
0
Jakby nie mogli przedłużyć im umów do końca kadencji obecnego zarządu bo przedłużenie o rok to tylko odwleczenie problemu. Za rok będzie to samo zamieszanie
0
Zatrudnienie nowych pracowników w miejsce tych co odeszli to żadna zmiana struktury
0
Jedyne zarzuty pod względem Laporty to mieszanie klubu do polityki własnych interesów i trochę nieprzemyślane transfery Henrique, Keirrson, ale poza tym na pewno by nie było takiego burdelu jak teraz
0
A ja właśnie się obawiam że ze względu na Pepa pójdzie do szwabów
0
właśnie powinni zrobić na złość Realowi tak jak oni w przypadku Neymara
0
Najpierw to niech kupią środkowego obrońce bo pomocnikami albo bocznymi obrońcami nie da się grać na środku defensywy
0
Niemożliwe że, tak łatwo Barca się go pozbyła dawać go za Eusebio
0
za 5mln na zmiennika to ciekawa opcja biorąc po uwagę jego uniwersalność,