Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kogo jeśli można wiedzieć? Może AVB który z tothiem zbierał cięgi po 5:0
0
Ciężko walczyć o trofea kiedy co sezon odchodzi co najmniej jeden kluczowy zawodnik jak nie więcej.
Moim zdaniem z tym co ma do dyspozycji Wenger robi super robotę aż strach pomyśleć co by było jakby przejął Barcę.
I dodatkowy plus za to że nie boi się postawić na młodzież
0
Bardzo ciekawe ustawienie w środku Fabregas, Iniesta, Xavi. Zastanawia mnie tylko jedno który z nich ma odbierać piłki . jakoś brakuje mi tutaj Sergio. Kolego wyłącz fifę i fm'a
0
Ale przynajmniej u steru stał Pep Guardiola, który miał pełne poparcie zarządu, nie było żadnych problemów z kontraktami sztabu szkoleniowego i zawodników.
Co do kasy to zobaczymy jak przyjdzie nowy zarząd wtedy wyjdą na jaw wszystkie machlojki Rosella i jego ludzi. Czychre i Zlatana chciał Pep więc dostał to co chciał.
Śmiać mi się chce jak czytam, że Sandro uniemożliwił transfer Beckhama do Barcy, on po prostu wybrał Real proste.
jedyny zarzut to mieszanie się w politykę i to mi się również nie podobało
0
Tak samo wielki jak i Ty
0
Wystarczy już rządów tej bandy oszustów. Rosell i jego ludzie się skompromitowali zresztą nie 1 raz. Wydaje się, że jedynie w czym byli nieźli to szukanie oszczędności, ale żeby to zweryfikować musimy poczekać aż rządy przejmie ktoś inny i jestem pewien że parę trupów z szafy wyleci.
Mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i uderzy się w pierś po czym rozpiszą nowe wybory po sezonie
Joan wracaj!!!
0
niech po sezonie wybory rozpiszą a nie do 2016
0
Dobrze zrozumiałem że do 2016 Bartomeu będzie prezesem?
0
jakby wszystko było ok to by nie zrezygnował
0
Gdyby nie kontuzje to pewnie spokojnie rywalizowałby z Pedro i Alexisem o miejsce w składzie
0
Zapomniałeś dodać jakim to taktykiem był kiedy np. Chelsea murowało bramkę, przeciw takim drużynom nie bardzo potrafił grać, po 2 często można było akcję rozegrać szybciej np. długie podanie i już smród pod bramką przeciwnika, ale nie niech lepie Xavi walnie kółeczko, moim zdaniem to była sztuka dla sztuki bo musi być posiadanie i piękny styl....
0
Rosell to idiota, jak przyszedł Tito który nie miał żadnych wówczas sukcesów to było zauważalne wsparcie ze strony Prezesa teraz tego nie widać mimo że wyniki równie dobre. Jestem przekonany, że gdyby Tito stał za sterami w takiej sytuacji jak Martino czyli kontuzje i wejście do drużyny z marszu to nie poradziłby sobie tak dobrze.
Mnie cieszy to że trener nie owija w bawełnę i mówi tak jak jest. Pomysł na drużynę niewątpliwie ma i widać już pewne zmiany ale widoczny jest brak wsparcia. Szkoda bo moim zdaniem może ot być trener na lata a dzięki naszemu pseudo prezesowi pewnie o sezonie odejdzie.
Chwaliłem Rosella za polityke finansowa ale powoli zaczyna sie pograzac i juz mnie to wkurza. Gdyby za sterami stal Laporta to Martino miałby bezwarunkowe poparcie
0
Bardzo dobry tekst naprawdę.
A co do Messiego kontuzja to jedno ale z drugiej strony wahania formy to normalna sprawa. Skoro potrafił strzelać bramki jak na zawołanie to spuszczenie z tonu spowodowało nagle doszukiwania się drugiego dna. Patrząc z innej perspektywy to Leo w tym sezonie strzelił relatywnie dużo bramek patrząc przez pryzmat innych zawodników, a w Barcelonie zaraz podnoszą alarm
0
za przeproszeniem co on p***oli
0
już to widzę hahaha :D
0
A w obronie stary Puyol, drewniany Pique, nierówny Mascherano i młody Bartra, aha no i Adriano...
0
Moim zdaniem tekst dobry ale momentami trochę oderwany od rzeczywistości:
po 1 obrona w tym sezonie spisuje się o niebo lepiej niż rok temu
po 2 Song w tym sezonie wygląda naprawdę dobrze
po 3 nie zauważyłem żeby Alexis aż tak frustrował w tym sezonie, uważam, ze poprawił się i to bardzo podobnie jak Pedro ale widzę, większe uwielbienie ze strony autora w stosunku do Kanaryjczyka
0
Tylko szkoda, że 85% podań Xaviego to podania wszerz boiska albo do tyłu
0
Szkoda, że niektórzy mają kłopot z poprawną pisownią, redaktorzy...
0
a Zlatan?
0
tak zapewne to dlatego że czyta ten portal...hahahahah chłopie ogarnij się
0
No proszę was bez takich jak chce iść to niech idzie zwiedzać inne kultury, jakby chciał zostać to by został po co to wchodzenie w dupę i jeszcze pomnik hahha dobre, może zmieńmy nazwę ulicy, szkół, mostów i nazwijmy jego imieniem? :D
0
Ważne że wygrana i to dość wysoka po co drążyć temat
0
@Challenger
powiedz mi jedno a za ile Real sprzedał: Sneijdera, Robbena, Kakę? W tym sezonie zrobili interes na Ozilu i Higuainie ale wcześniej mistrzami interesów nie byli
po drugie "Rosnący w siłę ligowi rywale" Malaga się osłabiła, Sevilla też, Valencia również, Sociedad tak średnio, jedynie kto się wzmocnił to Real i Atleti,
0
Jest Messi, Neymar, Alexis, Pedro i Tello więc za kogo niby? Moim zdaniem niepotrzebny transfer choć grajek z niego naprawdę dobry. Niech o obrońce się lepiej postarają
0
kolego wszelkie raporty z internetu możesz sobie o kant dupy rozbić myślisz że opublikowali by czy to w Real czy w Barcelonie dane które by źle świadczyły o Zarządzie?
0
Jeśli to prawda to bym się nawet nie zastanawiał :D
0
Nie dajmy się zwariować jakby mieli się wszystkimi przejmować to kadra zespołu liczyłaby z 40 zawodników, przez kontuzje jego rozwój został zahamowany, mnie osobiście nigdy nie przekonywał ale lepiej dla niego jeśli znajdzie klub w którym sobie pogra bo obecnie nie ma na to szans
0
Skąd wy bierzecie te informacje? Pewnie z jakiś szmatławców jak było to wie tylko Pep i Sandro a wy możecie jedynie pisać od rzeczy
0
To dziwne bo ostatnie wypowiedzi świadczyły o czymś zupełnie innnym