0

Okres przygotowawczy dopiero się rozpoczął więc bez stresu jest jeszcze czas

0

a półfinał pucharu UEFA z Getafe?

0

R10 to się teraz nadaje ale do tarcia chrzanu

0

a co zrobił Rijkaard po odejściu z Barcy? Nic
Laudrup nie trenował super ekip ale Z Getafe i Swansea wykonał super pracę

0

Moim zdaniem to dobrze że Bielsa nie dał sobie wejść na głowę, nie zapominaj, ze to Pep nazywał go swoim mentorem

0

Moim zdaniem Laudrup, AVB, Bielsa w takiej kolejności

0

Bielse odrzuciłeś bo "Nie zna pewnych sekretów i detali naszej gry, bo nigdy nie był tutaj wewnątrz Barcelony." a AVB zna?

0

Droga Redakcjo
Może by tak zrobić sondę na stronie?

0

Zdecydowanie Laudrup, to co zrobił ze Swansea, a wcześniej z Getafe zasługuje na uznanie.

Koeman jakoś mnie nie przekonuje jako trener

Luis Enrique miał swoje chwile w Romie ale niezbyt mu tam poszło więc też jakoś mnie nie przekonuje

Z pozostałych wymienionych to jedynie Bielsa i Villas-Boas

0

Powinni nauczyć się na błędach że zastępstwo w postaci asystenta nic dobrego nie wróży. Niech lepiej rozejrzą się za nowym trenerem, może Carles Rexach by się zgodził

0

Postawa godna uznania. Moim zdaniem bije Pedro na głowę

0

Apropo o Evansie to pierwsze słysze

0

nie, prawda jest taka, że w poprzednim sezonie był i Silva i Vertonghen do wyciągnięcia to czekali nie wiadomo na co

a w tym sezonie chcą na siłę wzmocnić obronę, ale kimś klasowym, ale nie chcą płacić nie wiadomo jakiej kasy, więc zostają tańsze opcje

0

trzeba było brać Vertonghena rok temu teraz moim zdaniem jest nie do wyciągnięcia.

Najsłabszy z nich wszystkich to Kościelny, reszta sppko

0

Skończy się tym, ze zostaniemy z Bartrą i Adriano

0

Niech płaci Leo i tak się stąd nie ruszy

0

W takim razie czym T. Silva nie pasuje od Barcy? Bo moim zdaniem właśnie kogoś takiego potrzeba.

0

Tito niech nie filozuje tylko szuka lepiej kogoś innego. W końcu lepiej mieć w obronie nawet takiego Aggera niż Adriano

0

Tak naprawdę to nic nowego to nie wniosło bo logicznym było że Rosell powie, ze o niczym nie ma pojęcie, ze nie wykorzystywaliśmy choroby Tito itp. Mnie tylko ciekawi o co tak naprawdę tam poszło, bo z drugiej strony dziwią mnie słowa Pepa wypowiedziane dopiero teraz, a nie np jakiś miesiąc, czy pół roku po odejściu z Barcy

0

Urzekła mnie historia hahahah powodzenia

0

Jedyny plus to osiągnięta kwota

0

przeczytaj dokładnie artykuł a będziesz wiedział o co chodzi

0

Emery i Valderde to chyba żart, Ale Klopp i Villas Boas czemu nie. Ale najbardziej to Oscar Garcia

0

Rafinha został wypożyczony

0

Powinni wyciągnąć 25mln co najmniej, Bayern i tak na tym zyska

0

Bardzo fajny pomysł z tym przeglądem prasy. Poprosimy o więcej, jak się da to codziennie

0

Swoją drogą to bardzo dziwne ponieważ Pep niemal zawsze wypowiadał się z dystansem nawet, gdy ktoś go atakował. Po drugie dlaczego akurat teraz o tym mówi, a nie w momencie kiedy faktycznie doszło do owych sytuacji, przecież już nie był związany z Barcą

0

a w newsie dotyczącym Guardioli napisaliście tak "Wydarzyło się zbyt wiele rzeczy, w których przekroczono granicę, wykorzystując chorobę Tito Vilanovy, aby zrobić mi krzywdę. "
zdecydujcie się

0

Kwota transferu nie powala to fakt. Moim zdaniem Barca nigdy nie potrafiła pozbywać się zawodników za dobre pieniądze. Zawsze oddają ich za grosze. Ok rozumiem że dużo zrobił dla klubu itp bzdety, ale Barca to nie organizacja charytatywna, brakuje wyrachowania

0

Temu człowiekowi w kwestii finansów to bym jakoś niezbyt ufał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?